Akademia Nauki - Olsztyn dla dzieci - kursy i zajęcia

zajęcia dla dzieci, Olsztyn, kursy, półkolonie, obozy, szybkie czytanie, techniki pamięci, Lego

Kontakt »

Jesteś tutaj

Działalność społeczna Akademii

Akademia Nauki w Olsztynie promuje ideę nowoczesnych technik uczenia się. Misję swoją realizuje poprzez kursy oraz działalność społeczną.

 

W ramach realizacji swojej misji społecznej Akademia wydaje darmowy Biuletyn Informacyjny "Nowa Edukacja" (pierwszych 14 numerów rozeszło się w nakładzie 300 tys. egz.) i organizuje liczne wydarzenia i przedsięwzięcia.

Do największych należały:

 

Akademia jest fundatorem licznych nagród. Uczestniczyła w wielu wydarzeniach organizowanych przez m.in. Stowarzyszenie Edukacyjne "Młodzież Przyszłością Regionu" i Kuratorium Oświaty, Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, Festiwal dla Kobiet PROGRESSteron, Fundację Przedsiębiorczości w Olsztynie, Stowarzyszenie "Edukacja Inaczej", akcję „Szkoła 2010”, "Olsztyn nie ściąga", szkoły i biblioteki z Olsztyna, Barczewa, Nidzicy, Czerwonki, Łyny, Napiwody, Stawigudy, Waplewa, Woźnic, Wrzesiny, Żabiego Rogu czy Żelaznej Góry. Akademia Nauki jest Lokalnym Liderem kampanii „Cała Polska Czyta Dzieciom”, za co została wielokrotnie wyróżniona przez Fundację Zdrowia Emocjonalnego.

 

Akademia Nauki w Olsztynie na zaproszenie dyrekcji szkół prowadzi także warszaty dla nauczycieli, w ramach których dzieli się wiedzą nt. efektywnej nauki, technik pamięciowych i szybkiego czytania.

Relacje prasowe z imprez organizowanych przez Akademię zamieściły największe lokalne media: OTV Olsztyn, Gazeta Olsztyńska, Gazeta Wyborcza, Nasz Olsztyniak, Radio Olsztyn, ESKA, WaMa, UWM FM.

Programy i wywiady z trenerami Akademii Nauki zamieściły także "Wiadomości" TVP1, "Kawa czy herbata" TVP2 oraz TVN. Ta ostatnia stacja zrealizowała i wyemitowała cykl reportaży ze szkoleń Akademii "Szybkie Czytanie" i "Autoprezentacja". Bohaterem programów była Joanna Brodzik, znana polska aktorka, która wcieliła się w rolę uczestniczka szkoleń i dzieliła się z telewidzami swoimi doświadczeniami.

 

W kwietniu 2009 r. Akademia Nauki została uznana za jedną ze 123 instytucji mających największy wpływ na życie Olsztyna.

 

Więcej o Akademii i jej kursach - kliknij tutaj!

Aktualności

22/01/2018

W ferie 2018 r. zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

 

20/12/2017

Sekretariat Akademii Nauki nieczynny na Święto Bożego Narodzenia

warsztaty dla rodziców, Akademia Nauki w Olsztynie, Akademia Rodzica
12/12/2017

Akademia Nauki zaprasza na cykl 4 warsztatów dla rodziców w ramach „Akademii Rodzica”. Celem „Akademii Rodzica” jest wsparcie rodziców w procesie wychowania dzieci oraz promocja czytelnictwa.

25/09/2017

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty i pokazy Akademii  w czasie Dni Nauki oraz Nocy Naukowców UWM 2017.

Akademia Nauki jest oficjalnym partnerem UWM przy organizacji tych wydarzeń.

01/09/2017

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, czytało szybko ze zrozumieniem i potrafiło koncentrować się na szkolnych zadaniach to zapisz dziecko zajęcia w Akademii Nauki

28/06/2017

Wakacje 2017! Obozy i półkolonie Akademii Nauki w Olsztynie

09/05/2017

Czytaj szybciej, pamiętaj więcej, pracuj mniej - kurs dla dorosłych w Olsztynie. Nowy kurs od 11.05.2017 r.

23/01/2017

w Olsztynie w ferie zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

Zapisz się na newsletter

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów marketingowych przez Akademię Nauki w Olsztynie.

Partnerzy

  • akademia nauki
  • dla dzieci olsztyn
  • tempoo_logo_1200.jpg

  • akademia nauki zajęcia i kursy dla dzieci i dorosłych

  • kartaduzejrodziny_www.png
  • w-m_karta_duzej_rodziny.png