Akademia Nauki - Olsztyn dla dzieci - kursy i zajęcia

zajęcia dla dzieci, Olsztyn, kursy, półkolonie, obozy, szybkie czytanie, techniki pamięci, Lego

Kontakt »

Jesteś tutaj

dla dorosłych Szybkie czytanie, techniki zapamiętywania i koncentracja umysłu

szybkie czytanie kurs w Olsztynie

Zapraszam na kurs szybkiego czytania, technik skutecznego zapamiętywania i koncentracji umysłu, czyli podróży do wewnątrz siebie i przez nieograniczony świat możliwości ludzkiego umysłu. Zajęcia zwiększą Twoją sprawność posługiwania się mózgiem oraz przyczynią się do odniesienia przez ciebie sukcesu.

Wyniki prac naukowych Noblisty Rogera Sperry’ego pokazały, że jako ludzie posiadamy dwa mózgi (2 części) połączone ciałem modzelowatym. Obie półkule, chociaż wyglądają tak samo, pełnią zupełnie inne funkcje. Lewa część odpowiada np. za mowę, obliczenia matematyczne, analizę, a druga jest siedliskiem emocji, kreatywności czy zdolności artystycznych. Obie działają najskuteczniej gdy z sobą współpracują (synergia).

Dlatego w czasie kursu ćwiczyć będziesz zarówno lewą i prawą półkulę, aby sprostać stale stawianym przed nim (Tobą) wyzwaniom. Nauczysz się czytać szybciej i lepiej i na dłużej zapamiętywać złożone informacje. Poznasz swój osobisty styl uczenia się. Doświadczysz, że wyobraźnia, działania artystyczne i ruch mogą wspaniale uzupełniać pracę umysłową lewej półkuli.

Słowem zapraszam Ciebie  nie na kurs, lecz pełną „przygód umysłowych” podróż, udział w której zapewni Ci umiejętność lepszego wykorzystania posiadanych umiejętności i wiedzy oraz poznanie sposobów na to jak szybko i skutecznie zdobywać, opracowywać i magazynować potrzebne Tobie informacje.

Kurs skierowany jest do osób pragnących lepiej i szybciej zdobywać wiedzę i rozwijać się. Osób ambitnych i dążących do postawionych sobie celów zarówno na niwie edukacyjnej i zawodowej. Z kilkunastoletniego doświadczenia w prowadzeniu zajęć wiem, że najliczniejszą grupę uczestników kursu  szybkiego czytania i technik pamięci stanowią pragnące sukcesu zawodowego kobiety, ambitni studenci, maturzyści oraz osoby dojrzałe obojga płci, które chcą zerwać z rutyną i podjąć nowe wyzwania.

Przyjdź na bezpłatną lekcję pokazową kursu, poznaj trenera i sprawdź jak bardzo kurs jest dobry.

 

Trener

Kurs poprowadzi Michał Kotliński. Wspaniały trener i motywator. Autor licznych publikacji nt. szybkiego czytania, technik pamięci, intelektu. Zrealizował kilkadziesiąt kursów, dla kilkuset osób. Absolwent studiów polonistycznych, miłośnik nowych technologii.

 

Rekordy szybkiego czytania

Czytamy w Polsce ze średnią szybkością 200-250 słów/min. i nie odbiegamy w tej mierze od średniej europejskiej Ale - co ciekawe - przychodzimy na świat z naturalną możliwością czytania w tempie 1000 słów/min., czyli co najmniej pięć razy szybciej. To z założenia potrafi układ oko-mózg, tak nas wyposażyła Natura.

Dlaczego więc czytamy tak wolno? Ponieważ nauczyła nas tego szkoła. Kurs jest swego rodzaju rewitalizacją dorosłego człowieka i przywracaniem utraconych umiejętności naturalnego (oko - mózg) czytania. W szkole nauczyliśmy się czytać, tak – ale wolno. Bardzo wolno. Bo nawet wspomniane 1000 słów/min. są niczym w porównaniu z obecnym rekordem Polski (35 tysięcy słów/min), czy rekordami świata, ocierającymi się już o 90 tys. słów/min. Przy tych szybkościach od czytania „bolą ręce” (nie nadążasz z odwracaniem stronic....), rekordzista Polski „Chłopów” Reymonta czytałby w 27 minut.... Oczywiście z pełnym rozumieniem i zapamiętaniem.!

