Akademia Nauki - Olsztyn dla dzieci - kursy i zajęcia

zajęcia dla dzieci, Olsztyn, kursy, półkolonie, obozy, szybkie czytanie, techniki pamięci, Lego

Kontakt »

Jesteś tutaj

Festiwal Nauki nad Jeziorakiem

Data publikacji: 
sob., 26/09/2015

Piknik Inspiracji nad Małym Jeziorakiem

 

Akademia Nauki przeprowadzi pokazy naukowe oraz zajęcia z robotami Lego w czasie Pikniku Inspiracji w Iławie. Udział bezpłatny.

 

Piknik Inspiracji to impreza skierowana szczególnie do najmłodszych mieszkańców naszego regionu. Formuła pikniku ma za zadanie przybliżyć dzieciom i młodzieży zagadnienia związane z różnymi dziedzinami nauk, poprzez rozrywkę i zabawę. Podczas wydarzenia zaplanowano wiele interesujących atrakcji, takich jak: stoiska kół naukowych z wiodących w kraju uczelni, mobilne planetarium, lepienie komet oraz konstruowanie rakiet, prelekcje tematyczne, zarówno dla młodszych, jak i starszych uczestników imprezy oraz bogata w inspiracje część artystyczna (występ zespołu Snow Crash). Wszystkie atrakcje będą skupiały się wzdłuż Bulwaru im. Jana Pawła II w Iławie, nad Małym Jeziorakiem, głównie przy Amfiteatrze im. Louisa Armstronga. START przewiduje się na godzinę 10:00.

Szczegółowe informacje niebawem w formie plakatu, ulotki oraz na stronie facebook.com/piknikinspiracji . Piknik Inspiracji to poza planowanym iławskim świętem nauki jeden z elementów wchodzącego w życie programu „Od przedszkolaka do inżyniera”. Jego celem jest zwrócenie uwagi na perspektywiczne walory nauk przyrodniczo-technicznych oraz formowanie w tym kierunku struktur kształcenia dzieci, począwszy od przedszkola, aż po szkoły ponadgimnazjalne.               

Organizatorm imprezy jest Urząd Miasta w Iławie.

 

Przyjdź nad Jeziorak!

Aktualności

25/06/2018

Wakacje 2018. Obozy i półkolonie Akademii Nauki w Olsztynie

09/06/2018

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, czytało szybko ze zrozumieniem i potrafiło koncentrować się na szkolnych zadaniach to zapisz dziecko zajęcia w Akademii Nauki

04/04/2018

Sekretariat Akademii Nauki nieczynny w Święta Wielkanocy

17/02/2018

Czytaj szybciej, pamiętaj więcej, pracuj mniej - kurs dla dorosłych w Olsztynie. Nowy kurs od 11.05.2017 r.

03/02/2018

Akademia Nauki zaprasza na kursy robotyki i programowania dla chłopców i dziewcząt na bazie klocków Lego WeDo  2.0. Programy dostosowane są do wieku uczestników.

 

22/01/2018

W ferie 2018 r. zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

 

warsztaty dla rodziców, Akademia Nauki w Olsztynie, Akademia Rodzica
12/12/2017

Akademia Nauki zaprasza na cykl 4 warsztatów dla rodziców w ramach „Akademii Rodzica”. Celem „Akademii Rodzica” jest wsparcie rodziców w procesie wychowania dzieci oraz promocja czytelnictwa.

25/09/2017

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty i pokazy Akademii  w czasie Dni Nauki oraz Nocy Naukowców UWM 2017.

Akademia Nauki jest oficjalnym partnerem UWM przy organizacji tych wydarzeń.

Zapisz się na newsletter

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów marketingowych przez Akademię Nauki w Olsztynie.

Partnerzy

  • akademia nauki
  • dla dzieci olsztyn
  • tempoo_logo_1200.jpg

  • akademia nauki zajęcia i kursy dla dzieci i dorosłych

  • kartaduzejrodziny_www.png
  • w-m_karta_duzej_rodziny.png