Akademia Nauki - Olsztyn dla dzieci - kursy i zajęcia

zajęcia dla dzieci, Olsztyn, kursy, półkolonie, obozy, szybkie czytanie, techniki pamięci, Lego

Kontakt »

Jesteś tutaj

Eksperci Akademii w Radio Olsztyn

Data publikacji: 
czw., 13/09/2007

Słuchaj Radia Olsztyn. W piątek 14. września br dziennikarze tej popularnej w regionie stacji wzięli na warsztat temat efektywnej nauki, technik pamięciowych, szybkiego czytania.  Poranna i popołudniowa ramówka została wypełniona treściami kursów Akademii.

W audycji wzięli udział absolwenci, trenerzy i eksperci kursów efektywnej nauki i szybkiego czytania z elementami technk pamięciowych. Prowadząca audycję Agnieszka Lipczyńska przyjęła w czasie audycji wiele sms z pytaniami od słuchaczy. Pytali oni czy głośna muzyka może pomóc ich dziecku w nauce (odpowiedź: może pomóc); czy bałgan na biurku i w pokoju sprzyja pracy/nauce (odpowiedź: niektórym tak, a innym zabiera chęć do pracy); czy uczyć paru letnie dzieci liter (odpowiedź: nie, należy uczyć czytać całych słów a pisanie zostawić na później).

Gościem audycji była m.in 12-letnia Magda, absolwentka kursów efektywnej nauki dla dzieci. Mówiła jak uczy się języków obcych (kliknij), wyliczanek z przyrody (kliknij) i w jaki sposób zabiera się do lektury lektur szkolnych.

Trenerzy Akademii przytoczyli też na antenie Radia historie swoich kursantów. Wielu z nich osiągnęło wielki sukces w szkole i prywatnie. Kliknij podkreślenie poniżej i przeczytaj o:

Aktualności

25/06/2018

Wakacje 2018. Obozy i półkolonie Akademii Nauki w Olsztynie

18/06/2018

Godziny pracy Sekretariatu Akademii:

 

09/06/2018

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, czytało szybko ze zrozumieniem i potrafiło koncentrować się na szkolnych zadaniach to zapisz dziecko zajęcia w Akademii Nauki

17/05/2018

Klauzula informacyjna zgodna z RODO

03/02/2018

Akademia Nauki zaprasza na kursy robotyki i programowania dla chłopców i dziewcząt na bazie klocków Lego WeDo  2.0. Programy dostosowane są do wieku uczestników.

 

22/01/2018

W ferie 2018 r. zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

 

warsztaty dla rodziców, Akademia Nauki w Olsztynie, Akademia Rodzica
12/12/2017

Akademia Nauki zaprasza na cykl 4 warsztatów dla rodziców w ramach „Akademii Rodzica”. Celem „Akademii Rodzica” jest wsparcie rodziców w procesie wychowania dzieci oraz promocja czytelnictwa.

25/09/2017

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty i pokazy Akademii  w czasie Dni Nauki oraz Nocy Naukowców UWM 2017.

Akademia Nauki jest oficjalnym partnerem UWM przy organizacji tych wydarzeń.

Zapisz się na newsletter

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów marketingowych przez Akademię Nauki w Olsztynie.

Partnerzy

  • akademia nauki
  • dla dzieci olsztyn
  • tempoo_logo_1200.jpg

  • akademia nauki zajęcia i kursy dla dzieci i dorosłych

  • kartaduzejrodziny_www.png
  • w-m_karta_duzej_rodziny.png