 

Opinie kursantów

 • Tak, polecam kurs w Akademii, bo można się czegoś nauczyć. Zacząłem szybciej czytać, zapamiętywać i koncentrować się.
 • Jest to bardzo ciekawy i zajmujący kurs.
 • Dobre techniki pamięciowe, czytanie ze zrozumieniem, dużo pracy z tekstem. Przydaje się w szkole.
 • Ten kurs przekonał mnie do rozpoczęcia studiów doktoranckich.

 

Materiały:

Każdy uczestnik otrzyma podręcznik kursu i dodatkowe materiały w cenie kursu.

 

Układ kursu:

Kurs obejmuje 10 spotkań. Zajęcia w soboty w godz. 17.15 do 19.40. Razem 30 h zajęciowych (po 45 min.).

Zajęcia w grupie 8-10 osób.

Zajęcia w Olsztynie w siedzibie Akademii Nauki przy ul. Ratuszowej 3/1.

Kurs trwa od 17 lutego 2018 r. od godz. 17.15

Można zapisywać się już teraz na bezpłatną lekcję pokazową (45 min.), która odbędzie się 10 lutego 2018 r. o godz. 17:15. Liczba miejsc ograniczona. Patrz formularz na dole.

 

Stara cena za kurs:

 • 650 zł dla uczących się i pracowników naukowych lub
 • 690 zł dla dorosłych.

przy płatności jednorazowej.

Opłata za kurs może być rozłożona na 3 raty.

 

Zapisy:

Zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe kursów Akademii. Chcemy dać Państwu możliwość poznania metodologii, programów, trenerów czy siedziby Akademii przed kursem. Dzięki lekcjom pokazowym nasi kursanci "nie kupują kota w worku".

Lekcja pokazowa kursu odbędzie się 10 lutego 2018 r. o godz. 17:15. Wypełnij formularz na dole i zapisz się teraz.

 

Udział w prezentacjach jest bezpłatny i do niczego nie zobowiązuje. Celem lekcji jest przekazanie wiedzy o kursie i Akademii oraz ułatwienie osobom zainteresowanym podjęcie przemyślanej decyzji o wyborze kursu.

Prosimy o dokonanie rezerwacji miejsca na kurs:

 • wypełniając formularz poniżej (zalecane),
 • dzwoniąc na tel. 089 521-87-45,
 • e-mailem: akademia@efektywna-nauka.pl lub
 • osobiście w sekretariacie Akademii przy ul. Ratuszowej 3/1

Przekonaj się, że można lepiej, szybciej i łatwiej się uczyć i pracować wykorzystując nieograniczony potencjał własnego mózgu.

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Aktualności

22/01/2018

W ferie 2018 r. zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

 

20/12/2017

Sekretariat Akademii Nauki nieczynny na Święto Bożego Narodzenia

warsztaty dla rodziców, Akademia Nauki w Olsztynie, Akademia Rodzica
12/12/2017

Akademia Nauki zaprasza na cykl 4 warsztatów dla rodziców w ramach „Akademii Rodzica”. Celem „Akademii Rodzica” jest wsparcie rodziców w procesie wychowania dzieci oraz promocja czytelnictwa.

25/09/2017

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty i pokazy Akademii  w czasie Dni Nauki oraz Nocy Naukowców UWM 2017.

Akademia Nauki jest oficjalnym partnerem UWM przy organizacji tych wydarzeń.

01/09/2017

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, czytało szybko ze zrozumieniem i potrafiło koncentrować się na szkolnych zadaniach to zapisz dziecko zajęcia w Akademii Nauki

28/06/2017

Wakacje 2017! Obozy i półkolonie Akademii Nauki w Olsztynie

09/05/2017

Czytaj szybciej, pamiętaj więcej, pracuj mniej - kurs dla dorosłych w Olsztynie. Nowy kurs od 11.05.2017 r.

23/01/2017

w Olsztynie w ferie zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

Zapisz się na newsletter

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów marketingowych przez Akademię Nauki w Olsztynie.

Partnerzy

 • akademia nauki
 • dla dzieci olsztyn
 • tempoo_logo_1200.jpg

 • akademia nauki zajęcia i kursy dla dzieci i dorosłych

 • kartaduzejrodziny_www.png
 • w-m_karta_duzej_rodziny.png