Akademia Nauki - Olsztyn dla dzieci - kursy i zajęcia

zajęcia dla dzieci, Olsztyn, kursy, półkolonie, obozy, szybkie czytanie, techniki pamięci, Lego

Kontakt »

Jesteś tutaj

Półkolonie w Olsztynie dla dzieci 9-12 lat. Wyprawa Lego na Marsa. Wakacje 2015 r.

Dzieci w wieku 9 – 12 lat zapraszamy na wyprawę Lego na Marsa. Nowy Program!

Program „Wyprawa Lego na Marsa”  przeznaczony jest dla dziewcząt i chłopców chcących bawić się robotami Lego. Uczestnicy półkolonii nie muszą mieć doświadczenia w budowaniu robotów Lego i ich programowaniu. Wszystkiego nauczą się w Akademii pod okiem doświadczonego trenera. Program jest tak zbudowany, że dadzą sobie radę, świetnie się przy tym bawiąc.

Wiele dzieci uważa, że dzień bez Lego to dzień stracony. W półkoloniach tych mogą brać także udział absolwenci innych kursów robotyki Lego w Olsztynie. „Wyprawa Lego na Marsa” zawiera nowe unikatowe treści i zadania, które nie były stosowane na innych kursach Lego.

 

wyprawa_lego_na_marsa.jpg

 

Opis zajęć:

 W 2015 roku satelita ziemska odkryła statek Kosmitów na Marsie. Pojazd Obcych ma być ukryty w kraterze Campbella znajdującym się na współrzędnych 54,7S 194,6W. Lego natychmiast wysyła swoje roboty na Czerwoną Planetę. Mają one poszukać śladów życia oraz nawiązać kontakt z Kosmitami. Zadaniem uczestników półkolonii Akademii Nauki będzie zbudowanie robotów Lego i dotarcie nimi do pojazdu Obcych na dnie krateru ...

Uczestnicy będą śledzić powierzchnię Marsa przez serwery NASA i sterować zbudowanymi przez siebie marsjańskimi pojazdami Lego za pomocą ... własnego telefonu komórkowego. Dobra zabawa gwarantowana!

 

Termin półkolonii:

24 – 28 sierpnia 2015 r., w godz. 11:00-14:15

 

Akademia zapewnia:
- ciekawy program z atrakcjami na pół dnia od poniedziałku do piątku,
- materiały do samodzielnej budowy robotów Lego NXT,
- zajęcia prowadzone przez certyfikowanego trenera Akademii, osobę z wyższym wykształceniem, wieloletnim doświadczeniem w pracy w szkole, lubianą przez dzieci i cenioną przez rodziców,
- zdrowe przekąski, owoce, napoje na drugie śniadanie.
 

Cena

345 zł przy zapisie do 15 czerwca 2015 r. za pół dnia (4h) od poniedziałku do piątku  - cena po upuście 50 zł za wcześniejszy zapis,

395 zł przy zapisie po 15 czerwca 2015 r. za pół dnia (4h) od poniedziałku do piątku.

Opłatę za wakacyjne zajęcia należy zapłacić do 17 sierpnia 2015 r. W przypadku braku wpłaty, miejsce zostanie zwolnione i zaoferowane innym chętnym. Wcześniej jednak Akademia będzie kontaktować się osobami, które nie dokonały wpłaty.

Opłaty prosimy wnieść przelewem na rachunek bankowy Akademii Nauki w PKO bp numer 20 1440 1228 0000 0000 0643 5505.

 

Zapisz dziecko na marsjańskie półkolonie z robotami Lego już teraz przez formularz zgłoszeniowy na dole strony. Zostały ostatnie wolne miejsca.

 


  • Magia to czy nauka - sztuczki cyrkowe i eksperymenty naukowe - dla 6-10 latków. 29 czerwca - 03 lipca 2015 r. - zakończone

Zajęcia z pogranicza magii i nauki, które mają fascynować i bawić. Dzieci nauczą się wielu sztuczek cyrkowych, będą puszczać olbrzymie bańki mydlane, sprawią, że przedmioty będą unosić się w powietrzu lub znikną. Kilkakrotnie powiększą balon w pompie próżniowej, odpalą rakietę napędzaną powietrzem. Program bardzo ceniony przez dzieci i wielokrotnie chwalony przez media.

