Akademia Nauki - Olsztyn dla dzieci - kursy i zajęcia

zajęcia dla dzieci, Olsztyn, kursy, półkolonie, obozy, szybkie czytanie, techniki pamięci, Lego

Kontakt »

Jesteś tutaj

Darmowe szkolenia EFS w Akademii

Data publikacji: 
pon., 30/06/2008

Od 16. 08 2008 r.  Komisja rekrutacyjna wznowiła zapisy na kursy językowe dotowane ze środków Unii Europjeksiej - szczegóły kliknij www.efs.efektywna-nauka.pl  w zakładce "Aktualności".

--------

Akademia Nauki w Olsztynie otrzymała dofinansowanie ze środków EFS na realizację szkoleń języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego dla osób pracujących. Udział w szkoleniu będzie bezpłatny. Jest to kolejne w ostatnich latach przedsięwzięcie szkoleniowe realizowane przez Akademię we współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Olsztynie. Stosowna umowa została podpisana 14. sierpnia br.

Komisja Oceny Projektów Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Olsztynie zakwalifikowała do dofinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego projekt Akademii Nauki pt. „Szkolenia językowe i adaptacyjne dla osób pracujących”. Więcej o rankingu projektów WUP dla PO KL działania 8.1  -http://www.up.gov.pl/pokl/?.

Szkolenia językowe skierowane są do pracujących osób dorosłych z terenu woj. warmińsko - mazurskiego, które z własnej inicjatywy są zainteresowane nabyciem nowych, uzupełnieniem lub podwyższeniem kwalifikacji i umiejętności. Uczestnik Projektu nie może być skierowany na szkolenia w Projekcie przez pracodawcę. Co najmniej 20% Beneficjentów Ostatecznych (BO) stanowić będąosoby powyżej 50 lat.  

  Informacja o rozpoczęciu zapisów była opublikowana m.in. w Gazecie Olsztyńskiej, Gazecie Wyborczej, na antenie OTVP Olsztyn "Regionalna Trójka", na stronie internetowej Akademii Nauki w Olsztynie www.efektywna-nauka.pl

W pierwszy dzień rekrutacji do Akademii Nauki - Biuro Projektu zgłosiło się (osobiście lub telefonicznie) ponad 300 osób na 160 miejsc w Projekcie. W związku z powyższym rekrutacja chętnych do uczestnictwa w Projekcie została wstrzymana do odwołania.

Po zweryfikowaniu dokumentów i testów językowych osób zainteresowanych zostanie utworzona lista uczestników projektu. Jeżeli liczba zakwalifikowanych osób będzie mniejsza niż liczba miejsc w projekcie wznowimy zapisy.

Więcej informacji na stronie internetowej www.efs.efektywna-nauka.pl

Aktualności

22/01/2018

W ferie 2018 r. zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

 

20/12/2017

Sekretariat Akademii Nauki nieczynny na Święto Bożego Narodzenia

warsztaty dla rodziców, Akademia Nauki w Olsztynie, Akademia Rodzica
12/12/2017

Akademia Nauki zaprasza na cykl 4 warsztatów dla rodziców w ramach „Akademii Rodzica”. Celem „Akademii Rodzica” jest wsparcie rodziców w procesie wychowania dzieci oraz promocja czytelnictwa.

25/09/2017

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty i pokazy Akademii  w czasie Dni Nauki oraz Nocy Naukowców UWM 2017.

Akademia Nauki jest oficjalnym partnerem UWM przy organizacji tych wydarzeń.

01/09/2017

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, czytało szybko ze zrozumieniem i potrafiło koncentrować się na szkolnych zadaniach to zapisz dziecko zajęcia w Akademii Nauki

28/06/2017

Wakacje 2017! Obozy i półkolonie Akademii Nauki w Olsztynie

09/05/2017

Czytaj szybciej, pamiętaj więcej, pracuj mniej - kurs dla dorosłych w Olsztynie. Nowy kurs od 11.05.2017 r.

23/01/2017

w Olsztynie w ferie zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

Zapisz się na newsletter

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów marketingowych przez Akademię Nauki w Olsztynie.

Partnerzy

  • akademia nauki
  • dla dzieci olsztyn
  • tempoo_logo_1200.jpg

  • akademia nauki zajęcia i kursy dla dzieci i dorosłych

  • kartaduzejrodziny_www.png
  • w-m_karta_duzej_rodziny.png