Akademia Nauki - Olsztyn dla dzieci - kursy i zajęcia

zajęcia dla dzieci, Olsztyn, kursy, półkolonie, obozy, szybkie czytanie, techniki pamięci, Lego

Kontakt »

Jesteś tutaj

Dobre kursy i zajęcia dla dzieci w Olsztynie

Akademia Nauki w Olsztynie od 2003 r. współtworzyła największą w Polsce sieć edukacyjną. Prowadzi w Olsztynie zajęcia poprawiające jakość uczenia się dzieci. Po kursie w Akademii dzieci:

 • w 15 minut uczą się 20 słówek w języku obcym lub trudne słowa,
 • czytają minimum 2-5 razy szybciej i z większym zrozumieniem,
 • łatwo koncentrują się na nauce,
 • należą do najlepszych uczniów w klasie,
 • na zajęciach przeprowadzają ciekawe eksperymenty naukowe np. wybuch wulkanu, wytwarzają sztuczną krew, lewitują przedmioty, obserwują świat oczami owadów, wywołują burzę z piorunami w kubku …

W opinii wielu rodziców, Akademia to jedyne takie miejsce w Olsztynie dbające o rozwój inteligencji dzieci. Absolwenci Akademii biją rekordy czytania i zapamiętywania np. potrafią w 3 sekundy wskazać sumę oczek 120 kości do gry!

 • poznają fajne koleżanki i kolegów,
 • otwierają się i zaczynają wierzyć w siebie,
 • zyskują pozytywną energię do życia i zainteresowania,
 • budują i programują działające roboty z klocków Lego,
 • a przedszkolaki uczą się czytać i przygotowują do nauki w szkole.

 

Zajęcia dla dzieci i dorosłych w Olsztynie

Akademia Nauki w Olsztynie jest niepubliczną placówką oświatową i działa pod nadzorem Kuratorium Oświaty w Olsztynie. Akademia powstała w 2003 roku i prowadzi zajęcia we własnych, dobrze wyposażonych salach szkoleniowych w centrum Olsztyna przy ul. Ratuszowej 3/1.  Większość kursantów wybrała kursy Akademii z polecenia swoich przyjaciół i znajomych doceniających Akademię za efekty nauki, ciekawe zajęcia, fajnych trenerów i wysoką jakość obsługi.

 

Akademia Nauki zatrudnia w Olsztynie certyfikowanych trenerów efektywnej nauki, programowania, robotyki Lego i eksperymentów naukowych. Pedagogów i nauczycieli z wyższym wykształceniem i doświadczeniem w prowadzeniu kursów z dziećmi i młodzieżą. W czasie zajęć poprzez zabawy i gry fabularyzowane pomagają dzieciom wspiąć się na wyższy poziom edukacyjny i zdobyć przydatne w szkole kompetencje.

Gazeta Olsztyńska uznała Akademię Nauki jako jedną ze 123 instytucji i firm, które mają największy wpływ na życie mieszkańców Olsztyna. Akademia cyklicznie współpracuje z Uniwersytetem Warmińsko - Mazurskim, Uniwersytetem Dziecięcym, W-M Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli, ponad 200 szkołami i przedszkolami, Fundacją Cała Polska Czyta Dzieciom, największymi lokalnymi mediami i innymi

olsztyn dla dzieci

Foto arch. AN - Zespół Akademii Nauki (stan nie pełny). Zdjęcie wspólne z Mistrzem Świata i Rekordzistą Guinnessa Jedrzejem Cytawą, który na zaproszenie Akademii gościł w Olsztynie w IX 2009 r. J. Cytawa stoi z przodu w ciemnej koszuli obok Ireneusza Górskiego szefa Akademii (na sportowo).


 

Mieszkańcy Olsztyna najczęściej wybierają w Akademii Nauki zajęcia efektywnej nauki, kurs szybkiego czytania, technik pamięciowych, nauki czytania i rozwoju intelektu..

Dużym zainteresowaniem cieszą się także warsztaty robotyki Lego, kodowanie i programowanie dla dzieci, pokazy z przyrody i geografii "Fizyka dla Smyka" i eksperymenty naukowe dla dzieci. W ferie zimowe i w wakacje dzieci przychodzą na półkolonie w Olsztynie i wyjeżdżają na obozy Akademii. Uczestniczą w kursach przygotowujących do szkoły (przedszkolaki).

Zajęcia dla dzieci i młodzieży „po lekcjach” rozpoczynają się po godz. 16.30 (od poniedziałku do piątku) oraz w soboty od godz. 09:00 do 13.00. Kursy dla dorosłych i młodzieży są od godz. 18.35 i w soboty.

 

Aktualności

25/06/2018

Wakacje 2018. Obozy i półkolonie Akademii Nauki w Olsztynie

18/06/2018

Godziny pracy Sekretariatu Akademii:

 

09/06/2018

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, czytało szybko ze zrozumieniem i potrafiło koncentrować się na szkolnych zadaniach to zapisz dziecko zajęcia w Akademii Nauki

17/05/2018

Klauzula informacyjna zgodna z RODO

03/02/2018

Akademia Nauki zaprasza na kursy robotyki i programowania dla chłopców i dziewcząt na bazie klocków Lego WeDo  2.0. Programy dostosowane są do wieku uczestników.

 

22/01/2018

W ferie 2018 r. zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

 

warsztaty dla rodziców, Akademia Nauki w Olsztynie, Akademia Rodzica
12/12/2017

Akademia Nauki zaprasza na cykl 4 warsztatów dla rodziców w ramach „Akademii Rodzica”. Celem „Akademii Rodzica” jest wsparcie rodziców w procesie wychowania dzieci oraz promocja czytelnictwa.

25/09/2017

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty i pokazy Akademii  w czasie Dni Nauki oraz Nocy Naukowców UWM 2017.

Akademia Nauki jest oficjalnym partnerem UWM przy organizacji tych wydarzeń.

Zapisz się na newsletter

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów marketingowych przez Akademię Nauki w Olsztynie.

Partnerzy

 • akademia nauki
 • dla dzieci olsztyn
 • tempoo_logo_1200.jpg

 • akademia nauki zajęcia i kursy dla dzieci i dorosłych

 • kartaduzejrodziny_www.png
 • w-m_karta_duzej_rodziny.png