Akademia Nauki - Olsztyn dla dzieci - kursy i zajęcia

zajęcia dla dzieci, Olsztyn, kursy, półkolonie, obozy, szybkie czytanie, techniki pamięci, Lego

Kontakt »

Jesteś tutaj

Szkolenia EFS - opinie

 • Magdalena Tecław – Galek, GKL Ogrody i brukarstwo, Nowe Miasto Lubawskie

Byłam na wielu kursach, ten jest w czołówce. Super trener, super materiały. Dużo z nich korzystam w pracy.

 • Katarzyna Podgórska, AS-MAR, Autoryzowany Partner Canon, Olsztyn

Zajęcia bardzo mi się podobają. Jestem szczególnie zadowolona z ćwiczeń poświęconych reklamacjom i niezadowolonym Klientom. Kiedyś myślałam, że jak mi się trafi taka sytuacja to poproszę szefa o pomoc. Teraz, już się nie boję i wiem jak z pożytkiem dla Klienta zachować się w takiej sytuacji.

 • Monika Urbańska, Przystań Skarbek, Iława

Szukałam dla siebie takiego szkolenia i trafiłam w „10tkę”. Kurs mi się bardzo podoba. Jest miło i sympatycznie. Jest dużo praktycznych ćwiczeń. Jestem zadowolona, bo nikt wcześniej nie uczył mnie jak rozmawiać z Klientami i dbać o ich satysfakcję.

 • Daniel Strzelecki, IT Serwis, Dywity

Trenerzy wiedzą o czym mówią. Duży profesjonalizm. Docierają do sedna sprawy. Dużo wyniosłem z copywriting - warsztatów z pisania sloganów reklamowych.

 • Daniel Wiśniewski, Grafster – usługi internetowe, Giżycko

Mamy teraz spiętrzenie prac w firmie, ale szkolenie było dla mnie jak urlop. Dobra prowadząca, super uczestnicy, jeszcze lepsze jedzenie. Gdy powiedziałem znajomym na jaki fajny kurs chodzę, wszyscy chcieli się zapisać.

 • Tadeusz Matwiejczuk, FHU MTM „Wszystko dla Biura i szkoły”, Mrągowo

Szkolenie jest bardzo fajne. Można się dowiedzieć jak z sensem wydawać pieniądze na reklamę. Zajęcia minęły w mgnieniu oka. Szkoleń takich powinno być więcej.

 • O szkoleniach językowych organizowanych przez Akademię Nauki dowiedziałam się od koleżanki . Wzięłam udział w kwalifikacjach i dostałam się na szkolenie. Wybrałam kurs języka angielskiego , ponieważ jest mi on niezbędny w pracy. Powszechne kursy językowe są bardzo drogie, dlatego kursy Akademii Nauki były dla mnie szansą podniesienia swoich kwalifikacji z języka obcego. Angelika R.
 • Języka obcego wcześniej uczyłam się na studiach. Dzięki kursom w Akademii Nauki przypomniałam i rozwinęłam swoje umiejętności z języka angielskiego. Szkolenie językowe oparte było na metodzie konwersacji. Metoda okazała się bardzo skuteczna. Bez problemu ukończyłam kurs. Bożena K.
 • Postanowiłam skorzystać ze szkoleń w ramach programu- „Od zrozumienia do porozumienia – szkolenia dla osób pracujących” Wybrałam kurs niemieckiego, ponieważ często podróżuję do Niemiec. Znajomość języka pozwoli mi teraz czuć się za granicą swobodnie i bezpiecznie. Zajęcia odbywały się raz w tygodniu. Podobało mi się profesjonalne podejście lektora. Elżbieta G.
 • W Akademii Nauki języka obcego uczyłam się przez rozmowę, co bardzo ułatwia przyswajanie wiedzy. Do tego, to naprawdę świetna szkoła, a warunki, jakie nam oferuje do nauki są znakomite. Mi osobiście te zajęcia już pomogły w pracy, gdzie miałam okazję rozmawiać po niemiecku. Również bardzo ważne jest to, iż moim CV pojawi się drugi obcy język, dzięki temu moje szanse na rynku pracy będą większe. Ogromnym plusem szkoły jest możliwość indywidualnych konsultacji. Dagmara T.
 • Dlaczego zależało mi na nauce języka obcego? Po pierwsze, język obcy zawsze może mi się przydać w pracy, a z czasem może pomóc w łatwiejszym starcie na kolejne stanowisko. Umiejętność komunikowania się w różnych językach ułatwia życie. Poza tym, uczymy się według bardzo ciekawej metody, dzięki temu język poznajemy szybciej, a do tego w bardzo przyjemny sposób. Helena L.
 • Jestem bardzo zadowolona, że mogę brać udział w tych zajęciach, ciągłe podnoszenie kwalifikacji to wynik naszych czasów. Poza tym, oprócz zajęć językowych mamy również zajęcia, na których poznajemy metody efektywnego uczenia się – czyli jak się uczyć – by uczyć się lepiej i szybciej. To, że nauka jest za darmo to również ogromna motywacja dla mnie. Wiadomo, że w innych szkołach za taki kurs zapłacilibyśmy ogromne pieniądze. Jestem nauczycielem przedszkolnym i mam nadzieję, że będę mogła nabyte to umiejętności wykorzystać w pracy z dziećmi. Małgorzata K.

Aktualności

22/01/2018

W ferie 2018 r. zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

 

20/12/2017

Sekretariat Akademii Nauki nieczynny na Święto Bożego Narodzenia

warsztaty dla rodziców, Akademia Nauki w Olsztynie, Akademia Rodzica
12/12/2017

Akademia Nauki zaprasza na cykl 4 warsztatów dla rodziców w ramach „Akademii Rodzica”. Celem „Akademii Rodzica” jest wsparcie rodziców w procesie wychowania dzieci oraz promocja czytelnictwa.

25/09/2017

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty i pokazy Akademii  w czasie Dni Nauki oraz Nocy Naukowców UWM 2017.

Akademia Nauki jest oficjalnym partnerem UWM przy organizacji tych wydarzeń.

01/09/2017

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, czytało szybko ze zrozumieniem i potrafiło koncentrować się na szkolnych zadaniach to zapisz dziecko zajęcia w Akademii Nauki

28/06/2017

Wakacje 2017! Obozy i półkolonie Akademii Nauki w Olsztynie

09/05/2017

Czytaj szybciej, pamiętaj więcej, pracuj mniej - kurs dla dorosłych w Olsztynie. Nowy kurs od 11.05.2017 r.

23/01/2017

w Olsztynie w ferie zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

Zapisz się na newsletter

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów marketingowych przez Akademię Nauki w Olsztynie.

Partnerzy

 • akademia nauki
 • dla dzieci olsztyn
 • tempoo_logo_1200.jpg

 • akademia nauki zajęcia i kursy dla dzieci i dorosłych

 • kartaduzejrodziny_www.png
 • w-m_karta_duzej_rodziny.png