Akademia Nauki - Olsztyn dla dzieci - kursy i zajęcia

zajęcia dla dzieci, Olsztyn, kursy, półkolonie, obozy, szybkie czytanie, techniki pamięci, Lego

Kontakt »

Jesteś tutaj

Darmowe szkolenia EFS w Akademii

Data publikacji: 
pon., 30/06/2008

Od 16. 08 2008 r.  Komisja rekrutacyjna wznowiła zapisy na kursy językowe dotowane ze środków Unii Europjeksiej - szczegóły kliknij www.efs.efektywna-nauka.pl  w zakładce "Aktualności".

--------

Akademia Nauki w Olsztynie otrzymała dofinansowanie ze środków EFS na realizację szkoleń języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego dla osób pracujących. Udział w szkoleniu będzie bezpłatny. Jest to kolejne w ostatnich latach przedsięwzięcie szkoleniowe realizowane przez Akademię we współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Olsztynie. Stosowna umowa została podpisana 14. sierpnia br.

Komisja Oceny Projektów Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Olsztynie zakwalifikowała do dofinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego projekt Akademii Nauki pt. „Szkolenia językowe i adaptacyjne dla osób pracujących”. Więcej o rankingu projektów WUP dla PO KL działania 8.1  -http://www.up.gov.pl/pokl/?.

Szkolenia językowe skierowane są do pracujących osób dorosłych z terenu woj. warmińsko - mazurskiego, które z własnej inicjatywy są zainteresowane nabyciem nowych, uzupełnieniem lub podwyższeniem kwalifikacji i umiejętności. Uczestnik Projektu nie może być skierowany na szkolenia w Projekcie przez pracodawcę. Co najmniej 20% Beneficjentów Ostatecznych (BO) stanowić będąosoby powyżej 50 lat.  

  Informacja o rozpoczęciu zapisów była opublikowana m.in. w Gazecie Olsztyńskiej, Gazecie Wyborczej, na antenie OTVP Olsztyn "Regionalna Trójka", na stronie internetowej Akademii Nauki w Olsztynie www.efektywna-nauka.pl

W pierwszy dzień rekrutacji do Akademii Nauki - Biuro Projektu zgłosiło się (osobiście lub telefonicznie) ponad 300 osób na 160 miejsc w Projekcie. W związku z powyższym rekrutacja chętnych do uczestnictwa w Projekcie została wstrzymana do odwołania.

Po zweryfikowaniu dokumentów i testów językowych osób zainteresowanych zostanie utworzona lista uczestników projektu. Jeżeli liczba zakwalifikowanych osób będzie mniejsza niż liczba miejsc w projekcie wznowimy zapisy.

Więcej informacji na stronie internetowej www.efs.efektywna-nauka.pl

Aktualności

25/06/2018

Wakacje 2018. Obozy i półkolonie Akademii Nauki w Olsztynie

09/06/2018

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, czytało szybko ze zrozumieniem i potrafiło koncentrować się na szkolnych zadaniach to zapisz dziecko zajęcia w Akademii Nauki

23/04/2018

Czytaj szybciej, pamiętaj więcej, pracuj mniej - kurs dla dorosłych w Olsztynie. Nowy kurs od 24.05.2018 r.

20/04/2018

Sekretariat Akademii Nauki nieczynny w czasie Majówki

03/02/2018

Akademia Nauki zaprasza na kursy robotyki i programowania dla chłopców i dziewcząt na bazie klocków Lego WeDo  2.0. Programy dostosowane są do wieku uczestników.

 

22/01/2018

W ferie 2018 r. zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

 

warsztaty dla rodziców, Akademia Nauki w Olsztynie, Akademia Rodzica
12/12/2017

Akademia Nauki zaprasza na cykl 4 warsztatów dla rodziców w ramach „Akademii Rodzica”. Celem „Akademii Rodzica” jest wsparcie rodziców w procesie wychowania dzieci oraz promocja czytelnictwa.

25/09/2017

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty i pokazy Akademii  w czasie Dni Nauki oraz Nocy Naukowców UWM 2017.

Akademia Nauki jest oficjalnym partnerem UWM przy organizacji tych wydarzeń.

Zapisz się na newsletter

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów marketingowych przez Akademię Nauki w Olsztynie.

Partnerzy

  • akademia nauki
  • dla dzieci olsztyn
  • tempoo_logo_1200.jpg

  • akademia nauki zajęcia i kursy dla dzieci i dorosłych

  • kartaduzejrodziny_www.png
  • w-m_karta_duzej_rodziny.png