Akademia Nauki - Olsztyn dla dzieci - kursy i zajęcia

zajęcia dla dzieci, Olsztyn, kursy, półkolonie, obozy, szybkie czytanie, techniki pamięci, Lego

Kontakt »

Jesteś tutaj

Szybkie czytanie i zapamiętywanie na UWM

Data publikacji: 
śr., 17/10/2012

Akademia Nauki uczestniczyła w Dniach Aktywności studentów na UWM w Olsztynie. Impreza skupiła uwagę dużej grupy studentów. Kilkudziesięciu z nich wzięło udział w warsztatach technik pamięciowych i szybkiego czytania Akademii.

 

Dni Aktywności to projekt po raz pierwszy współrealizowany przez olsztyński oddział AIESEC oraz SKN Creative. Celem projektu jest mobilizowanie studentów do aktywnego spędzania czasu wolnego od zajęć akademickich, rozwoju pasji i zainteresowań młodych ludzi oraz zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. Dni Aktywności realizowane są pod  honorowym  patronatem rektora Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego.

W warsztatach technik pamięciowych i szybkiego czytania Akademii studenci poznali 3 użyteczne techniki zapamiętywania i podstawy szybkiego czytania. Razem z trenerem Akademii studenci stosując technikę zapamiętywania „zakładki osobiste” stworzyli i zapamiętali długa listę zakupowa. Bez ściągi potrafili otworzyć ją od przodu do końca, z dowolnego miejsca listy w dół i do góry. Ćwiczyli także technikę zapamiętywania słówek języku obcym i nazwisk. Było przy tym dużo śmiechu i zabawy.

Aktualności

25/06/2018

Wakacje 2018. Obozy i półkolonie Akademii Nauki w Olsztynie

09/06/2018

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, czytało szybko ze zrozumieniem i potrafiło koncentrować się na szkolnych zadaniach to zapisz dziecko zajęcia w Akademii Nauki

17/05/2018

Klauzula informacyjna zgodna z RODO

30/04/2018

Sekretariat Akademii Nauki nieczynny w czasie Majówki

03/02/2018

Akademia Nauki zaprasza na kursy robotyki i programowania dla chłopców i dziewcząt na bazie klocków Lego WeDo  2.0. Programy dostosowane są do wieku uczestników.

 

22/01/2018

W ferie 2018 r. zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

 

warsztaty dla rodziców, Akademia Nauki w Olsztynie, Akademia Rodzica
12/12/2017

Akademia Nauki zaprasza na cykl 4 warsztatów dla rodziców w ramach „Akademii Rodzica”. Celem „Akademii Rodzica” jest wsparcie rodziców w procesie wychowania dzieci oraz promocja czytelnictwa.

25/09/2017

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty i pokazy Akademii  w czasie Dni Nauki oraz Nocy Naukowców UWM 2017.

Akademia Nauki jest oficjalnym partnerem UWM przy organizacji tych wydarzeń.

Zapisz się na newsletter

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów marketingowych przez Akademię Nauki w Olsztynie.

Partnerzy

  • akademia nauki
  • dla dzieci olsztyn
  • tempoo_logo_1200.jpg

  • akademia nauki zajęcia i kursy dla dzieci i dorosłych

  • kartaduzejrodziny_www.png
  • w-m_karta_duzej_rodziny.png