Akademia Nauki - Olsztyn dla dzieci - kursy i zajęcia

zajęcia dla dzieci, Olsztyn, kursy, półkolonie, obozy, szybkie czytanie, techniki pamięci, Lego

Kontakt »

Jesteś tutaj

Techniki pamięciowe - liceum

Super Pamięć - kurs technik pamięciowych

 

A więc chcesz być posiadaczem SUPER PAMIĘCI – w takim razie ten kurs jest dla Ciebie. Zapraszamy do grona zaledwie 1 procenta ludzkości – ludzi, którzy potrafią i chcą w ponadprzeciętny sposób wykorzystywać możliwości własnego mózgu. Zapamiętasz więcej i z lepszymi efektami w krótkim czasie, bez zarywania nocy i weekendów. Z łatwością odtworzysz dowolną ilość nawet skomplikowanych informacji. Problem z danymi liczbowymi, datami, twarzami, nazwiskami przestanie istnieć. A może by tak opanować 100 słówek języka obcego w 15 minut? Niektórzy tego dokonali, dlaczego Ty byś nie mógł? Zaopatrzymy Cię w techniki pamięciowe, które pomogą Ci opanować każdą informację z dowolnej dziedziny życia. W ten sposób zabłyśniesz w szkole, pracy, towarzystwie, ale przede wszystkim spodobasz się sobie, kiedy zobaczysz, czego możesz dokonać w krótkim czasie.

 

Opis kursu:

Zwykle nie lubimy mówić o naszych błędach, staramy się ukryć nasze słabości, raczej eksponujemy to, co w nas najlepsze. Zadziwiający jest jednak jeden wyjątek – jest nim pamięć. Przypomnijmy sobie różne słowne reakcje ludzi: Ja to zawsze miałem kiepską pamięć; Pamięć to ja mam dobrą, ale krótką; Nie mam pamięci do liczb (nazwisk, słówek w języku obcym, twarzy – wstawić dowolne); Wyznaję zasadę „Trzech Z” – Zakuć, Zdać, Zapomnieć itd. Jest zdumiewające, z jaką łatwością tłumaczymy nasze niepowodzenia, zrzucając odpowiedzialność na Bogu ducha winną pamięć. Od dziś koniec z takim myśleniem! Prawda jest taka, że nasza pamięć jest dobra, tylko my jej źle używamy. Jest jak mięsień, który możemy wzmocnić i usprawnić (i to mięsień, który się nie męczy), trzeba tylko wiedzieć jak. Nawet jeśli myślisz o swoim mózgu, że jest przeciętny, przynieś go do nas na zajęcia (z głową oczywiście), a my pokażemy ci, ile pięknych rzeczy możesz z nim dokonać.

Najbardziej jednak chcielibyśmy, żebyś przekonał się, iż nauka może być zabawą. Nie musi ona oznaczać kucia, mordęgi, tego wszystkiego, co odstrasza i przeszkadza w rozwijaniu osobowości. Pomożemy ci odblokować twój potencjał twórczy, obudzisz wyobraźnię i własną twórczość. To wszystko w Tobie jest, tylko drzemiące. Zatem do dzieła, nie bądź niewolnikiem zapominania, zostań panem swojej pamięci. OBUDŹ W SOBIE OLBRZYMA!

 

Integralnymi elementami kursu są zajęcia z zakresu:

 

  • Inteligencji finansowej

Ich celem jest znalezienie odpowiedzi na pytanie "Dlaczego jedni się bogacą, a drudzy nie" oraz wsparcie uczestników w ich dążeniu do bezpiecznego i wygodnego życia. W czasie kursu odbędzie się także rozgrywka 'cash flow' pokazująca, że można wydostać się z wyścigu szczurów i żyć w zgodzie z zasadą 50:50, czyli pół roku pracy, pół roku odpoczynku. Do czego jednak trzeba rozwiniętej inteligencji finansowej ...

 

  • '100 słów obcych w 15 minut’

czyli jak uczyć się języków obcych. Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy jak szybko, za pierwszym razem i na całe życie uczyć się języków obcych.

 

Materiały:

Każdy uczestnik kursu otrzyma podręcznik kursu i dodatkowe materiały w cenie kursu.

 

Układ kursu:

Najbliższy kurs rusza 15 lutego 2014 r.  Liczba miejsc ograniczona.

Kurs trwa 12 tygodni. Zajęcia w soboty od godz. 12.30 - jeden raz w tygodniu po 2,5h.

Zajęcia w grupach 8-12 osób.

 

Opłaty za kurs

Cena kursu wynosi:

  • 650 zł dla uczących się i pracowników naukowych
  • 690 zł dla dorosłych

przy płatności jednorazowej.

 

Opłata za kurs może być rozłożona na raty. W przypadku wpłaty jednorazowej oferujemy duży upust. Więcej o upustach, systemie ratalnym, cenach i dodatkowych korzyściach z uczestnictwa w kursach Akademii można znaleźć w zakładce „Dla kursantów”.

 

Zapisy

Zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe kursów Akademii. Robimy je, aby dać Państwu możliwość poznania metodologii, programów, trenerów czy siedziby Akademii przed kursem. Dzięki lekcjom pokazowym nasi kursanci "nie kupują kota w worku".

Udział w prezentacjach jest bezpłatny i do niczego nie zobowiązuje. Celem lekcji jest przekazanie wiedzy o kursie i Akademii oraz ułatwienie osobom zainteresowanym podjęcie przemyślanej decyzji o  wyborze kursu.

 

Zajęcia poprowadzi:

Piotr Korzeniewski - certyfikowany trener Akademii Nauki kursów efektywnej nauki i technik pamięciowych. Uczeń Marka Szurawskiego – najlepszego specjalisty technik pamięciowych w Polsce.

 

Prosimy o dokonanie rezerwacji miejsca na kurs pod nr tel. 089 521-87-45, e-mailem:

akademia@efektywna-nauka.pl lub osobiście w sekretariacie Akademii przy ul. Ratuszowej 3/1

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Aktualności

25/06/2018

Wakacje 2018. Obozy i półkolonie Akademii Nauki w Olsztynie

18/06/2018

Godziny pracy Sekretariatu Akademii:

 

09/06/2018

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, czytało szybko ze zrozumieniem i potrafiło koncentrować się na szkolnych zadaniach to zapisz dziecko zajęcia w Akademii Nauki

17/05/2018

Klauzula informacyjna zgodna z RODO

03/02/2018

Akademia Nauki zaprasza na kursy robotyki i programowania dla chłopców i dziewcząt na bazie klocków Lego WeDo  2.0. Programy dostosowane są do wieku uczestników.

 

22/01/2018

W ferie 2018 r. zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

 

warsztaty dla rodziców, Akademia Nauki w Olsztynie, Akademia Rodzica
12/12/2017

Akademia Nauki zaprasza na cykl 4 warsztatów dla rodziców w ramach „Akademii Rodzica”. Celem „Akademii Rodzica” jest wsparcie rodziców w procesie wychowania dzieci oraz promocja czytelnictwa.

25/09/2017

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty i pokazy Akademii  w czasie Dni Nauki oraz Nocy Naukowców UWM 2017.

Akademia Nauki jest oficjalnym partnerem UWM przy organizacji tych wydarzeń.

Zapisz się na newsletter

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów marketingowych przez Akademię Nauki w Olsztynie.

Partnerzy

  • akademia nauki
  • dla dzieci olsztyn
  • tempoo_logo_1200.jpg

  • akademia nauki zajęcia i kursy dla dzieci i dorosłych

  • kartaduzejrodziny_www.png
  • w-m_karta_duzej_rodziny.png