Akademia Nauki - Olsztyn dla dzieci - kursy i zajęcia

zajęcia dla dzieci, Olsztyn, kursy, półkolonie, obozy, szybkie czytanie, techniki pamięci, Lego

Kontakt »

Jesteś tutaj

Regulamin uczestnika kursów

Uczestnicy kursów są zobowiązani do przestrzegania niniejszego regulaminu. Dzięki temu w pełni skorzystają z wybranego przez siebie kursu

1. Zajęcia odbywają się w grupach liczących 8 – 12 osób.
2. Uczestnicy kursów przychodzą punktualnie na zajęcia.
3. Akademia zapewnia bezpłatne konsultacje dla uczestników, którzy byli nieobecni na swoich zajęciach. Konsultacje odbywają się w wymiarze 1h zajęciowej na każdą grupę raz w miesiącu dla min. 2 nieobecnych uczestników. Termin konsultacji wskazuje sekretariat w porozumieniu z trenerem kursu na prośbę rodziców.
4. Uczestnik na każde zajęcia przynosi podręcznik i inne materiały dydaktyczne wskazane przez trenera.
5. Uczestnik ćwiczy w domu umiejętności poznane na zajęciach i rozwiązuje zadania z podręcznika kursu. Rodzice pomagają w tym dzieciom dbając, aby nie był to przymus, a fajna zabawa.
6. Uczestnik kursu bierze aktywny udział we wszystkich ćwiczeniach i eksperymentach w trakcie zajęć zaproponowanych mu przez trenera. Po zajęciach zostawia porządek na swoim stanowisku pracy.
7. Uczestnik kursu przestrzega zasad pracy w grupie, tzn. dzieli się swoją opinią i pomysłami oraz daje pozostałym Uczestnikom możliwość swobodnej wypowiedzi. Przestrzega "konstytucji" grupy przyjętej przez uczestników na pierwszych zajęciach.
8. Rodzic odbiera dziecko po zajęciach punktualnie.
9. Rodzic odbiera dziecko osobiście lub upoważnia pisemnie inną osobę do odebrania kursanta.
10. Istnieje możliwość wykupienia opieki nad dzieckiem w przypadku niemożności punktualnego odebrania dziecka. Opłata wynosi 20 zł za każde rozpoczęte 30 minut opieki po zakończonych zajęciach. Płatne pracownikowi Akademii, który opiekował się dzieckiem.
11. Opłata rezerwacyjna w przypadku rezygnacji z kursu nie podlega zwrotowi. Jest zaliczana na następny kurs w Akademii.

Aktualności

25/06/2018

Wakacje 2018. Obozy i półkolonie Akademii Nauki w Olsztynie

18/06/2018

Godziny pracy Sekretariatu Akademii:

 

09/06/2018

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, czytało szybko ze zrozumieniem i potrafiło koncentrować się na szkolnych zadaniach to zapisz dziecko zajęcia w Akademii Nauki

17/05/2018

Klauzula informacyjna zgodna z RODO

03/02/2018

Akademia Nauki zaprasza na kursy robotyki i programowania dla chłopców i dziewcząt na bazie klocków Lego WeDo  2.0. Programy dostosowane są do wieku uczestników.

 

22/01/2018

W ferie 2018 r. zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

 

warsztaty dla rodziców, Akademia Nauki w Olsztynie, Akademia Rodzica
12/12/2017

Akademia Nauki zaprasza na cykl 4 warsztatów dla rodziców w ramach „Akademii Rodzica”. Celem „Akademii Rodzica” jest wsparcie rodziców w procesie wychowania dzieci oraz promocja czytelnictwa.

25/09/2017

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty i pokazy Akademii  w czasie Dni Nauki oraz Nocy Naukowców UWM 2017.

Akademia Nauki jest oficjalnym partnerem UWM przy organizacji tych wydarzeń.

Zapisz się na newsletter

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów marketingowych przez Akademię Nauki w Olsztynie.

Partnerzy

  • akademia nauki
  • dla dzieci olsztyn
  • tempoo_logo_1200.jpg

  • akademia nauki zajęcia i kursy dla dzieci i dorosłych

  • kartaduzejrodziny_www.png
  • w-m_karta_duzej_rodziny.png