Akademia Nauki - Olsztyn dla dzieci - kursy i zajęcia

zajęcia dla dzieci, Olsztyn, kursy, półkolonie, obozy, szybkie czytanie, techniki pamięci, Lego

Kontakt »

Jesteś tutaj

Ruszyły bezpłatne szkolenia

Data publikacji: 
sob., 04/10/2008

W piątek 04. X br. odbyły się pierwsze zajęcia w Projekcie. Równocześnie, w dwóch salach wystartowały grupy jęz. angielskiego i rosyjskiego. Dzień później, w sobotę o godz. 9tej, kolejna grupa angielskiego.

Na powitanie wszyscy uczestnicy otrzymali "wyprawkę", czyli teczkę, zeszyt i długopis oznaczony emblematami Unii Europejskiej finansującej szkolenia oraz pierwszy z podręcznik.

Zajęcia rozpoczęły się punktualnie o godz. 16.00 (i 18.30) i trwały 3 godziny lekcyjne. Po 90 minutach zajęć uczestnicy zostali zaproszeni na 10 minutową przerwę. Akademia Nauki,  organizator szkolenia, zaoferował na niej kanapki z szynką, serem, kawę, herbatę, a na deser kruche ciastka. Taki catering będzie na każdych zajęciach Projektu.

Uczestnicy wyszli z zajęć uśmiechnięci. - Było fajnie - cieszyła się kursantka jęz. angielskiego. - Super warunki, ciekawe zajęcia. W czasie przerwy spotkałam dawno nie widzianą koleżankę. Dostała się na kurs rosyjskiego. Nie mogę doczekać się kolejnych zajęć.

W październiku br. Akademia przeprowadzi rekrutację uzupełniającą chętnych do udziału w Projekcie. Zakwalifikowane w ten sposób osoby zostaną wpisane na listę rezerwową dającą prawo do uczestnicwa w zajęciach w miejsce osób, które z nich zrezygnują z przyczyn losowych czy rodzinnych. Z doświadczenia Akademii Nauki wyniesionego z poprzednich projektów wynika, że należy spodziewać się paru procentowej rotacji.

Aktualności

22/01/2018

W ferie 2018 r. zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

 

20/12/2017

Sekretariat Akademii Nauki nieczynny na Święto Bożego Narodzenia

warsztaty dla rodziców, Akademia Nauki w Olsztynie, Akademia Rodzica
12/12/2017

Akademia Nauki zaprasza na cykl 4 warsztatów dla rodziców w ramach „Akademii Rodzica”. Celem „Akademii Rodzica” jest wsparcie rodziców w procesie wychowania dzieci oraz promocja czytelnictwa.

25/09/2017

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty i pokazy Akademii  w czasie Dni Nauki oraz Nocy Naukowców UWM 2017.

Akademia Nauki jest oficjalnym partnerem UWM przy organizacji tych wydarzeń.

01/09/2017

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, czytało szybko ze zrozumieniem i potrafiło koncentrować się na szkolnych zadaniach to zapisz dziecko zajęcia w Akademii Nauki

28/06/2017

Wakacje 2017! Obozy i półkolonie Akademii Nauki w Olsztynie

09/05/2017

Czytaj szybciej, pamiętaj więcej, pracuj mniej - kurs dla dorosłych w Olsztynie. Nowy kurs od 11.05.2017 r.

23/01/2017

w Olsztynie w ferie zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

Zapisz się na newsletter

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów marketingowych przez Akademię Nauki w Olsztynie.

Partnerzy

  • akademia nauki
  • dla dzieci olsztyn
  • tempoo_logo_1200.jpg

  • akademia nauki zajęcia i kursy dla dzieci i dorosłych

  • kartaduzejrodziny_www.png
  • w-m_karta_duzej_rodziny.png