Akademia Nauki - Olsztyn dla dzieci - kursy i zajęcia

zajęcia dla dzieci, Olsztyn, kursy, półkolonie, obozy, szybkie czytanie, techniki pamięci, Lego

Kontakt »

Jesteś tutaj

Cała Polska Czyta dzieciom, a ty? Olsztyn

Data publikacji: 
sob., 11/06/2011

Serdecznie zapraszamy do udziału w X Ogólnopolskim „Tygodniu Czytania Dzieciom”. Potrwa on od 29 maja do 5 czerwca 2011 i rozpocznie obchody Jubileuszu 10-lecia kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”, w którą zaangażowanych jest już ponad 6370 Koordynatorów i Liderów oraz ponad 2400 miejscowości w całym kraju.

W Olsztynie jak co roku głośno czytać będą dzieciom w szkołach podstawowych nr 1, 3, 22, 25, 30, 32, 101 oraz Absolwent; w przedszkolach nr 3, 4, 6, 10, 14, 21, 32, 34 oraz Nutka; w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej przy ul. Żołnierskiej 11C, salony zabaw Figlolandia i Małpi Gaj oraz w Akademii Nauki w Olsztynie, gdzie dzieciom czytać będą roboty zbudowane z klocków Lego. Akademia Nauki jako regionalny promotor kampanii kolportuje właśnie wśród nich plakaty, broszury i naklejki kampanii. Więcej o kampanii w Olsztynie można znaleźć na WWW.efektywna-nauka.pl.

Celem kampanii jest przypomnienie rodzicom o wielkim znaczeniu codziennego czytania dzieciom dla ich rozwoju i sukcesu. Przykłady działań podejmowanych przez organizatorów imprez OTCD promujących czytanie dzieciom można znaleźć na http://www.calapolskaczytadzieciom.pl

1 czerwca w Cieszynie odbędzie się Centralna Inauguracja X Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom i zarazem I Międzynarodowego Tygodnia Czytania Dzieciom, organizowanego wspólnie z siostrzaną czeską Fundacją "Celé Česko čte dětem". Inaugurację poprowadzą piosenkarka Ewa Farna oraz dziennikarz Maciej Orłoś.

W symbolicznym miejscu, na moście granicznym łączącym Polskę i Czechy, przeczytana zostanie „Lokomotywa” J. Tuwima. Na tarasie Czytelni i Kawiarni Literackiej NOIVA w Czeskim Cieszynie, Goście Specjalni z Polski, Czech i innych krajów oraz delegacje dzieci podpiszą także proklamację programu „Cała Europa czyta dzieciom - „All of Europe Reads to Kids”, którego celem jest propagowanie głośnego czytania dzieciom w krajach europejskich.

Tegoroczny jubileuszowy Tydzień czytania dzieciom odbywa się pod hasłem:
„Czytanie łączy Europę”

Akademia Nauki w Olsztynie jest oddziałem największej w Polsce sieci edukacyjnej, która oferuje kursy szybkiego czytania, technik pamięciowych i kursy efektywnej nauki dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Akademia Nauki jest 2002 roku promotorem regionalnym kampanii „Cała Polska Czyta Dzieciom”, za co została wielokrotnie wyróżniona przez Fundację Zdrowia Emocjonalnego.

Osoby zainteresowane pakietami promocyjnym OTCD proszone są o kontakt z Akademią Nauki w Olsztynie na e-mail: olsztyn@efektywna-nauka.pl lub tel. (89) 521-87-45.

Aktualności

22/01/2018

W ferie 2018 r. zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

 

20/12/2017

Sekretariat Akademii Nauki nieczynny na Święto Bożego Narodzenia

warsztaty dla rodziców, Akademia Nauki w Olsztynie, Akademia Rodzica
12/12/2017

Akademia Nauki zaprasza na cykl 4 warsztatów dla rodziców w ramach „Akademii Rodzica”. Celem „Akademii Rodzica” jest wsparcie rodziców w procesie wychowania dzieci oraz promocja czytelnictwa.

25/09/2017

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty i pokazy Akademii  w czasie Dni Nauki oraz Nocy Naukowców UWM 2017.

Akademia Nauki jest oficjalnym partnerem UWM przy organizacji tych wydarzeń.

01/09/2017

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, czytało szybko ze zrozumieniem i potrafiło koncentrować się na szkolnych zadaniach to zapisz dziecko zajęcia w Akademii Nauki

28/06/2017

Wakacje 2017! Obozy i półkolonie Akademii Nauki w Olsztynie

09/05/2017

Czytaj szybciej, pamiętaj więcej, pracuj mniej - kurs dla dorosłych w Olsztynie. Nowy kurs od 11.05.2017 r.

23/01/2017

w Olsztynie w ferie zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

Zapisz się na newsletter

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów marketingowych przez Akademię Nauki w Olsztynie.

Partnerzy

  • akademia nauki
  • dla dzieci olsztyn
  • tempoo_logo_1200.jpg

  • akademia nauki zajęcia i kursy dla dzieci i dorosłych

  • kartaduzejrodziny_www.png
  • w-m_karta_duzej_rodziny.png