Akademia Nauki - Olsztyn dla dzieci - kursy i zajęcia

zajęcia dla dzieci, Olsztyn, kursy, półkolonie, obozy, szybkie czytanie, techniki pamięci, Lego

Kontakt »

Jesteś tutaj

Ruszyły bezpłatne szkolenia

Data publikacji: 
sob., 04/10/2008

W piątek 04. X br. odbyły się pierwsze zajęcia w Projekcie. Równocześnie, w dwóch salach wystartowały grupy jęz. angielskiego i rosyjskiego. Dzień później, w sobotę o godz. 9tej, kolejna grupa angielskiego.

Na powitanie wszyscy uczestnicy otrzymali "wyprawkę", czyli teczkę, zeszyt i długopis oznaczony emblematami Unii Europejskiej finansującej szkolenia oraz pierwszy z podręcznik.

Zajęcia rozpoczęły się punktualnie o godz. 16.00 (i 18.30) i trwały 3 godziny lekcyjne. Po 90 minutach zajęć uczestnicy zostali zaproszeni na 10 minutową przerwę. Akademia Nauki,  organizator szkolenia, zaoferował na niej kanapki z szynką, serem, kawę, herbatę, a na deser kruche ciastka. Taki catering będzie na każdych zajęciach Projektu.

Uczestnicy wyszli z zajęć uśmiechnięci. - Było fajnie - cieszyła się kursantka jęz. angielskiego. - Super warunki, ciekawe zajęcia. W czasie przerwy spotkałam dawno nie widzianą koleżankę. Dostała się na kurs rosyjskiego. Nie mogę doczekać się kolejnych zajęć.

W październiku br. Akademia przeprowadzi rekrutację uzupełniającą chętnych do udziału w Projekcie. Zakwalifikowane w ten sposób osoby zostaną wpisane na listę rezerwową dającą prawo do uczestnicwa w zajęciach w miejsce osób, które z nich zrezygnują z przyczyn losowych czy rodzinnych. Z doświadczenia Akademii Nauki wyniesionego z poprzednich projektów wynika, że należy spodziewać się paru procentowej rotacji.

Aktualności

25/06/2018

Wakacje 2018. Obozy i półkolonie Akademii Nauki w Olsztynie

09/06/2018

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, czytało szybko ze zrozumieniem i potrafiło koncentrować się na szkolnych zadaniach to zapisz dziecko zajęcia w Akademii Nauki

23/04/2018

Czytaj szybciej, pamiętaj więcej, pracuj mniej - kurs dla dorosłych w Olsztynie. Nowy kurs od 24.05.2018 r.

20/04/2018

Sekretariat Akademii Nauki nieczynny w czasie Majówki

03/02/2018

Akademia Nauki zaprasza na kursy robotyki i programowania dla chłopców i dziewcząt na bazie klocków Lego WeDo  2.0. Programy dostosowane są do wieku uczestników.

 

22/01/2018

W ferie 2018 r. zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

 

warsztaty dla rodziców, Akademia Nauki w Olsztynie, Akademia Rodzica
12/12/2017

Akademia Nauki zaprasza na cykl 4 warsztatów dla rodziców w ramach „Akademii Rodzica”. Celem „Akademii Rodzica” jest wsparcie rodziców w procesie wychowania dzieci oraz promocja czytelnictwa.

25/09/2017

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty i pokazy Akademii  w czasie Dni Nauki oraz Nocy Naukowców UWM 2017.

Akademia Nauki jest oficjalnym partnerem UWM przy organizacji tych wydarzeń.

Zapisz się na newsletter

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów marketingowych przez Akademię Nauki w Olsztynie.

Partnerzy

  • akademia nauki
  • dla dzieci olsztyn
  • tempoo_logo_1200.jpg

  • akademia nauki zajęcia i kursy dla dzieci i dorosłych

  • kartaduzejrodziny_www.png
  • w-m_karta_duzej_rodziny.png