Akademia Nauki - Olsztyn dla dzieci - kursy i zajęcia

zajęcia dla dzieci, Olsztyn, kursy, półkolonie, obozy, szybkie czytanie, techniki pamięci, Lego

Kontakt »

Jesteś tutaj

Joanna Brodzik w Akademii Nauki

Data publikacji: 
wt., 27/09/2005

Pierwszy odcinek programu „Ona, czyli ja” pt: Autoprezentacja, został emitowany od 1 października na kanale TVN Style - przez cały tydzień, co kilka godzin. Następny odcinek, związany bezpośrednio z kursami Akademii- Techniki pamięciowe i Callan - pod koniec października 2005r.

Szkolenia Akademii Nauki na planie TVN

Akademia w TVN Style. Gwiazdą programu „Ona, czyli ja” jest Joanna Brodzik.

TVN Styl nakręcił cykl programów edukacyjnych z Joanną Brodzik w roli uczestniczki kursów. Aktorka z ekipą TVN uczestniczyła w szkoleniach pt. Techniki pamięciowe, angielski metodą Callana i Autoprezentacja. Szkolenia te prowadzili trenerzy Akademii Nauki.

Ona i Pamięć

Joanna i Basia wybierają się na kurs efektywnego treningu pamięciowego, sprawnego myślenia i wyobraźni. W trakcie szkolenia dziewczęta opanują techniki pamięciowe, które pozwalają im na bezstresowe zapamiętywanie dużych porcji informacji, zgodnie z zasadą "raz a dobrze". Mnemotechniki stosuje się w zapamiętywaniu słówek z języków obcych, twarzy, imion i nazwisk, numerów telefonów, numerów kont bankowych, miejsc, adresów itp.

Otwarta lekcja Callana

Ponownie wracamy do pracy na planie TVN. Tym razem przekonujemy naszą sympatyczną bohaterkę Joannę Brodzik do skuteczności nauki języka Metodą Callana i Metoda Szybkiej Nauki. "Na tapetę" wzięliśmy język angielski, włoski oraz polski dla obcokrajowców :)

Ona, czyli ja - Autoprezentacja

Odcinek poświęcony umiejętności kreowania własnego wizerunku i zasadom komunikowania się z otoczeniem. Joanna i jej przyjaciółka Magda uczestniczą w kursie "Autoprezentacja" prowadzonym przez Marcina Józefowicza, specjalistę z Akademii Nauki.

Program uświadamia, jak wiele błędów popełniamy w formułowaniu najprostszych komunikatów? Dowiemy się też, dlaczego załatwianie konkretnych spraw przychodzi nam z takim trudem i dlaczego niektórzy nie rozumieją, co do nich mówimy?

Premiera: 1 października, godz. 21.00. Informacja o programie pochodzi spod linku: http://tvnstyle.pl/onaczylija. Premiera: 22 października, godz. 21.00.

Szkolenia przygotował zespół Akademii Nauki w Warszawie.

Aktualności

25/06/2018

Wakacje 2018. Obozy i półkolonie Akademii Nauki w Olsztynie

09/06/2018

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, czytało szybko ze zrozumieniem i potrafiło koncentrować się na szkolnych zadaniach to zapisz dziecko zajęcia w Akademii Nauki

04/04/2018

Sekretariat Akademii Nauki nieczynny w Święta Wielkanocy

17/02/2018

Czytaj szybciej, pamiętaj więcej, pracuj mniej - kurs dla dorosłych w Olsztynie. Nowy kurs od 11.05.2017 r.

03/02/2018

Akademia Nauki zaprasza na kursy robotyki i programowania dla chłopców i dziewcząt na bazie klocków Lego WeDo  2.0. Programy dostosowane są do wieku uczestników.

 

22/01/2018

W ferie 2018 r. zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

 

warsztaty dla rodziców, Akademia Nauki w Olsztynie, Akademia Rodzica
12/12/2017

Akademia Nauki zaprasza na cykl 4 warsztatów dla rodziców w ramach „Akademii Rodzica”. Celem „Akademii Rodzica” jest wsparcie rodziców w procesie wychowania dzieci oraz promocja czytelnictwa.

25/09/2017

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty i pokazy Akademii  w czasie Dni Nauki oraz Nocy Naukowców UWM 2017.

Akademia Nauki jest oficjalnym partnerem UWM przy organizacji tych wydarzeń.

Zapisz się na newsletter

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów marketingowych przez Akademię Nauki w Olsztynie.

Partnerzy

  • akademia nauki
  • dla dzieci olsztyn
  • tempoo_logo_1200.jpg

  • akademia nauki zajęcia i kursy dla dzieci i dorosłych

  • kartaduzejrodziny_www.png
  • w-m_karta_duzej_rodziny.png