Akademia Nauki - Olsztyn dla dzieci - kursy i zajęcia

zajęcia dla dzieci, Olsztyn, kursy, półkolonie, obozy, szybkie czytanie, techniki pamięci, Lego

Kontakt »

Jesteś tutaj

Bezpłatne warsztaty pamięci dla dorosłych

Data publikacji: 
pon., 11/11/2013

Bezpłatne warsztaty technik zapamiętywania w Akademii Nauki w Olsztynie. Dowiesz się jak w 15 minut można nauczyć 100 słówek w języku obcym, zawsze pamiętać numer pin, nip, rachunku bankowego czy zapamiętać imię i nazwisko każdej spotkanej osoby.

Warsztaty odbędą się:

  • we wtorek 12 listopada br. o godz. 18.30 (brak wolnych miejsc)
  • w piątek 22 listopada br. o godz. 18.30 - można się jeszcze zapisywać

w siedzibie Akademii Nauki w Olsztynie przy ul. Ratuszowej 3/1. Udział w warsztacie jest bezpłatny i do niczego nie zobowiązuje ciebie. Akademia robi go, aby pokazać co potrafi zapamiętać wytrenowany mózg.

Spotkanie poprowadzi Piotr Konarzewski. Uczeń Marka Szurawskiego, który wytrenował m.in. Jędrzeja Cytawę mistrza Świata i Rekordzistę Guinnesa w zapamiętywania. Jędrzej zasłynął tym, że w 4 miesiące nauczył się od zera jęz. hiszpańskiego, w pół roku francuskiego. J. Cytawa na zaproszenia Akademii prowadził w Olsztynie kilka pokazów, w których uczestniczył także Piotr Konarzewski. Jak Piotr twierdzi, dużo się nauczył podpatrując Mistrza i teraz przekazuje to swoim kursantom.

Wtorkowe warsztaty są jednocześnie lekcją pokazową kursu technik pamięci dla dorosłych „Super Pamięć”. Kurs rusza we wtorek 26 listopada we wtorek o godz. 18.30. Jest to już kolejna edycja tego szkolenia.Uczestnicy poprzednich byli bardzo zadowoleni z efektów. Jak podkreślali w ankietach końcowych, znacząco poprawili swoją pamięć, z nową pasją zaczęli uczyć się języków, uwierzyli w swoje siły. Zwiększyli także swoją wydajność zawodową (prawnicy, lekarze, przedsiębiorcy, urzędnicy) i naukową (studenci). Coraz większą grupę uczestników kursu technik zapamiętywania „Super Pamięci” stanowią emeryci, którzy doświadczają, że nie ma słabej pamięci. W czasie zajęć udowadniają, że pamięć trenowana czyni cuda w każdym wieku.

Proszę zadzwoń na Tel. 89 521 87 45 do Akademii lub wyślij maila na akademia@efektywna-nauka.pl i zarezerwuj dla siebie miejsce na bezpłatnych warsztatach technik pamięci „Super Pamięć” w Akademii. Pokaz zaplanowaliśmy w małej, kameralnej grupie. Maksymalnie dwunastu osób.

Zobacz ciekawe teksty o zapamiętywaniu, diecie poprawiającej pamięć i przykłady rekordów pamięci na akademiowym Facebooku https://www.facebook.com/efektywnanaukaolsztyn

Aktualności

22/01/2018

W ferie 2018 r. zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

 

20/12/2017

Sekretariat Akademii Nauki nieczynny na Święto Bożego Narodzenia

warsztaty dla rodziców, Akademia Nauki w Olsztynie, Akademia Rodzica
12/12/2017

Akademia Nauki zaprasza na cykl 4 warsztatów dla rodziców w ramach „Akademii Rodzica”. Celem „Akademii Rodzica” jest wsparcie rodziców w procesie wychowania dzieci oraz promocja czytelnictwa.

25/09/2017

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty i pokazy Akademii  w czasie Dni Nauki oraz Nocy Naukowców UWM 2017.

Akademia Nauki jest oficjalnym partnerem UWM przy organizacji tych wydarzeń.

01/09/2017

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, czytało szybko ze zrozumieniem i potrafiło koncentrować się na szkolnych zadaniach to zapisz dziecko zajęcia w Akademii Nauki

28/06/2017

Wakacje 2017! Obozy i półkolonie Akademii Nauki w Olsztynie

09/05/2017

Czytaj szybciej, pamiętaj więcej, pracuj mniej - kurs dla dorosłych w Olsztynie. Nowy kurs od 11.05.2017 r.

23/01/2017

w Olsztynie w ferie zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

Zapisz się na newsletter

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów marketingowych przez Akademię Nauki w Olsztynie.

Partnerzy

  • akademia nauki
  • dla dzieci olsztyn
  • tempoo_logo_1200.jpg

  • akademia nauki zajęcia i kursy dla dzieci i dorosłych

  • kartaduzejrodziny_www.png
  • w-m_karta_duzej_rodziny.png