Akademia Nauki - Olsztyn dla dzieci - kursy i zajęcia

zajęcia dla dzieci, Olsztyn, kursy, półkolonie, obozy, szybkie czytanie, techniki pamięci, Lego

Kontakt »

Jesteś tutaj

UrodzinyDziecko czeka na swoje urodziny. Cieszy się, że ten wyjątkowy dzień będzie mogło spędzić w gronie najbliższych mu osób — rodziny i rówieśników.  Z kolei każdy rodzic pragnie, aby urodziny jego dziecka były niepowtarzalne, a pociecha zapamiętała je na długo. Właśnie dlatego Akademia Nauki w Olsztynie przygotowała ofertę ciekawych kreatywnych przyjęć urodzinowych z robotami Lego lub eksperymentami naukowymi. Do wyboru!

Niespożytkowana energia dzieci, ich radość oraz bujna wyobraźnia wymagają dużego doświadczenia organizatora urodzin. Chcemy, aby solenizant oraz zaproszeni przez niego goście wyszli ze spotkania nie tylko roześmiani i promienni, ale również z głową pełną pomysłów, inspiracji i ciekawostek. Dlatego proponujemy spędzenie urodzin w Akademii Nauki. Gwarantujemy dużo śmiechu i zabawy, a przy tym zdobycie nowej wiedzy. Uczymy poprzez doświadczenia, gry logiczne i pobudzanie kreatywnego myślenia. Połączenie tych dwóch obszarów, rozrywki oraz edukacji, rozwija dziecko, zachęca do samodzielnego poszukiwania swoich pasji i zainteresowań. Jest to także okazja do zintegrowania się z kolegami oraz poćwiczenia współpracy w grupie.

 

podziekowania_od_solizantki_dagmary_na_www.jpg

 

Urodziny w Akademii to do wyboru zabawa ruszającymi się robotami Lego lub eksperymenty naukowe. Spełnij marzenia swojego dziecka i zorganizuj mu urodziny w Akademii! W pakiecie karta zaproszenia na urodziny.

 

Nasza oferta:

Urodziny z eksperymentami naukowymi

Akademia oferuje organizuje przyjęcia urodzinowego dla dzieci z eksperymentami naukowymi. W trakcie 3 godzin zabawy, mali uczestnicy urodzinowej uroczystości przy wsparciu trenerów Akademii przeprowadzą kilkanaście bezpiecznych eksperymentów naukowych. Dużo dobrej zabawy i śmiechu!

 

Impreza urodzinowa dla małych naukowców i odkrywców trwa trzy godziny zajęciowe. W tym czasie solenizant i jego goście m.in.:

Urodziny z robotami Lego WeDo

Akademia oferuje możliwość zorganizowania przyjęcia urodzinowego dla twojego dziecka z robotami Lego. W trakcie 3 godzin zabawy, uczestnicy urodzinowej uroczystości przy wsparciu trenerów Akademii zbudują z klocków Lego działające roboty i zaprogramują ich pracę przez komputer. Dużo dobrej zabawy i śmiechu!

 

Impreza urodzinowa dla dziecka z robotami Lego trwa trzy godziny zajęciowe. W tym czasie solenizant i jego goście m.in.:

Aktualności

25/06/2018

Wakacje 2018. Obozy i półkolonie Akademii Nauki w Olsztynie

18/06/2018

Godziny pracy Sekretariatu Akademii:

 

09/06/2018

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, czytało szybko ze zrozumieniem i potrafiło koncentrować się na szkolnych zadaniach to zapisz dziecko zajęcia w Akademii Nauki

17/05/2018

Klauzula informacyjna zgodna z RODO

03/02/2018

Akademia Nauki zaprasza na kursy robotyki i programowania dla chłopców i dziewcząt na bazie klocków Lego WeDo  2.0. Programy dostosowane są do wieku uczestników.

 

22/01/2018

W ferie 2018 r. zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

 

warsztaty dla rodziców, Akademia Nauki w Olsztynie, Akademia Rodzica
12/12/2017

Akademia Nauki zaprasza na cykl 4 warsztatów dla rodziców w ramach „Akademii Rodzica”. Celem „Akademii Rodzica” jest wsparcie rodziców w procesie wychowania dzieci oraz promocja czytelnictwa.

25/09/2017

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty i pokazy Akademii  w czasie Dni Nauki oraz Nocy Naukowców UWM 2017.

Akademia Nauki jest oficjalnym partnerem UWM przy organizacji tych wydarzeń.

Zapisz się na newsletter

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów marketingowych przez Akademię Nauki w Olsztynie.

Partnerzy

  • akademia nauki
  • dla dzieci olsztyn
  • tempoo_logo_1200.jpg

  • akademia nauki zajęcia i kursy dla dzieci i dorosłych

  • kartaduzejrodziny_www.png
  • w-m_karta_duzej_rodziny.png