Akademia Nauki - Olsztyn dla dzieci - kursy i zajęcia

zajęcia dla dzieci, Olsztyn, kursy, półkolonie, obozy, szybkie czytanie, techniki pamięci, Lego

Kontakt »

Jesteś tutaj

Techniki zapamiętywania - dorośli

Warsztaty PAMIĘCI – POPRAW Z NAMI SWOJĄ PAMIĘĆ I UCZ SIĘ SZYBCIEJ!

 

Twój mózg - cudowna maszyna o misternej, genialnej budowie, zdolna do wykonywania mnóstwa prostych i skomplikowanych czynności - jest wprost stworzona do tego by zapamiętywać, a w konsekwencji uczyć się. Aby nauka przebiegała szybko i efektywnie musisz zadbać o odpowiednie warunki nauki oraz poznać techniki, które pomogą Ci w wykorzystaniu drzemiącego w Tobie potencjału. Pomożemy Ci w tym.

 

W Akademii Nauki w Olsztynie swoją pamięć możesz doskonalić na kilku kursach. Każdy kurs jest zamkniętym kompedium wiedzy oferującym wiele użytecznych technik zapamiętywania.

 

super_pamiec_info.jpg

 

1. Warsztaty PAMIĘĆ – KURS EFEKTYWNEGO UCZENIA SIĘ I TECHNIK PAMIĘCIOWYCH – poziom podstawowy

 

Kurs uczenia się "z głową". Pobudzisz swoją pamięć i poznasz sposoby jej efektywnego wykorzystania. Nauczysz się relaksować i koncentrować (poprzez np. żonglowanie i techniki medytacyjne). Nauczysz się pracować z tekstem. Dowiesz się, jak więcej pamiętać z tego, co czytasz, słyszysz czy widzisz. Wygłosisz przemówienie bez kartki, posługując się jedynie Twoją sprawną pamięcią. Poznasz sposoby "oswajania" języka obcego – trwałego zapamiętywania słownictwa i fraz, lecz również wskazówki dotyczące opanowania gramatyki oraz takich kluczowych kompetencji jak rozumienie i mówienie.

 

Nabierzesz pewności siebie w uczeniu się i zapamiętywaniu. Rozpoznasz mocne strony swojego umysłu, a te słabsze nauczysz się niwelować. Nauka nie musi być mordęgą. Są sprytne sposoby, by temu zaradzić.

 

Integralnym elementem kursu są:

Warsztaty Inteligencji finansowej cz.1 (5h)

Ich celem jest znalezienie odpowiedzi na pytanie "Dlaczego jedni się bogacą, a inni nie" oraz wsparcie uczestników w ich dążeniu do bezpiecznego i wygodnego życia. W czasie kursu odbędzie się także rozgrywka 'cash flow' pokazująca, że można wydostać się z wyścigu szczurów i żyć w zgodzie z zasadą 50:50, czyli pół roku pracy, pół roku odpoczynku. Do tego jednak trzeba rozwiniętej inteligencji finansowej ...

 

Materiały:

Każdy uczestnik kursu otrzyma podręcznik kursu i dodatkowe materiały w cenie kursu.

 

Układ kursu:

Najbliższy kurs rusza 17 stycznia 2015 r.  Liczba miejsc ograniczona.

Kurs trwa 11 tygodni. Zajęcia w soboty od godz. 13.00 - jeden raz w tygodniu po 2h (120 minut).

Zajęcia w grupach 8-12 osób.

 

Opłaty:

Cena kursu wynosi:

    650 zł dla uczących się i pracowników naukowych

    690 zł dla dorosłych

przy płatności jednorazowej.

 

Opłata za kurs może być rozłożona na raty. W przypadku wpłaty jednorazowej oferujemy duży upust. Więcej o upustach, systemie ratalnym, cenach i dodatkowych korzyściach z uczestnictwa w kursach Akademii można znaleźć w zakładce „Promocje i gratisy”.

 

Zapisy

Zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe kursów Akademii. Robimy je, aby dać Państwu możliwość poznania metodologii, programów, trenerów czy siedziby Akademii przed kursem. Dzięki lekcjom pokazowym nasi kursanci "nie kupują kota w worku".

 

Udział w prezentacjach jest bezpłatny i do niczego nie zobowiązuje. Celem lekcji jest przekazanie wiedzy o kursie i Akademii oraz ułatwienie osobom zainteresowanym podjęcie przemyślanej decyzji o  wyborze kursu.

 

Zajęcia poprowadzi:

Piotr Korzeniewski - certyfikowany trener Akademii Nauki kursów efektywnej nauki i technik pamięciowych. Uczeń Marka Szurawskiego – najlepszego specjalisty technik pamięciowych w Polsce.

