Akademia Nauki - Olsztyn dla dzieci - kursy i zajęcia

zajęcia dla dzieci, Olsztyn, kursy, półkolonie, obozy, szybkie czytanie, techniki pamięci, Lego

Kontakt »

Jesteś tutaj

Twoje dziecko jest inteligetne

Data publikacji: 
ndz., 28/01/2007

- Każde dziecko ma swój indywidualny styl komunikowania się ze światem, własny wzorzec myślenia - twierdził Markek Hoffman gość Konferencji pt. Wzorce myślenia a uczenie się" zorganizowanej przez Akademię Nauki w Olsztynie. - Styl ten musimy respektować. Jest to klucz do zachowania dobrych relacji z dzieckiem i uniknięcia częstych blędów rodzicielskich.

hoffman_w_akademii.jpg

Marek Hoffman jest autorem metodyków kursów efektywnej nauki i szybkiego czytania, znanaym i cenionym w Poznaniu pedagogiem. Do Olsztyna przyjechał na zaproszenie Akademii Nauki. Jego prezentacja w auli Gimnazjum nr 2 w Olsztynie przyciągnęła grono kilkudziesięciu nauczycieli, dyrektorów szkół i rodziców. Mówca i temat tak zainteresował słuchaczy, że spotkanie przeciągnęło się o ... godzinę.

Pełną relację ze spotkania można znaleźć w Gazecie Olsztyńskiej (str. 9, rubryka Nauka) z 21. stycznia 2007 roku. W artykule na całą stronę Agnieszki Tołoczko można znaleźć wywiad z Markiem Hoffmanem oraz rozszerzoną informację nt. wzorców myślenia, praktycznych wnioskach z ich postrzegania dla uczniów, nauczycieli i rodziców.

Omówienie istoty wzorców myślenia - kliknij tutaj. Na końcu strony znajdują się odsyłacze do testu Dawny Markovej na wzorce oraz ich omówienia

Aktualności

25/06/2018

Wakacje 2018. Obozy i półkolonie Akademii Nauki w Olsztynie

18/06/2018

Godziny pracy Sekretariatu Akademii:

 

09/06/2018

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, czytało szybko ze zrozumieniem i potrafiło koncentrować się na szkolnych zadaniach to zapisz dziecko zajęcia w Akademii Nauki

17/05/2018

Klauzula informacyjna zgodna z RODO

03/02/2018

Akademia Nauki zaprasza na kursy robotyki i programowania dla chłopców i dziewcząt na bazie klocków Lego WeDo  2.0. Programy dostosowane są do wieku uczestników.

 

22/01/2018

W ferie 2018 r. zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

 

warsztaty dla rodziców, Akademia Nauki w Olsztynie, Akademia Rodzica
12/12/2017

Akademia Nauki zaprasza na cykl 4 warsztatów dla rodziców w ramach „Akademii Rodzica”. Celem „Akademii Rodzica” jest wsparcie rodziców w procesie wychowania dzieci oraz promocja czytelnictwa.

25/09/2017

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty i pokazy Akademii  w czasie Dni Nauki oraz Nocy Naukowców UWM 2017.

Akademia Nauki jest oficjalnym partnerem UWM przy organizacji tych wydarzeń.

Zapisz się na newsletter

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów marketingowych przez Akademię Nauki w Olsztynie.

Partnerzy

  • akademia nauki
  • dla dzieci olsztyn
  • tempoo_logo_1200.jpg

  • akademia nauki zajęcia i kursy dla dzieci i dorosłych

  • kartaduzejrodziny_www.png
  • w-m_karta_duzej_rodziny.png