Akademia Nauki - Olsztyn dla dzieci - kursy i zajęcia

zajęcia dla dzieci, Olsztyn, kursy, półkolonie, obozy, szybkie czytanie, techniki pamięci, Lego

Kontakt »

Jesteś tutaj

Ferie zimowe 2016 - ostatnie wolne miejsca na półkolonie

Data publikacji: 
pon., 25/01/2016

Ferie zimowe 2016 r. w Akademii Nauki w Olsztynie cieszyły się wielkim zainteresowanie dzieci i rodziców. Większość miejsc na półkolonie została zarezerwowana w listopadzie, na 2 miesiące przed feriami.  

Rodzice i mali uczestnicy wysoko ocenili półkolonie w Akademii. Chętnie uczestniczyli w zajęciach:

 • z eksperymentów naukowych,
 • robotyki Lego na kilku poziomach zaawansowania (od budowy prostych robotów z klocków Lego WeDo, przez składanie ścigacza Lorda Videra z Gwiezdnych Wojen, do budowy konstrukcji Leonardo da Vinci z zestawów NXT),
 • z matematyki przygotowujących do sprawdzianu do gimnazjum
 • z polskiego przygotowujących do sprawdzianu do gimnazjum
 • technik efektywnej nauki.

 

Fotorelację z półkolonii mozna znależć na Facebooku Akademii Facebooku Akademii (oś czasu: styczeń - luty 2016 r.).

 


Utworzylismy kolejną grupę na Ferie zimowe dla 6-9 latków. W drugim tygodniu ferii zimowych (1-5 lutego br.). Zajęcia codziennie od godz. 12.45 do 16.00 (pół dnia). Temat zajęć: Budowa i programowanie działajacych robotów z klocków Lego. Budowa i programowanie. Zapraszamy. Kliknij podkreślenie, aby poznać szczegóły tych półkolonii.


 

Na Ferie zimowe mamy ostatnie 2 wolne miejsca na zajęciach przygotowujące do sprawdzianu z matematyki na koniec kl. 6. Zapraszamy. Kliknij podkreślenie, aby poznać szczegóły tych półkolonii.

 


 

Ferie zimowe tuż, tuż. Już wiesz co w czasie wakacji zimowych będzie robić twoje dziecko?

Już czas, aby wybrać fajne zajęcia na ferie zimowe w Olsztynie! Dobre półkolonie od lat robi Akademia Nauki. Od poniedziałku do piątku w godz. 8 - 16 lub na pół dnia w centrum Olsztyna przy ul. Ratuszowej 3. Placówka zapewnia posiłki, materiały szkoleniowe i dokumentację zdjęciową z zajęć na płycie DVD.

 

W programie dla 6-9 latków widowiskowe zajęcia z eksperymentami naukowymi, robotami z klocków Lego, nauka sztuczek cyrkowych, smaczne jedzenie i zabawami w śniegu. Dobrzy trenerzy, który cały czas organizują ciekawie czas dzieciom i poświęcają im 100% swojej uwagi.

 

1200-627-matematyka_0.jpg

 

Dla 5- i 6-klasistów Akademia ma kursy przygotowujące do sprawdzianu na koniec kl. 6 z matematyki i/lub jęz. polskiego, w pierwszym tygodniu lutego. 9-13 latka/ę można także zapisać na zajęcia pt. Konstrukcje Lego wg Leonardo da Vinci. Dzieciaki będą budować, programować i sterować czołgiem, katapultą, helikopterem i innymi maszynami zaprojektowanymi przez genialnego Leonardo - 500 lat temu. Będą to pierwsze takie zajęcia w Olsztynie!

 

Liczba miejsc jest ograniczona, bo do 10 uczestników w grupie. Klikni podkreślenie i dowiedz się więcej o fascynujących półkoloniach Akademii Nauki w Olsztynie.

Dzieciaki to uwielbiają :-)

Aktualności

25/06/2018

Wakacje 2018. Obozy i półkolonie Akademii Nauki w Olsztynie

09/06/2018

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, czytało szybko ze zrozumieniem i potrafiło koncentrować się na szkolnych zadaniach to zapisz dziecko zajęcia w Akademii Nauki

17/05/2018

Klauzula informacyjna zgodna z RODO

30/04/2018

Sekretariat Akademii Nauki nieczynny w czasie Majówki

03/02/2018

Akademia Nauki zaprasza na kursy robotyki i programowania dla chłopców i dziewcząt na bazie klocków Lego WeDo  2.0. Programy dostosowane są do wieku uczestników.

 

22/01/2018

W ferie 2018 r. zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

 

warsztaty dla rodziców, Akademia Nauki w Olsztynie, Akademia Rodzica
12/12/2017

Akademia Nauki zaprasza na cykl 4 warsztatów dla rodziców w ramach „Akademii Rodzica”. Celem „Akademii Rodzica” jest wsparcie rodziców w procesie wychowania dzieci oraz promocja czytelnictwa.

25/09/2017

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty i pokazy Akademii  w czasie Dni Nauki oraz Nocy Naukowców UWM 2017.

Akademia Nauki jest oficjalnym partnerem UWM przy organizacji tych wydarzeń.

Zapisz się na newsletter

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów marketingowych przez Akademię Nauki w Olsztynie.

Partnerzy

 • akademia nauki
 • dla dzieci olsztyn
 • tempoo_logo_1200.jpg

 • akademia nauki zajęcia i kursy dla dzieci i dorosłych

 • kartaduzejrodziny_www.png
 • w-m_karta_duzej_rodziny.png