yetico efs akademia nauki

Jesteś tutaj

EFS - Akademia Nauki

Akademia Nauki w Olsztynie jest uznanym wykonawcą kursów dotowanych ze środków Unii Europejskiej i budżetu Państwa we współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Olsztynie. Wszystkie projekty Akademii zyskały wysoką oceną Instytucji Wdrażającej i Beneficjentów Ostatecznych. 

Akademia realizuje projekty unijne od 2004 r. W szkoleniach Akademii z dotacją unijną wzięło udział blisko 10 tys. menedżerów i pracowników firm z województwa warmińsko-mazurskiego, a także podlaskiego i kujawsko-pomorskiego.

Akademia Nauki w Olsztynie przygotowała wnioski o dotację szkoleniową dla poleconych firm m.in. dla Planeta Mody sp. z o.o. (producent odzieży pod szyldami Świat Bawełny i Yups!) oraz dwukrotnie dla Yetico S.A. (producent styropianu). Na zlecenie firm Akademia także zarządza realizacją i rozliczeniem wniosków.

Oprócz szkoleń dla biznesu, Akademia Nauki w Olsztynie jako oddział największej w Polsce sieci edukacyjnej oferuje kursy efektywnej nauki, szybkiego czytania, technik pamięciowych i robotyki. Absolwenci kursów Akademii należą do najlepszych uczniów w klasie, chętnie czytają, mają dobrą pamięć i koncentrację. Szczegóły na www.efektywna-nauka.pl.

Zapisz się na newsletter

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów marketingowych przez Akademię Nauki w Olsztynie.

Partnerzy

  • akademia nauki
  • dla dzieci olsztyn
  • tempoo_logo_1200.jpg

  • akademia nauki zajęcia i kursy dla dzieci i dorosłych

  • kartaduzejrodziny_www.png
  • w-m_karta_duzej_rodziny.png