Akademia Nauki - Olsztyn dla dzieci - kursy i zajęcia

zajęcia dla dzieci, Olsztyn, kursy, półkolonie, obozy, szybkie czytanie, techniki pamięci, Lego

Kontakt »

Jesteś tutaj

Rodzinny kurs robotyki

Data publikacji: 
sob., 14/04/2012

Rodzinne warsztaty programowania i budowy robotów z klocków lego w Akademii Nauki.Rozwijaj w dziecku pasję do nauki, pozwól mu tworzyć z zapałem wynalazcy i patrz jak radośnie i aktywnie spędza czas. Wybierz się wspólnie ze swoją pociechą na rodzinne warsztaty programowania i budowy robotów z klocków Lego w AkademiiNauki, na który z HappyBonem otrzymasz 50% rabatu.

Twórcza zabawa, projektowanie i konstruowanie – to właśnie kurs robotyki w Akademii Nauki. Nie musisz więc obawiać się, że Twoja pociecha będzie uczyć się tutaj nudnych regułek, wzroków i teorii. Wykwalifikowany instruktorzy wprowadzą go w zaczarowany świat mechaniki,elektroniki i programowania. A potem Ty wspólnie ze swoim małym wynalazcą z pasją będziecie odkrywać zagadnienia związanie z tworzeniem robota.

Kurs prowadzony jest metodą warsztatową w pięciu małych, maksymalnie 3-osobowych grupach. Na początek mali kursanci zbudują i zaprogramują swojego pierwszego robota z zestawów Lego, wyposażą go w silnik, sensory ruchu, odległości i dźwięku, a następnie sprawdzą w praktyce jego działanie.

Zafunduj swojemu dziecku frajdę, zabierz go na kurs, podczas którego przemieni się w małego naukowca, i bądź dumna z tego jak wspaniale się rozwija. Nie przegap okazji, bo z HappyBonem zrobisz to 50% taniej.

Kupony w Gazecie Wyborczej i na www.gazeta.pl. Zajęcia zaplanowane są na sobotę 14. i niedzielę 15. stycznia br.

Aktualności

25/06/2018

Wakacje 2018. Obozy i półkolonie Akademii Nauki w Olsztynie

09/06/2018

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, czytało szybko ze zrozumieniem i potrafiło koncentrować się na szkolnych zadaniach to zapisz dziecko zajęcia w Akademii Nauki

04/04/2018

Sekretariat Akademii Nauki nieczynny w Święta Wielkanocy

17/02/2018

Czytaj szybciej, pamiętaj więcej, pracuj mniej - kurs dla dorosłych w Olsztynie. Nowy kurs od 11.05.2017 r.

03/02/2018

Akademia Nauki zaprasza na kursy robotyki i programowania dla chłopców i dziewcząt na bazie klocków Lego WeDo  2.0. Programy dostosowane są do wieku uczestników.

 

22/01/2018

W ferie 2018 r. zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

 

warsztaty dla rodziców, Akademia Nauki w Olsztynie, Akademia Rodzica
12/12/2017

Akademia Nauki zaprasza na cykl 4 warsztatów dla rodziców w ramach „Akademii Rodzica”. Celem „Akademii Rodzica” jest wsparcie rodziców w procesie wychowania dzieci oraz promocja czytelnictwa.

25/09/2017

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty i pokazy Akademii  w czasie Dni Nauki oraz Nocy Naukowców UWM 2017.

Akademia Nauki jest oficjalnym partnerem UWM przy organizacji tych wydarzeń.

Zapisz się na newsletter

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów marketingowych przez Akademię Nauki w Olsztynie.

Partnerzy

  • akademia nauki
  • dla dzieci olsztyn
  • tempoo_logo_1200.jpg

  • akademia nauki zajęcia i kursy dla dzieci i dorosłych

  • kartaduzejrodziny_www.png
  • w-m_karta_duzej_rodziny.png