Półkolonie

Akademia zaprasza dzieci na organizowane przez nią półkolonie i obozy. Małe grupy, kameralne ośrodki blisko Olsztyna, bezpiecznie. Znani dzieciom wychowawcy – trenerzy Akademii. Z zachowaniem obostrzeń sanitarnych wskazanych w Wytycznych GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży z 29 maja 2020 r. Szczegóły na https://www.efektywna-nauka.pl/k/wakacje/obozy/

Półkolonie w Olsztynie. Sprawdzone półkolonie w Olsztynie. Ciekawe zajęcia w ferie. Zajęcia w wakacje dla dziecka. Atrakcje latem dla dzieci w Olsztynie. Polecane półkolonie w Olsztynie. Półkolonie w Akademii w Olsztynie przy ul. Ratuszowej 3.

TERAZ zgłoś dziecko na półkolonie. Mniejsza liczba miejsc w grupach zgodnie z Wytycznymi GIS, MZ i MEN.

Półkolonie od 16 do 20 sierpnia 2021 r.

Wszystkie miejsca sprzedane. Zgłoszone 7-10 latki będą szukać skarbów pod Zamkiem, grać i bawić się z rówieśnikami, robić eksperymenty naukowe, programować sprytne roboty mBoty lub zbudują „żywe” roboty z klocków Lego. Będą chodzić na spacery i aktywnie spędzać czas w na świeżym powietrzu. Zajęcia od poniedziałku do piątku w godz. od 7:30 do 16:30 z […]

Czytaj więcej

Półkolonie od 29 czerwca do 3 lipca 2020 r. Zapisy zakończone.

Te półkolonie od 29 czerwca do 3 lipca 2020 r. zostały odwołane ze względu na obostrzenia epidemiczne.
W programie półkolonii dla 7-9 i 10-12 latków: eksperymenty chemiczne i fizyczne młodych naukowców, zajęcia programowania i tworzenia gry komputerowe w Minecraft, budowanie i „ożywianie” robotów z klocków Lego, gry i zabawy, spacery.

Czytaj więcej

Półkolonie od 17 do 21 sierpnia 2020 r. Zapisy zakończone.

Te półkolonie od 17 do 21 sierpnia 2020 r. zostały odwołane ze względu na obostrzenia epidemiczne.
W programie półkolonii gry i zabawy z rówieśnikami, szukanie skarbów, programowanie i zabawa sprytnymi mBotami lub samobieżnymi robotami Lego NXT, zajęcia w salach, na zielonych skwerach i placach zabaw. Małe, osobne grupy 7-9 oraz 10-12 latków.

Czytaj więcej

Półkolonie – opinie

Opinie dzieci i rodziców na temat półkolonii.

Czytaj więcej