Akademia Nauki - Olsztyn dla dzieci - kursy i zajęcia

zajęcia dla dzieci, Olsztyn, kursy, półkolonie, obozy, szybkie czytanie, techniki pamięci, Lego

Kontakt »

Jesteś tutaj

Podziękowanie starosty dla Akademii

Data publikacji: 
czw., 02/10/2014

Akademia Nauki otrzymała podziękowania od Starosty olsztyńskiego za przeprowadzenie bezpłatnych warsztatów technik szybkiego uczenia się dla nauczycieli matematyki skupionych w sieci (…) „Jak wspierać dziecko w uczeniu matematyki” projektu EFS „Szyte na miarę wsparcie dla szkół i przedszkoli z powiatu olsztyńskiego”.  – Jesteśmy przekonani, że warsztat był dla nauczycieli nie tylko źródłem praktycznej wiedzy, ale także inspiracji – napisał Starosta Mirosław Pampuch. – Państwa postawa jest godna naśladowania.

 

Akademia Nauki prowadzi w Olsztynie kursy efektywnej nauki i zapamiętywania. Absolwenci kursów Akademii należą do najlepszych uczniów w swoich klasach. Szybko i łatwo uczą się na zajęcia wymagające zapamiętywania (języki, historia, przyroda …) jak i myślenia (matematyka). – W czasie warsztatów dla nauczycieli w starostwie powiatowym podzieliliśmy się naszymi doświadczeniami w nauce matematyki – mówi Ireneusz Górski dyrektor Akademii Nauki. – Zaprezentowaliśmy min. zakładki pamięciowe pozwalające na łatwe i szybkie zapamiętywanie przez dzieci wzorów matematycznych.

 

Akademia Nauki prowadzi kursy matematyki dla uczniów klas 5 i 6 szkoły podstawowej. Stosuje na nich gry i zabawy matematyczne ułatwiające m.in. operowanie ułamkami, procentami czy liczbami rzymskimi. Liczbę Pi, promień i obwód koła kursanci Akademii poznają bawiąc się robotami Lego.

 

matematyka-kurs-baner.jpg

 

Najbliższy kurs matematyki w Akademii rusza w Ferie Zimowe. Zabawa i nauka gwarantowane.

 

Aktualności

25/06/2018

Wakacje 2018. Obozy i półkolonie Akademii Nauki w Olsztynie

09/06/2018

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, czytało szybko ze zrozumieniem i potrafiło koncentrować się na szkolnych zadaniach to zapisz dziecko zajęcia w Akademii Nauki

04/04/2018

Sekretariat Akademii Nauki nieczynny w Święta Wielkanocy

17/02/2018

Czytaj szybciej, pamiętaj więcej, pracuj mniej - kurs dla dorosłych w Olsztynie. Nowy kurs od 11.05.2017 r.

03/02/2018

Akademia Nauki zaprasza na kursy robotyki i programowania dla chłopców i dziewcząt na bazie klocków Lego WeDo  2.0. Programy dostosowane są do wieku uczestników.

 

22/01/2018

W ferie 2018 r. zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

 

warsztaty dla rodziców, Akademia Nauki w Olsztynie, Akademia Rodzica
12/12/2017

Akademia Nauki zaprasza na cykl 4 warsztatów dla rodziców w ramach „Akademii Rodzica”. Celem „Akademii Rodzica” jest wsparcie rodziców w procesie wychowania dzieci oraz promocja czytelnictwa.

25/09/2017

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty i pokazy Akademii  w czasie Dni Nauki oraz Nocy Naukowców UWM 2017.

Akademia Nauki jest oficjalnym partnerem UWM przy organizacji tych wydarzeń.

Zapisz się na newsletter

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów marketingowych przez Akademię Nauki w Olsztynie.

Partnerzy

  • akademia nauki
  • dla dzieci olsztyn
  • tempoo_logo_1200.jpg

  • akademia nauki zajęcia i kursy dla dzieci i dorosłych

  • kartaduzejrodziny_www.png
  • w-m_karta_duzej_rodziny.png