Zapisy na nowy rok szkolny 2023/24

Zapraszamy do zapisu na kursy w nowym roku szkolnym, od września 2023-24 r. Absolwenci kursów Akademii należą do najlepszych w klasie, mają dobra pamięć i koncentrację, szybko czytają ze zrozumieniem. Biją Rekordy Akademii.

Kursy Akademii trwają od września przez 2 semestry. Dokładnie tyle czasu ile trzeba, aby uczestnicy mogli zdobyć, utrwalić i zacząć używać w szkole zdobytą wiedzę. Zajęcia jeden raz w tygodniu po 2h „po szkole”. W małych grupach prowadzonych przez certyfikowanych trenerów efektywnej nauki Akademii.

Przyjdź na bezpłatną lekcję pokazową w czasie Dni Otwartych. Z pierwszej ręki zobacz jak w Akademii wyglądają zajęcia, kim są trenerzy, przejrzyj podręczniki, skonsultuj potrzeby twojego dziecka. Dowiedz się jak z dzieckiem ćwiczyć koncentrację, pamięć, czytanie. Zyskaj upust za zapis w czasie Dni Otwartych. Kliknij baner poniżej i sprawdź godziny lekcji pokazowych.

W programie Dni Otwartych bezpłatne lekcje pokazowe dla:

oraz

Uwaga. Lekcja pokazowa 4-latków zaplanowana jest w nowym terminie.

Możesz też od razu skontaktować  się z nami i sprawdź dostępność miejsc. Liczba miejsc na kursach ograniczona jest do 10. Zadzwoń na kom. 509 85 69 71 lub zgłoś się przez formularz poniżej. Zapraszamy.

Zachowujemy reżim sanitarny