Akademia Nauki - Olsztyn dla dzieci - kursy i zajęcia

zajęcia dla dzieci, Olsztyn, kursy, półkolonie, obozy, szybkie czytanie, techniki pamięci, Lego

Kontakt »

Jesteś tutaj

Wakacyjny kurs pamięci dla dorosłych

Wakacyjny kurs TECHNIK PAMIĘCI – POPRAW Z NAMI SWOJĄ PAMIĘĆ I UCZ SIĘ SZYBCIEJ!

 

Szybko zapominasz  imiona i twarze nowo poznawanych ludzi? Zapisujesz hasła, NIPy, PINy na kartkach, bo inaczej nie pamietasz? Od zawsze uczysz się języka obcego i nie masz w tym wielkich sukcesów? Czas to to zmienić!

 

Przyjdź na Wakacyjny Kurs Pamięci, który pomoże odblokować drzemiące w tobie możliwości. Tylko 10 spotkań i 20 godzin fascynujących zajęć. Zero kucia i zbędnego wysiłku. Dotrzej do umiejętności, które naturalnie w sobie posiadasz. Efekty ciebie pozytywnie zaskoczą.

 

super_pamiec_info.jpg

 

 

Kurs da ci praktyczne umiejętności radzenia sobie z wyzwaniami pamięciowymi, które stają przed tobą w pracy, na studiach, w życiu. Poznasz techniki przyspieszające naukę języka obcego, opanujesz pamięciowo dowolnie długi ciąg liczbowy, a zapamiętywanie ludzi stanie się już na zawsze prawdziwą przyjemnością. Jest to możliwe! Dokonało już tego wiele osób, które w ostatnich 12 latach uczestniczyły w kursach technik pamięci Akademii Nauki w Olsztynie.

 

Stań się posiadaczem sprawnego, uporządkowanego umysłu, zapamiętującego każdą dowolną informację. Odkryj, że nie ma słabej pamięci. Jest tylko pamięć nie trenowana. Dołącz do grona pamięciowej elity 1% ludzkości chcącej LEPIEJ.

 

Ciesz się doskonałą pamięcią i zapisz się na Wakacyjny kurs pamięci w Akademii Nauki w Olsztynie.

 

Termin: 16 czerwca - 16 lipca 2015 r.  Liczba miejsc ograniczona.

Zajęcia we wtorki i czwartki w godz. 17.00 - 19.00. Po 2h (120 minut)

Zajęcia w grupach 6-10 osób.

 

Opłaty:

Cena kursu wynosi:

    650 zł dla uczących się i pracowników naukowych

    690 zł dla dorosłych

przy płatności jednorazowej. Opłata za kurs może być rozłożona na raty.

W przypadku wpłaty jednorazowej oferujemy duży upust w sosunku do płatności w ratach. Więcej o upustach, systemie ratalnym, cenach i dodatkowych korzyściach z uczestnictwa w kursach Akademii można znaleźć w zakładce „Promocje i gratisy”.

W cenie kursu otrzymasz podręcznik technik zapamiętywania, z ciekawymi materiałami dydaktycznymi i ćwiczeniami. Z podręcznikiem łatwo nauczysz swoich bliskich niezwykle skutecznych technik zapamietywania poznanych na kursie.

 

Bezpłatna lekcja pokazowa

Zapraszamy na bezpłatną lekcję pokazową kursu Super Pamięć 11.06.2015, godz. 17:00.

Robimy je, aby dać Państwu możliwość poznania metodologii, programów, trenerów czy siedziby Akademii przed kursem. Dzięki lekcjom pokazowym nasi kursanci "nie kupują kota w worku".

Udział w prezentacjach jest bezpłatny i do niczego nie zobowiązuje. Celem lekcji jest przekazanie wiedzy o kursie i Akademii oraz ułatwienie osobom zainteresowanym podjęcie przemyślanej decyzji o  wyborze kursu.

 

Zajęcia poprowadzi:

Piotr Korzeniewski - certyfikowany trener Akademii Nauki kursów efektywnej nauki i technik pamięciowych. Uczeń Marka Szurawskiego – najlepszego specjalisty technik pamięciowych w Polsce.

 

Zapisz się teraz na bezpłatną lekcję korzystając z formularza poniżej. Doświadcz jak szybko i łatwo możesz poprawić swoja pamięć!

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Aktualności

25/06/2018

Wakacje 2018. Obozy i półkolonie Akademii Nauki w Olsztynie

09/06/2018

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, czytało szybko ze zrozumieniem i potrafiło koncentrować się na szkolnych zadaniach to zapisz dziecko zajęcia w Akademii Nauki

23/04/2018

Czytaj szybciej, pamiętaj więcej, pracuj mniej - kurs dla dorosłych w Olsztynie. Nowy kurs od 24.05.2018 r.

20/04/2018

Sekretariat Akademii Nauki nieczynny w czasie Majówki

03/02/2018

Akademia Nauki zaprasza na kursy robotyki i programowania dla chłopców i dziewcząt na bazie klocków Lego WeDo  2.0. Programy dostosowane są do wieku uczestników.

 

22/01/2018

W ferie 2018 r. zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

 

warsztaty dla rodziców, Akademia Nauki w Olsztynie, Akademia Rodzica
12/12/2017

Akademia Nauki zaprasza na cykl 4 warsztatów dla rodziców w ramach „Akademii Rodzica”. Celem „Akademii Rodzica” jest wsparcie rodziców w procesie wychowania dzieci oraz promocja czytelnictwa.

25/09/2017

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty i pokazy Akademii  w czasie Dni Nauki oraz Nocy Naukowców UWM 2017.

Akademia Nauki jest oficjalnym partnerem UWM przy organizacji tych wydarzeń.

Zapisz się na newsletter

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów marketingowych przez Akademię Nauki w Olsztynie.

Partnerzy

  • akademia nauki
  • dla dzieci olsztyn
  • tempoo_logo_1200.jpg

  • akademia nauki zajęcia i kursy dla dzieci i dorosłych

  • kartaduzejrodziny_www.png
  • w-m_karta_duzej_rodziny.png