 

 

 

 

2. SUPER PAMIĘĆ – KURS EFEKTYWNEGO UCZENIA SIĘ I TECHNIK PAMIĘCIOWYCH – kontynuacja

 

Kurs kontynuacyjny przeznaczony jest dla osób, które opanowały już podstawową wiedzę z zakresu efektywnego uczenia się i trwałego zapamiętywania lub chcą dalej ćwiczyć zdobyte wcześniej umiejętności, ale ich ciekawość pcha je dalej w kierunku PAŁACÓW PAMIĘCI i szerokich wód rozwoju osobistego. Na kursie rozbudujesz swoją pamięć, zwiększysz jej moc. Poznasz techniki pamięciowe, które pozwolą Ci na utrwalenie każdej informacji, a których znajomością może pochwalić się zaledwie 1% ludzkości.

 

Po kursie będziesz pamiętać ludzi. Dowiesz się, jak zapamiętywać skomplikowane informacje, tj. liczby, wzory, daty czy utwory muzyczne. Rozwiniesz również swoje cechy osobowościowe – nauczysz się motywować do nauki czy pracy. Dowiesz się, na czym polega skuteczne dążenie do wyznaczonego celu. Dodatkowym bonusem jest udział w module "Inteligencja finansowa".

 

Integralnym elementem kursu są:

Warsztaty Inteligencji finansowej cz.2 (3h)

Ich celem jest pogłębienie odpowiedzi na pytanie "Dlaczego jedni się bogacą, a inni nie" oraz dalsze wsparcie uczestników w ich dążeniu do bezpiecznego i wygodnego życia. Odbędzie się także rozgrywka nr 2 'cash flow' jako praktyczny trening umiejętności finansowych.

 

Materiały:

Każdy uczestnik kursu otrzyma podręcznik kursu i dodatkowe materiały w cenie kursu.

 

Układ kursu:

Najbliższy kurs rusza 05 marca 2015 r.  Liczba miejsc ograniczona.

Kurs trwa 11 tygodni. Zajęcia w czwartki od godz. 18.30 - jeden raz w tygodniu po 2h (120 minut).

Zajęcia w grupach 8-12 osób.

 

Opłaty:

Cena kursu wynosi:

  zł dla uczących się i pracowników naukowych

  zł dla dorosłych

przy płatności jednorazowej.

 

Opłata za kurs może być rozłożona na raty. W przypadku wpłaty jednorazowej oferujemy duży upust. Więcej o upustach, systemie ratalnym, cenach i dodatkowych korzyściach z uczestnictwa w kursach Akademii można znaleźć w zakładce „Promocje i gratisy”.

 

Zapisy

Zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe kursów Akademii. Robimy je, aby dać Państwu możliwość poznania metodologii, programów, trenerów czy siedziby Akademii przed kursem. Dzięki lekcjom pokazowym nasi kursanci "nie kupują kota w worku". Termin najbliższej lekcji pokazowej znajdziesz w zakładce "Aktualności".

 

Udział w prezentacjach jest bezpłatny i do niczego nie zobowiązuje. Celem lekcji jest przekazanie wiedzy o kursie i Akademii oraz ułatwienie osobom zainteresowanym podjęcie przemyślanej decyzji o wyborze kursu.

 

Zajęcia poprowadzi:

Piotr Korzeniewski - certyfikowany trener Akademii Nauki kursów efektywnej nauki i technik pamięciowych. Uczeń Marka Szurawskiego – najlepszego specjalisty technik pamięciowych w Polsce.

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Aktualności

25/06/2018

Wakacje 2018. Obozy i półkolonie Akademii Nauki w Olsztynie

09/06/2018

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, czytało szybko ze zrozumieniem i potrafiło koncentrować się na szkolnych zadaniach to zapisz dziecko zajęcia w Akademii Nauki

04/04/2018

Sekretariat Akademii Nauki nieczynny w Święta Wielkanocy

17/02/2018

Czytaj szybciej, pamiętaj więcej, pracuj mniej - kurs dla dorosłych w Olsztynie. Nowy kurs od 11.05.2017 r.

03/02/2018

Akademia Nauki zaprasza na kursy robotyki i programowania dla chłopców i dziewcząt na bazie klocków Lego WeDo  2.0. Programy dostosowane są do wieku uczestników.

 

22/01/2018

W ferie 2018 r. zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

 

warsztaty dla rodziców, Akademia Nauki w Olsztynie, Akademia Rodzica
12/12/2017

Akademia Nauki zaprasza na cykl 4 warsztatów dla rodziców w ramach „Akademii Rodzica”. Celem „Akademii Rodzica” jest wsparcie rodziców w procesie wychowania dzieci oraz promocja czytelnictwa.

25/09/2017

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty i pokazy Akademii  w czasie Dni Nauki oraz Nocy Naukowców UWM 2017.

Akademia Nauki jest oficjalnym partnerem UWM przy organizacji tych wydarzeń.

Zapisz się na newsletter

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów marketingowych przez Akademię Nauki w Olsztynie.

Partnerzy

  • akademia nauki
  • dla dzieci olsztyn
  • tempoo_logo_1200.jpg

  • akademia nauki zajęcia i kursy dla dzieci i dorosłych

  • kartaduzejrodziny_www.png
  • w-m_karta_duzej_rodziny.png