Akademia Nauki - Olsztyn dla dzieci - kursy i zajęcia

zajęcia dla dzieci, Olsztyn, kursy, półkolonie, obozy, szybkie czytanie, techniki pamięci, Lego

Kontakt »

Jesteś tutaj

Bezpłatne zajęcia Akademii na Dniach i Nocy Naukowców UWM

Data publikacji: 
czw., 01/09/2016

Jak nauczyć dziecko czytać? Czy zapamiętać 30 słówek w jęz. obcym w 30 minut? Jak pomóc dziecku w nauce? Odpowiedzi na te i inne pytania dowiesz się na pokazach warsztatach w czasie 14. Olsztyńskich Dniach Nauki i Sztuki. Warsztaty te poprowadzi m.in. Akademia Nauki w Olsztynie, partner imprezy oraz Centrum Nauki Kopernik.

Na dzieci i młodzież czekają także inne atrakcje tj. prezentacje naukowców UWM, planszowe gry logiczne i układanki, wystawa Centrum Nauki Kopernik, konkursy, wystawy, spotkania z ciekawymi ludźmi.

To już 14 edycja Festiwalu, który wpisał się już na stałe w jesienny kalendarz Olsztyna i z roku na rok spotyka się z coraz większym zainteresowaniem mieszkańców miasta i regionu. Koordynatorem przedsięwzięcia jest Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie. Partnerem Akademia Nauki w Olsztynie.

Oficjalne otwarcie Festiwalu, 21 września (środa), godzina 10:00 w Bibliotece Uniwersyteckiej, ul. Oczapowskiego 12B, Olsztyn-Kortowo! Gościem specjalnym będzie Krzysztof Hołowczyc

 

 

Akademia Nauki przeprowadziła warsztaty i pokazy w czasie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki UWM oraz Nocy Naukowców UWM. Wzięło w nich udział kilkaset osób. Dużym zainteresowaniem w czasie ODNiS cieszyły się warsztaty nauki czytania dla przedszkolaków oraz szybkiego czytania i technik zapamiętywania dla dzieci w wieku 7-13 lat oraz dorosłych.

Jeszcze więcej osób pojawiło się na zajęciach robotyki Lego i pokazach naukowych "Fizyka dla Smyka" przeprowadzonych przez Akademię w holu biblioteki uniwersyteckiej w czasie Nocy Naukowców. Zajęcia trwały tam do godz. 22-giej. Było warto. Usmiech zadowolonych dzieci i rodziców wszystko wynagradzał :-)

 

Aktualności

25/06/2018

Wakacje 2018. Obozy i półkolonie Akademii Nauki w Olsztynie

18/06/2018

Godziny pracy Sekretariatu Akademii:

 

09/06/2018

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, czytało szybko ze zrozumieniem i potrafiło koncentrować się na szkolnych zadaniach to zapisz dziecko zajęcia w Akademii Nauki

17/05/2018

Klauzula informacyjna zgodna z RODO

03/02/2018

Akademia Nauki zaprasza na kursy robotyki i programowania dla chłopców i dziewcząt na bazie klocków Lego WeDo  2.0. Programy dostosowane są do wieku uczestników.

 

22/01/2018

W ferie 2018 r. zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

 

warsztaty dla rodziców, Akademia Nauki w Olsztynie, Akademia Rodzica
12/12/2017

Akademia Nauki zaprasza na cykl 4 warsztatów dla rodziców w ramach „Akademii Rodzica”. Celem „Akademii Rodzica” jest wsparcie rodziców w procesie wychowania dzieci oraz promocja czytelnictwa.

25/09/2017

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty i pokazy Akademii  w czasie Dni Nauki oraz Nocy Naukowców UWM 2017.

Akademia Nauki jest oficjalnym partnerem UWM przy organizacji tych wydarzeń.

Zapisz się na newsletter

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów marketingowych przez Akademię Nauki w Olsztynie.

Partnerzy

  • akademia nauki
  • dla dzieci olsztyn
  • tempoo_logo_1200.jpg

  • akademia nauki zajęcia i kursy dla dzieci i dorosłych

  • kartaduzejrodziny_www.png
  • w-m_karta_duzej_rodziny.png