Akademia Nauki - Olsztyn dla dzieci - kursy i zajęcia

zajęcia dla dzieci, Olsztyn, kursy, półkolonie, obozy, szybkie czytanie, techniki pamięci, Lego

Kontakt »

Jesteś tutaj

Olsztyn dla dzieci

Dla dzieci Olsztyn

Jakie zajęcia dla dzieci można wybrać w Olsztynie? Takie pytanie co roku zadaje sobie wielu rodziców. Co wybrać, gdzie i za ile? W centrum Olsztyna czy w szkole? No i pytanie podstawowe – Po co?

Jak każdy rodzic chcesz, aby twoje dziecko było mądre i wspaniałe. Aby odniosło sukces zawodowy i było szczęśliwe. Szkoła, nawet najwspanialsza, nie wyposaży twojego malucha we wszystkie umiejętności potrzebne mu do sukcesu. Dla dzieci Olsztyn oferuje wiele możliwości.

Oferta całoroczna dla dzieci

Na przykładzie Akademii Nauki i jej oferty „Olsztyn dla dzieci” prześledźmy czego szukają rodzice, a co chcą dzieci. - Mój syn ma słabą pamięć – twierdzi wiele mam. – A moja córka nie może się skoncentrować na niczym. Nic tylko siedziałaby z komórką w ręku. Rodzice często też wskazują, że ich dzieci słabo czytają. I szukają pomocy.

Z badania Akademii Nauki wynika, że dzieci mają inne oczekiwania niż ich rodzice. Zapytane o zdanie, opowiadają, że chcą aby dodatkowe zajęcia były interesujące i prowadzone przez lubianą osobę. Pragną bawić się i poznawać nowe rzeczy, którymi będą mogły pochwalić się w szkole. Liczą się także fajne koleżanki i koledzy, z którymi można świetnie się bawić przed zajęciami lub w czasie przerwy.

- Rodzice i dzieci cenią nasze zajęcia efektywnej nauki dla dzieci – mówi Ireneusz Górski dyrektor Akademii Nauki w Olsztynie. – Bardzo cieszą nas częste opinie „nie wiem jak to robicie, ale ze wszystkich zajęć dla dzieci w Olsztynie mój syn / córka chce chodzić tylko do was. Z innych wypisuje się po kilku tygodniach”.

Oferta „Olsztyn dla dzieci” jest szeroka. Oprócz kursów szybkiego czytania ze zrozumieniem, koncentracji i technik zapamiętywania, są także zajęcia z robotami Lego i programowaniem. – Na każdych zajęciach prowadzimy także eksperymenty naukowe, gramy w zabawy edukacyjne, żonglujemy piłkami. Dzieci muszą dobrze się u nas czuć i otrzymywać szybką gratyfikację za trud włożony w trening pamięci czy szybkiego czytania.

Akademia Nauki Olsztyn dla dzieci małych, 4, 5 i 6 latków) ma także kurs nauki czytania i rozwoju intelektu. – Przedszkolaki raz w tygodniu bawiąc się uczą się czytać – wyjaśnia szef Akademii. – Całymi wyrazami, metodą globalną. Aż serca rosną rodziców jak widzą swoje maluchy, które z uwagą czytają wyrazy rozklejone na wszystkich meblach i ścianach Akademii w poszukiwaniu tego jednego, który zadała im trenerka. Radość dzieci z odnalezienia i przeczytania wyrazu jest olbrzymia.

Letni i zimowy wypoczynek

Akademia pamięta o dzieciach także w kanikuły. Wtedy to rodzice nagminnie wpisują w wyszukiwarkę Google pytania „wakacje dla dzieci Olsztyn”. – Dzieciaki uwielbiają wakacje i ferie w Akademii – chwali się Dyrektor Akademii Nauki w Olsztynie. – W czasie półkolonii letnich i zimowych bawią się u nas cały dzień robotami Lego i przeprowadzają eksperymenty naukowe. Mają czas na zabawę na świeżym powietrzu czy gry planszowe. Mogą też nauczyć się kodować i tworzyć gry komputerowe lub zbudować marsjański łazik i sterować nim przez komórkę.

Program „Olsztyn dla dzieci” Akademii to także obozy i kolonie blisko Olsztyna w dobrych ośrodkach wypoczynkowych nad jeziorem. – Największym zainteresowaniem 7-10 latków cieszą się obóz detektywistyczny oraz kolonie Czarodziejska Akademia. Natomiast 10-13 letnie dziewczyny i chłopcy preferują obozy survivalowe Akademii oznaczone pieczęcią „ Z gwarancją przeżycia”.

