yetico efs akademia nauki

Jesteś tutaj

EFS Yetico

Dobre szkolenia z EFS dla Yetico S.A. II

Zakończył się projekt szkoleniowy Yetico S.A. „Szkolenia drogą do sukcesu II” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Odbyły się zajęcia dla kadry kierowniczej i pracowników m.in. z controllingu, sprzedaży, produkcji i zawodowe dla działu technicznego. Od października 2013 r. do końca lutego 2015 r.

Yetico S.A. jest jednym z największych producentów styropianu w Polsce. Posiada zakłady produkcyjne w Olsztynie, Galewicach i Gorzowie Wlk. Swoje produkty sprzedaje w kraju oraz zagranicą dla branży budowlanej, meblarskiej i AGD . Zatrudnia blisko 250 pracowników. Najlepszych fachowców w branży.

- Celem projektu było podwyższenie wiedzy i umiejętności kadry zarządzającej i pracowników z controllingu, marketingu, sprzedaży i produkcji – mówi Ireneusz Górski menedżer Projektu. - Wszystkie cele zostały osiagnięte.

Dzięki dotacji EFS zajęcia odbywały się w dobrych obiektach konferencyjnych w okolicach Olsztyna. - Uczestnicy otrzymali bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, podręczniki, notatniki, długopisy i dyplomy – powiedziała Julia Żurakowska spec. ds. rozliczeń Projektu. - Wszystkie zajęcia odbyły sie zgodnie z harmonogramem m.in. w Marina Golf Club nad jez. Wulpinskim i centrum konferencyjnym w w Soplach.

Wniosek o dotację na szkolenia dla firmy „Yetico” przygotowała Akademia Nauki sp. z o.o. z Olsztyna. Firma ta zapewniła także kadrę zarządzającą, która w całości zorganizowała i rozliczyła Projekt zgodnie z harmonogramem i budżetem Projektu.

Był to kolejny projekt szkoleniowy Yetico z dotacja EFS zdobytą przez Akademię Nauki. Poprzedni „Szkolenia drogą do sukcesu I” osiągnął wszystkie postawione przed nim cele i zakończył się pełnym sukcesem. Kliknij w nazwę, aby poznać szczegóły.

Zapisz się na newsletter

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów marketingowych przez Akademię Nauki w Olsztynie.

Partnerzy

  • akademia nauki
  • dla dzieci olsztyn
  • tempoo_logo_1200.jpg

  • akademia nauki zajęcia i kursy dla dzieci i dorosłych

  • kartaduzejrodziny_www.png
  • w-m_karta_duzej_rodziny.png