Akademia Nauki - Olsztyn dla dzieci - kursy i zajęcia

zajęcia dla dzieci, Olsztyn, kursy, półkolonie, obozy, szybkie czytanie, techniki pamięci, Lego

Kontakt »

Jesteś tutaj

Zaskoczyła ich kamera TV Ostróda

Data publikacji: 
pt., 30/10/2009

Zaskoczyła ich kamera TV Ostróda Ekipa telewizyjna najechała zajęcia szybkiego czytania i technik pamięciowych w Ostródzie. - Ale szok, przychodzę do sali a tu kamery – mówi jeden z uczestników. – Myślałem, że w ramach kursu będziemy mieli warsztaty z autoprezentacji i zachowania przed kamerą, a tu dziennikarz wyskakuje do mnie z mikrofonem i pyta się „A co się tutaj nauczyłeś?”

Relacja filmowa z wizyty na kursie Akademii Nauki odbywającego się w Ostródzie w sali geografii I LO przy ul. Drwęckiej, zostanie wyemitowana w TVO 24-Vectra na początku listopada br. – Zrobiliśmy prawie pół godziny materiału – mówi Mateusz Plotowski, operator kamery. – Sfilmowaliśmy m.in. ćwiczenia ułatwiające szybkie czytanie tekstu i pokaz zapamiętywania.

- W zeszłym tygodniu wygrałam turniej wiedzy o Noblu – pochwaliła się przed kamerą kursantka Magda. – Pewnie bym tego nie osiągnęła gdyby nie zajęcia w Akademii. Dzięki poznanym technikom pamięciowym nauczyła się na konkurs szybko i dużo.

- Dziennie uczę się 100 słówek języka obcego – powiedział Dominik dziennikarzowi TV Ostróda. – Na kursie poznałem zasady szybkiego czytania. Dzięki nim czytam teraz 10 razy szybciej. Jest to super, bo w tym roku zdaję maturę z kilku przedmiotów na rozszerzonym poziomie..

Zajęcia w Ostródzie prowadzi Tomasz Charukiewicz, certyfikowany trener Akademii. – Jestem dumny z moich kursantów – twierdzi T. Charukiewicz. – Z każdym ich sukcesem robie się coraz większy.

Po feriach zimowych rusza w Ostródzie kurs szybkiego czytania z elementami technik pamięciowych dla młodzieży starszej. – Kurs kierujemy do ludzi, którzy chcą uczyc się szybciej, lepiej i łatwiej. Sukcesy absolwentów tego kursu w Ostódzie dowodzą, że jest to możliwe.

Lista miejsc na kursie jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane są w sekretariacie Akademii Nauki tel. 89 521 87 45 lub mailowo na adres olsztyn@efektywna-nauka.pl. Zajęcia odbywać się będą przez 2 miesiące, w każdy piątek i poniedziałek o godz. 16.30. Start kursu 13. listopada br. w budynku I LO.

Relacja filmowa z zajęć w Akademii zostanie wielokrotnie emitowana była w TV Vectra w Ostródzie. Jest ona też dostępna na www.ostroda.24.pl w zakładce

Aktualności

22/01/2018

W ferie 2018 r. zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

 

20/12/2017

Sekretariat Akademii Nauki nieczynny na Święto Bożego Narodzenia

warsztaty dla rodziców, Akademia Nauki w Olsztynie, Akademia Rodzica
12/12/2017

Akademia Nauki zaprasza na cykl 4 warsztatów dla rodziców w ramach „Akademii Rodzica”. Celem „Akademii Rodzica” jest wsparcie rodziców w procesie wychowania dzieci oraz promocja czytelnictwa.

25/09/2017

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty i pokazy Akademii  w czasie Dni Nauki oraz Nocy Naukowców UWM 2017.

Akademia Nauki jest oficjalnym partnerem UWM przy organizacji tych wydarzeń.

01/09/2017

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, czytało szybko ze zrozumieniem i potrafiło koncentrować się na szkolnych zadaniach to zapisz dziecko zajęcia w Akademii Nauki

28/06/2017

Wakacje 2017! Obozy i półkolonie Akademii Nauki w Olsztynie

09/05/2017

Czytaj szybciej, pamiętaj więcej, pracuj mniej - kurs dla dorosłych w Olsztynie. Nowy kurs od 11.05.2017 r.

23/01/2017

w Olsztynie w ferie zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

Zapisz się na newsletter

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów marketingowych przez Akademię Nauki w Olsztynie.

Partnerzy

  • akademia nauki
  • dla dzieci olsztyn
  • tempoo_logo_1200.jpg

  • akademia nauki zajęcia i kursy dla dzieci i dorosłych

  • kartaduzejrodziny_www.png
  • w-m_karta_duzej_rodziny.png