Obozy i kolonie dla dzieci

Obozy i kolonie dla dzieci. Obozy i kolonie z dojazdem z Olsztyna. Sprawdzony obóz dla chłopca. Dobre kolonie dla dziewczynki. Obozy blisko Olsztyna. Kolonie dla dzieci. Last minute.

Akademia w Olsztynie jest cenionym organizatorem wakacyjnych obozów i kolonii dla dzieci. Podobnie jak inne duże biura podróży w Olsztynie jest zarejestrowana w Urzędzie Marszałkowskim woj. W-M (nr 9/2016) i posiada gwarancję ubezpieczeń turystycznych Signal Iduna PTU S.A.

Akademia w Olsztynie od lat organizuje cieszące się dużym zainteresowaniem wakacyjne wyjazdy dla dzieci. Kadrę obozów stanowią lubiani przez dzieci trenerzy kursów efektywnej nauki i robotyki Akademii.

Obozy i kolonie odbywają się w sprawdzonych ośrodkach wypoczynkowych blisko Olsztyna. Dzięki temu rodzice mają możliwość w każdej chwili odwiedzić dziecko i sprawdzić czy wypoczynek jest realizowany zgodnie z programem. Dodatkowo Akademia codziennie publikuje na Facebooku fotorelacje z obozów i kolonii.

Obóz survivalowy dla 10-13 latków z „Gwarancją przeżycia”. Wakacje 2019.

Z dala od cywilizacji pośród warmińskich lasów rozpoczyna się nietypowa przygoda. Obóz survivalowy łączący sztukę przerwania z wakacyjnym odpoczynkiem. Obóz oznaczony pieczęcią „Gwarancja przeżycia” dla odważnych dziewcząt i chłopców w wieku 10-13 lat.

Czytaj więcej

Akademia Super Agentów 1 „Bądź jak James Bond”. Obóz dla 9-12 latków Akademii w Olsztynie.

Wstąp do Wakacyjnej Akademii Super Agentek i Agentów. Obóz od 4-10 sierpnia 2019 r. Jak James Bond poznaj sztuczki pamięci i zdobądź licencję IT na sterowanie robotami. Przygoda zapewniona. Każdego dnia do twojej dyspozycji będą roboty Lego serii WeDo i NXT, m-Boty i samobieżne Ultimate. Zajęcia także na pilniej strzeżonej plaży nad jeziorem.

Czytaj więcej

Baśniowa operacja: Uśmiech Ogra. Kolonie dla 7-10 latków. Akademia w Olsztynie.

Kolonie specjalnie przygotowane dla dzieci, które po raz pierwszy samodzielnie pojadą na wakacje. Każdy 7-10 latek zobaczy, że na koloniach Akademii fajnie jest. Chłopców i dziewczynki czeka m.in. spotkanie z uśmiechniętym Ogrem, nocna wyprawa do drzewa elfów, niekończąca się zabawa w wspaniałym ośrodku niedaleko Olsztyna.

Czytaj więcej

Akademia Super Agentów 2. Obóz od 7-13 lipca 2019 r.

Wstąp do Wakacyjnej Akademii Super Agentek i Agentów 2. Dodatkowy termin obóz od 7-13 sierpnia 2019 r. Jak James Bond poznaj sztuczki pamięci i zdobądź licencję IT na sterowanie robotami Lego. Przygoda zapewniona. Każdego dnia do twojej dyspozycji będą roboty Lego serii WeDo i NXT, m-Boty i samobieżne Ultimate. Zajęcia także na pilniej strzeżonej plaży nad jeziorem.

Czytaj więcej

Obóz detektywistyczny „Bądź jak Sherlock Holmes”. Wakacje 2019 dla 7-10 latków.

Kolejny raz spotykamy się z genialnym detektywem Sherlockiem Holmesem. Przed nami zagadka zaginionych kryształów. Do czego służyły? Przed nami przygody w lesie, kąpiele w czystym jeziorze, wizyta parku aktywnej rozrywki Bartbo. Wypoczynek i zabawa na Mazurach, blisko Olsztyna.

Czytaj więcej