Akademia Nauki - Olsztyn dla dzieci - kursy i zajęcia

zajęcia dla dzieci, Olsztyn, kursy, półkolonie, obozy, szybkie czytanie, techniki pamięci, Lego

Kontakt »

Jesteś tutaj

Zaskoczyła ich kamera TV Ostróda

Data publikacji: 
pt., 30/10/2009

Zaskoczyła ich kamera TV Ostróda Ekipa telewizyjna najechała zajęcia szybkiego czytania i technik pamięciowych w Ostródzie. - Ale szok, przychodzę do sali a tu kamery – mówi jeden z uczestników. – Myślałem, że w ramach kursu będziemy mieli warsztaty z autoprezentacji i zachowania przed kamerą, a tu dziennikarz wyskakuje do mnie z mikrofonem i pyta się „A co się tutaj nauczyłeś?”

Relacja filmowa z wizyty na kursie Akademii Nauki odbywającego się w Ostródzie w sali geografii I LO przy ul. Drwęckiej, zostanie wyemitowana w TVO 24-Vectra na początku listopada br. – Zrobiliśmy prawie pół godziny materiału – mówi Mateusz Plotowski, operator kamery. – Sfilmowaliśmy m.in. ćwiczenia ułatwiające szybkie czytanie tekstu i pokaz zapamiętywania.

- W zeszłym tygodniu wygrałam turniej wiedzy o Noblu – pochwaliła się przed kamerą kursantka Magda. – Pewnie bym tego nie osiągnęła gdyby nie zajęcia w Akademii. Dzięki poznanym technikom pamięciowym nauczyła się na konkurs szybko i dużo.

- Dziennie uczę się 100 słówek języka obcego – powiedział Dominik dziennikarzowi TV Ostróda. – Na kursie poznałem zasady szybkiego czytania. Dzięki nim czytam teraz 10 razy szybciej. Jest to super, bo w tym roku zdaję maturę z kilku przedmiotów na rozszerzonym poziomie..

Zajęcia w Ostródzie prowadzi Tomasz Charukiewicz, certyfikowany trener Akademii. – Jestem dumny z moich kursantów – twierdzi T. Charukiewicz. – Z każdym ich sukcesem robie się coraz większy.

Po feriach zimowych rusza w Ostródzie kurs szybkiego czytania z elementami technik pamięciowych dla młodzieży starszej. – Kurs kierujemy do ludzi, którzy chcą uczyc się szybciej, lepiej i łatwiej. Sukcesy absolwentów tego kursu w Ostódzie dowodzą, że jest to możliwe.

Lista miejsc na kursie jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane są w sekretariacie Akademii Nauki tel. 89 521 87 45 lub mailowo na adres olsztyn@efektywna-nauka.pl. Zajęcia odbywać się będą przez 2 miesiące, w każdy piątek i poniedziałek o godz. 16.30. Start kursu 13. listopada br. w budynku I LO.

Relacja filmowa z zajęć w Akademii zostanie wielokrotnie emitowana była w TV Vectra w Ostródzie. Jest ona też dostępna na www.ostroda.24.pl w zakładce

Aktualności

25/06/2018

Wakacje 2018. Obozy i półkolonie Akademii Nauki w Olsztynie

09/06/2018

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, czytało szybko ze zrozumieniem i potrafiło koncentrować się na szkolnych zadaniach to zapisz dziecko zajęcia w Akademii Nauki

23/04/2018

Czytaj szybciej, pamiętaj więcej, pracuj mniej - kurs dla dorosłych w Olsztynie. Nowy kurs od 24.05.2018 r.

20/04/2018

Sekretariat Akademii Nauki nieczynny w czasie Majówki

03/02/2018

Akademia Nauki zaprasza na kursy robotyki i programowania dla chłopców i dziewcząt na bazie klocków Lego WeDo  2.0. Programy dostosowane są do wieku uczestników.

 

22/01/2018

W ferie 2018 r. zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

 

warsztaty dla rodziców, Akademia Nauki w Olsztynie, Akademia Rodzica
12/12/2017

Akademia Nauki zaprasza na cykl 4 warsztatów dla rodziców w ramach „Akademii Rodzica”. Celem „Akademii Rodzica” jest wsparcie rodziców w procesie wychowania dzieci oraz promocja czytelnictwa.

25/09/2017

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty i pokazy Akademii  w czasie Dni Nauki oraz Nocy Naukowców UWM 2017.

Akademia Nauki jest oficjalnym partnerem UWM przy organizacji tych wydarzeń.

Zapisz się na newsletter

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów marketingowych przez Akademię Nauki w Olsztynie.

Partnerzy

  • akademia nauki
  • dla dzieci olsztyn
  • tempoo_logo_1200.jpg

  • akademia nauki zajęcia i kursy dla dzieci i dorosłych

  • kartaduzejrodziny_www.png
  • w-m_karta_duzej_rodziny.png