Zajęcia poprowadzi certyfikowany trener Akademii Nauki i animator Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA.

wakacje_2015_polkolonie_ekspery.jpg

 


  • Budowa i programowanie działających robotów z klocków Lego dla 6-9 latków - dla 6-10 latków. 29 czerwca - 03 lipca 2015 r. - zakończone

Codziennie dziewczynki i chłopcy zbudują przynajmniej jednego robota Lego. Konstrukcje wyposażą w silniki, sensory ruchu, odległości, dźwięku i „ożywią” go za pomocą komputera. Sprawią, że małpka zagra na bębenku, krokodyl zamknie paszczę, a lew groźnie zaryczy, gdy spróbujemy zabrać mu kość. Wiele dzieci uważa, że dzień bez budowy robotów to dzień stracony.

Zajęcia poprowadzą doświadczeni i lubiani przez dzieci trenerzy Akademii. Każdy z uczestników otrzyma podręcznik do samodzielnej budowy robotów Lego.

maa_pka.jpg

 


  • Obóz detektywistyczny dla dzieci blisko Olsztyna - 5-11 lipca 2015 r. wszystkie miejsca sprzedane.

dla dzieci 6 - 9 lat

oboz_an_2015.jpg

Kolejny raz spotykamy się z genialnym detektywem Sherlockiem Holmesem. Nowy program! Tym razem przed nami zagadka zaginionych kryształów. Do czego służyły? Jak bardzo są cenne? Komu zależało na ich zniknięciu? Na te oraz wiele innych pytań będziemy szukać odpowiedzi podczas obozu detektywistycznego. Przed nami przygody w lesie, spotkania ze zwierzętami, odpoczynek na łonie natury. Dowiedz ie więcej klikając na Obóz detektywistyczny dla 7-10 latków pt. Sherlock Holmes i zagadka zaginionych kryształów


Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Aktualności

25/06/2018

Wakacje 2018. Obozy i półkolonie Akademii Nauki w Olsztynie

09/06/2018

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, czytało szybko ze zrozumieniem i potrafiło koncentrować się na szkolnych zadaniach to zapisz dziecko zajęcia w Akademii Nauki

04/04/2018

Sekretariat Akademii Nauki nieczynny w Święta Wielkanocy

17/02/2018

Czytaj szybciej, pamiętaj więcej, pracuj mniej - kurs dla dorosłych w Olsztynie. Nowy kurs od 11.05.2017 r.

03/02/2018

Akademia Nauki zaprasza na kursy robotyki i programowania dla chłopców i dziewcząt na bazie klocków Lego WeDo  2.0. Programy dostosowane są do wieku uczestników.

 

22/01/2018

W ferie 2018 r. zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

 

warsztaty dla rodziców, Akademia Nauki w Olsztynie, Akademia Rodzica
12/12/2017

Akademia Nauki zaprasza na cykl 4 warsztatów dla rodziców w ramach „Akademii Rodzica”. Celem „Akademii Rodzica” jest wsparcie rodziców w procesie wychowania dzieci oraz promocja czytelnictwa.

25/09/2017

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty i pokazy Akademii  w czasie Dni Nauki oraz Nocy Naukowców UWM 2017.

Akademia Nauki jest oficjalnym partnerem UWM przy organizacji tych wydarzeń.

Zapisz się na newsletter

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów marketingowych przez Akademię Nauki w Olsztynie.

Partnerzy

  • akademia nauki
  • dla dzieci olsztyn
  • tempoo_logo_1200.jpg

  • akademia nauki zajęcia i kursy dla dzieci i dorosłych

  • kartaduzejrodziny_www.png
  • w-m_karta_duzej_rodziny.png