Akademia Nauki - Olsztyn dla dzieci - kursy i zajęcia

zajęcia dla dzieci, Olsztyn, kursy, półkolonie, obozy, szybkie czytanie, techniki pamięci, Lego

Kontakt »

Jesteś tutaj

Warsztaty robotyki Lego dla szkół

Akademia Nauki oferuje zajęcia robotyki LEGO dla dzieci w Państwa Placówce. W 45 min. dzieci złożą i zaprogramują z klocków LEGO działającego robota. Dzieciaki to uwielbiają.

 

Program zajęć jest dostosowany do wieku uczestników dlatego mogą w nich brać udział uczniowie klas 1-6, jak również starsze przedszkolaki. Akademia Nauki zapewnia 5 stanowisk złożonych z komputera z oprogramowaniem i zestaw klocków do budowy robotów Wedo lub NXT.

 

W czasie zajęć uczestnicy pracując w 3-5 osobowych zespołach samodzielnie zbudują roboty z zestawów Lego, wyposażą je w silniki, sensory ruchu, odległości i przy pomocy komputera zaprogramują ich działanie. Poznają podstawy mechaniki i programowania. Więcej o robotach Lego można znaleźć na stronie Akademii Nauki http://www.efektywna-nauka.pl.

 

Cena:

1. zajęcia przygotowane są dla uczniów kl. I – VII oraz uczniów gimnazjum. Na specjalne życzenie przyjedziemy także do przedszkola z pokazami dla 5-6 latków. Scenariusze zajęć dostosowane są do wieku dzieci,

2. w zajęciach biorą udział całe klasy liczące od 17 do 25 dzieci. Mniejsze klasy łączymy,

3. pojedyncze zajęcia trwają 1 godzinę lekcyjną (45 minut). Zajęcia odbywają się od dzwonka na lekcję do dzwonka na przerwę,

4. jednego dnia możemy przeprowadzić od 4 do 6 zajęć,

5. koszt uczestnictwa w zajęciach jednego dziecka wynosi 8-9 złotych. Zapewniamy upusty dla dzieci z mniejszych miejscowości z woj. W-M lub za zamówienie pokazów dla 100 i więcej dzieci. Po upuście koszt udziału jednego dziecka w zajęciach wynosi 7 - 8 zł.

Uwaga. Można także zamówić 2-3 godziny pokazów dla mniejszej ilości dzieci (1-60) za ryczałtową opłatą 600-700 zł.

 

Akademia Nauki jest największą w Polsce siecią edukacyjną specjalizującą się w naturalnych metodach nauki czytania przez zabawę i technikach pamięciowych. Co roku w kursach Akademii bierze kilka tysięcy dzieci.

 

nxt_humanoid.jpg      lew2.jpg

 

Akademia Nauki w Olsztynie powstała w 2002 roku i prowadzi zajęcia we własnych, wyposażonych salach szkoleniowych w centrum Olsztyna przy ul. Ratuszowej 3/1. Akademia Nauki została uznana w plebiscycie Gazety Olsztyńskiej za jedną ze 123 instytucji, które mają największy wpływ na życie Olsztyna. Domeną Akademii jest www.efektywna-nauka.pl.

 

Zamów zajęcia teraz wypełniając formularz poniżej. Dodatkowe informacje można uzyskać w sekretariacie Akademii Nauki w Olsztynie tel. 89 521 87 45 lub kom. 604 954 742.

POKAZY NAUKOWE DLA DZIECI
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Informacje ogólne
Kiedy ma się odbyć pokaz?
Wpisz klasy, dla których zamawiasz pokazy
Dodaj nową klasę
Dodaj nową klasę 2
Dodaj nową klasę 3
Dodaj nową klasę 4
Dodaj nową klasę 5
Dodaj nową klasę 6
Dodaj nową klasę 7
Łączna opłata
Prosimy o dodatkowe oferty
Dane zamawiającego
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Aktualności

25/06/2018

Wakacje 2018. Obozy i półkolonie Akademii Nauki w Olsztynie

18/06/2018

Godziny pracy Sekretariatu Akademii:

 

09/06/2018

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, czytało szybko ze zrozumieniem i potrafiło koncentrować się na szkolnych zadaniach to zapisz dziecko zajęcia w Akademii Nauki

17/05/2018

Klauzula informacyjna zgodna z RODO

03/02/2018

Akademia Nauki zaprasza na kursy robotyki i programowania dla chłopców i dziewcząt na bazie klocków Lego WeDo  2.0. Programy dostosowane są do wieku uczestników.

 

22/01/2018

W ferie 2018 r. zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

 

warsztaty dla rodziców, Akademia Nauki w Olsztynie, Akademia Rodzica
12/12/2017

Akademia Nauki zaprasza na cykl 4 warsztatów dla rodziców w ramach „Akademii Rodzica”. Celem „Akademii Rodzica” jest wsparcie rodziców w procesie wychowania dzieci oraz promocja czytelnictwa.

25/09/2017

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty i pokazy Akademii  w czasie Dni Nauki oraz Nocy Naukowców UWM 2017.

Akademia Nauki jest oficjalnym partnerem UWM przy organizacji tych wydarzeń.

Zapisz się na newsletter

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów marketingowych przez Akademię Nauki w Olsztynie.

Partnerzy

  • akademia nauki
  • dla dzieci olsztyn
  • tempoo_logo_1200.jpg

  • akademia nauki zajęcia i kursy dla dzieci i dorosłych

  • kartaduzejrodziny_www.png
  • w-m_karta_duzej_rodziny.png