Akademia Nauki - Olsztyn dla dzieci - kursy i zajęcia

zajęcia dla dzieci, Olsztyn, kursy, półkolonie, obozy, szybkie czytanie, techniki pamięci, Lego

Kontakt »

Jesteś tutaj

Wszyscy zdali egzamin

Data publikacji: 
czw., 13/09/2007

Z sukcesem zakonczył się kolejny kurs egzaminacyjny TELC B1 z języka angielskiego. Wszyscy kursanci Akademii Nauki w Olsztynie zdali egzamin. Średnia grupy 80%. Najlepszy ze zdających uzyskał 280 z 300 możliwych punktów.

Egzaminy TELC są standardem językowym promowanym przez Unię Europejską. Są uznawane przez wyższe uczelnie, instytucje i urzędy w całej Unii.

Egzamin na certyfikat TELC był poprzedzony dwu semestralnym 120 godzinnym kursem przygotowawczym. Zajęcia odbywały się dwa razy w tygodniu po dwie godziny lekcyjne. Kurs prowadzili lektorzy Akademii Nauki w oparciu o polecany przez Studium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego podręcznik "New cutting edge". Połowę zajęć zrealizowano metodą Callana. - Stawiamy na konwersację i rozwój umiejetności mówienia kursantów - mówi Ireneusz Górski, szef Akademii. - Połączenie metody tradycyjnej z Callanem daje rewelacyjne efekty na egzaminie.

W egzaminie uczestniczył wizytator ze SJO Uniwersytetu Łódzkiego. Wysoko ocenił on umiejętności uczestników i organizację kursu. Jego spostrzeżenia potwierdziły wyniku egzaminu. Zgodnie z procedurą zostały one wysłane do ośrodka TELC w Niemczech i tam oceniane.

Kolejne kursy przygotowujące do egzaminu TELC z języka angielskiego i niemieckiego w Akademii Nauki w Olsztynie ruszają w drugiej połowie wrześbnia br.

Aktualności

25/06/2018

Wakacje 2018. Obozy i półkolonie Akademii Nauki w Olsztynie

09/06/2018

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, czytało szybko ze zrozumieniem i potrafiło koncentrować się na szkolnych zadaniach to zapisz dziecko zajęcia w Akademii Nauki

04/04/2018

Sekretariat Akademii Nauki nieczynny w Święta Wielkanocy

17/02/2018

Czytaj szybciej, pamiętaj więcej, pracuj mniej - kurs dla dorosłych w Olsztynie. Nowy kurs od 11.05.2017 r.

03/02/2018

Akademia Nauki zaprasza na kursy robotyki i programowania dla chłopców i dziewcząt na bazie klocków Lego WeDo  2.0. Programy dostosowane są do wieku uczestników.

 

22/01/2018

W ferie 2018 r. zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

 

warsztaty dla rodziców, Akademia Nauki w Olsztynie, Akademia Rodzica
12/12/2017

Akademia Nauki zaprasza na cykl 4 warsztatów dla rodziców w ramach „Akademii Rodzica”. Celem „Akademii Rodzica” jest wsparcie rodziców w procesie wychowania dzieci oraz promocja czytelnictwa.

25/09/2017

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty i pokazy Akademii  w czasie Dni Nauki oraz Nocy Naukowców UWM 2017.

Akademia Nauki jest oficjalnym partnerem UWM przy organizacji tych wydarzeń.

Zapisz się na newsletter

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów marketingowych przez Akademię Nauki w Olsztynie.

Partnerzy

  • akademia nauki
  • dla dzieci olsztyn
  • tempoo_logo_1200.jpg

  • akademia nauki zajęcia i kursy dla dzieci i dorosłych

  • kartaduzejrodziny_www.png
  • w-m_karta_duzej_rodziny.png