Akademia Nauki - Olsztyn dla dzieci - kursy i zajęcia

zajęcia dla dzieci, Olsztyn, kursy, półkolonie, obozy, szybkie czytanie, techniki pamięci, Lego

Kontakt »

Jesteś tutaj

Zjazd metodyczny Akademii

Data publikacji: 
pt., 05/10/2007

Prawie stu trenerów Akademii z całego kraju zjechało się do ośrodka szkoleniowego k/o Sulejówka na doroczny zjazd metodyczny Akademii Nauki.

Celem szkolenia jest podniesienie wiedzy i umiejętności trenerów kursów efektywnej nauki i szybkiego czytania. W czasie zjazdu zostaną omówione nowinki programowe oraz metodyka zajęć. Szczególny nacisk zostanie postawiony na eksperymenty naukowe przeprowadzane przez kursantów na zajęciach w Akademii. Są one bardzo ważnym narzędziem poznawczym w rozwoju dzieci.

Zajęcia prowadzi Marek Hoffman, założyciel Akademii. Jest on także autorem metodyki kursów efektywnej nauki i szybkiego czytania oferowanych w szkołach Akademii na terenie całego kraju. M. Hoffman jest cenionym pedagogiem i niekwestionowanym autorytetem w swojej dziedzinie. Przygotowane przez niego programy edukacyjne zostały zarejestrowane w Kuratorium Oświaty w Łodzi oraz w MEN.

- Oprócz normalnych zajęć metodycznych zorganizujemy w czasie zjazdu lekcje joggi dla chętnych - zapowiada M. Hoffman. - Ponadto zapoznamy się z wiedzą na temat lęku i pracy z samym sobą. Będą to zajęcia dodatkowe, które wspaniale poszerzają potencjał trenerów jako ludzi.

Aktualności

25/06/2018

Wakacje 2018. Obozy i półkolonie Akademii Nauki w Olsztynie

09/06/2018

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, czytało szybko ze zrozumieniem i potrafiło koncentrować się na szkolnych zadaniach to zapisz dziecko zajęcia w Akademii Nauki

04/04/2018

Sekretariat Akademii Nauki nieczynny w Święta Wielkanocy

17/02/2018

Czytaj szybciej, pamiętaj więcej, pracuj mniej - kurs dla dorosłych w Olsztynie. Nowy kurs od 11.05.2017 r.

03/02/2018

Akademia Nauki zaprasza na kursy robotyki i programowania dla chłopców i dziewcząt na bazie klocków Lego WeDo  2.0. Programy dostosowane są do wieku uczestników.

 

22/01/2018

W ferie 2018 r. zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

 

warsztaty dla rodziców, Akademia Nauki w Olsztynie, Akademia Rodzica
12/12/2017

Akademia Nauki zaprasza na cykl 4 warsztatów dla rodziców w ramach „Akademii Rodzica”. Celem „Akademii Rodzica” jest wsparcie rodziców w procesie wychowania dzieci oraz promocja czytelnictwa.

25/09/2017

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty i pokazy Akademii  w czasie Dni Nauki oraz Nocy Naukowców UWM 2017.

Akademia Nauki jest oficjalnym partnerem UWM przy organizacji tych wydarzeń.

Zapisz się na newsletter

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów marketingowych przez Akademię Nauki w Olsztynie.

Partnerzy

  • akademia nauki
  • dla dzieci olsztyn
  • tempoo_logo_1200.jpg

  • akademia nauki zajęcia i kursy dla dzieci i dorosłych

  • kartaduzejrodziny_www.png
  • w-m_karta_duzej_rodziny.png