Absolwenci kursów Akademii należąco najlepszych uczniów w klasie, szybko i łatwo uczą się słówek w języku obcym. Chętniej sięgają po lektury szkolne. – Sukces w szkole idzie w parze z satysfakcją rodziców – kontynuuje szef Akademii. – Nie tylko z ocen, ale z większego spokoju. Uczestnicy naszych kursów uczą się samodzielnie odrabiać lekcje i o pomoc proszę rodziców tylko gdy potrzebują pomocy. Są mądrymi dziećmi, które nauki się nie boją!

Programu Akademii „Olsztyn dla dzieci” jest przykładem dobrych kursów dla dzieci. Pokazuje, że na miejscu, bez wyjeżdżania ze stolicy województwa, każdy rodzic znajdzie atrakcyjne zajęcia dla swojego przedszkolaka czy ucznia szkoły podstawowej.

Zobacz ofertę wakacyjną

"Czarodziejska Akademia" - kolonie blisko Olsztyna

dla dzieci 7 - 10 lat. 1 - 7 VII 2018

cena: 1185 zł

 

kolonie_czarodziejska_akademia_wakacje_2018_www.jpg

 kliknij  ofertę i dowiedz się więcej


Obóz detektywistyczny blisko Olsztyna

kolonie dla dzieci 7 - 10 lat.

8 - 14 VII 2018

cena: 1185 zł

oboz_detektywistyczny_wakacje_2018_www.jpg

kliknij ofertę i dowiedz się więcej


Survival w mazurskich lasach

dwa obozy

dla dziewcząt i chłopców

w wieku 10 - 13 lat

cena: 1185 zł

oboz_survival_dla_dzieci_wakacje_2018_www.jpg

kliknij ofertę i dowiedz się więcej


- Fajne, rozwijające zajęcia dla dzieci. Super eksperymenty naukowe. - mama Zosi

- Super było. Znowu się tu zapiszę. - Grześ

-   Podobało mi się. Były fajne koleżanki i dobre jedzonko - Julia

zobacz wszystkie opinie »


Półkolonie w Olsztynie

25 - 29 VI 2018

cena: od 295 zł

dla dzieci 6 - 9 lat

polkolonie_w_olsztynie_lipiec_2018_www.jpg

 kliknij ofertę i dowiedz się więcej


Półkolonie w Olsztynie.

27 - 31 VIII 2018

cena: od 295 zł

dla dzieci 6 - 13 lat 

polkolonie_w_olsztynie_sierpien_2018_www.png

 kliknij ofertę i dowiedz się więcej


 

Aktualności

25/06/2018

Wakacje 2018. Obozy i półkolonie Akademii Nauki w Olsztynie

18/06/2018

Godziny pracy Sekretariatu Akademii:

 

09/06/2018

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, czytało szybko ze zrozumieniem i potrafiło koncentrować się na szkolnych zadaniach to zapisz dziecko zajęcia w Akademii Nauki

17/05/2018

Klauzula informacyjna zgodna z RODO

03/02/2018

Akademia Nauki zaprasza na kursy robotyki i programowania dla chłopców i dziewcząt na bazie klocków Lego WeDo  2.0. Programy dostosowane są do wieku uczestników.

 

22/01/2018

W ferie 2018 r. zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

 

warsztaty dla rodziców, Akademia Nauki w Olsztynie, Akademia Rodzica
12/12/2017

Akademia Nauki zaprasza na cykl 4 warsztatów dla rodziców w ramach „Akademii Rodzica”. Celem „Akademii Rodzica” jest wsparcie rodziców w procesie wychowania dzieci oraz promocja czytelnictwa.

25/09/2017

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty i pokazy Akademii  w czasie Dni Nauki oraz Nocy Naukowców UWM 2017.

Akademia Nauki jest oficjalnym partnerem UWM przy organizacji tych wydarzeń.

Zapisz się na newsletter

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów marketingowych przez Akademię Nauki w Olsztynie.

Partnerzy

  • akademia nauki
  • dla dzieci olsztyn
  • tempoo_logo_1200.jpg

  • akademia nauki zajęcia i kursy dla dzieci i dorosłych

  • kartaduzejrodziny_www.png
  • w-m_karta_duzej_rodziny.png