Akademia Nauki - Olsztyn dla dzieci - kursy i zajęcia

zajęcia dla dzieci, Olsztyn, kursy, półkolonie, obozy, szybkie czytanie, techniki pamięci, Lego

Kontakt »

Jesteś tutaj

Bezpłatne warsztaty pamięci dla dorosłych

Data publikacji: 
pon., 11/11/2013

Bezpłatne warsztaty technik zapamiętywania w Akademii Nauki w Olsztynie. Dowiesz się jak w 15 minut można nauczyć 100 słówek w języku obcym, zawsze pamiętać numer pin, nip, rachunku bankowego czy zapamiętać imię i nazwisko każdej spotkanej osoby.

Warsztaty odbędą się:

  • we wtorek 12 listopada br. o godz. 18.30 (brak wolnych miejsc)
  • w piątek 22 listopada br. o godz. 18.30 - można się jeszcze zapisywać

w siedzibie Akademii Nauki w Olsztynie przy ul. Ratuszowej 3/1. Udział w warsztacie jest bezpłatny i do niczego nie zobowiązuje ciebie. Akademia robi go, aby pokazać co potrafi zapamiętać wytrenowany mózg.

Spotkanie poprowadzi Piotr Konarzewski. Uczeń Marka Szurawskiego, który wytrenował m.in. Jędrzeja Cytawę mistrza Świata i Rekordzistę Guinnesa w zapamiętywania. Jędrzej zasłynął tym, że w 4 miesiące nauczył się od zera jęz. hiszpańskiego, w pół roku francuskiego. J. Cytawa na zaproszenia Akademii prowadził w Olsztynie kilka pokazów, w których uczestniczył także Piotr Konarzewski. Jak Piotr twierdzi, dużo się nauczył podpatrując Mistrza i teraz przekazuje to swoim kursantom.

Wtorkowe warsztaty są jednocześnie lekcją pokazową kursu technik pamięci dla dorosłych „Super Pamięć”. Kurs rusza we wtorek 26 listopada we wtorek o godz. 18.30. Jest to już kolejna edycja tego szkolenia.Uczestnicy poprzednich byli bardzo zadowoleni z efektów. Jak podkreślali w ankietach końcowych, znacząco poprawili swoją pamięć, z nową pasją zaczęli uczyć się języków, uwierzyli w swoje siły. Zwiększyli także swoją wydajność zawodową (prawnicy, lekarze, przedsiębiorcy, urzędnicy) i naukową (studenci). Coraz większą grupę uczestników kursu technik zapamiętywania „Super Pamięci” stanowią emeryci, którzy doświadczają, że nie ma słabej pamięci. W czasie zajęć udowadniają, że pamięć trenowana czyni cuda w każdym wieku.

Proszę zadzwoń na Tel. 89 521 87 45 do Akademii lub wyślij maila na akademia@efektywna-nauka.pl i zarezerwuj dla siebie miejsce na bezpłatnych warsztatach technik pamięci „Super Pamięć” w Akademii. Pokaz zaplanowaliśmy w małej, kameralnej grupie. Maksymalnie dwunastu osób.

Zobacz ciekawe teksty o zapamiętywaniu, diecie poprawiającej pamięć i przykłady rekordów pamięci na akademiowym Facebooku https://www.facebook.com/efektywnanaukaolsztyn

Aktualności

25/06/2018

Wakacje 2018. Obozy i półkolonie Akademii Nauki w Olsztynie

09/06/2018

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, czytało szybko ze zrozumieniem i potrafiło koncentrować się na szkolnych zadaniach to zapisz dziecko zajęcia w Akademii Nauki

04/04/2018

Sekretariat Akademii Nauki nieczynny w Święta Wielkanocy

17/02/2018

Czytaj szybciej, pamiętaj więcej, pracuj mniej - kurs dla dorosłych w Olsztynie. Nowy kurs od 11.05.2017 r.

03/02/2018

Akademia Nauki zaprasza na kursy robotyki i programowania dla chłopców i dziewcząt na bazie klocków Lego WeDo  2.0. Programy dostosowane są do wieku uczestników.

 

22/01/2018

W ferie 2018 r. zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

 

warsztaty dla rodziców, Akademia Nauki w Olsztynie, Akademia Rodzica
12/12/2017

Akademia Nauki zaprasza na cykl 4 warsztatów dla rodziców w ramach „Akademii Rodzica”. Celem „Akademii Rodzica” jest wsparcie rodziców w procesie wychowania dzieci oraz promocja czytelnictwa.

25/09/2017

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty i pokazy Akademii  w czasie Dni Nauki oraz Nocy Naukowców UWM 2017.

Akademia Nauki jest oficjalnym partnerem UWM przy organizacji tych wydarzeń.

Zapisz się na newsletter

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów marketingowych przez Akademię Nauki w Olsztynie.

Partnerzy

  • akademia nauki
  • dla dzieci olsztyn
  • tempoo_logo_1200.jpg

  • akademia nauki zajęcia i kursy dla dzieci i dorosłych

  • kartaduzejrodziny_www.png
  • w-m_karta_duzej_rodziny.png