Akademia Nauki - Olsztyn dla dzieci - kursy i zajęcia

zajęcia dla dzieci, Olsztyn, kursy, półkolonie, obozy, szybkie czytanie, techniki pamięci, Lego

Kontakt »

Jesteś tutaj

Efektywna nauka języków

Data publikacji: 
pon., 12/11/2007

odbyły się warsztaty  efektywnej nauki dla uczestników kursów językowych Akademii. Spotkanie prowadzili trenerzy technik pamięciowcy i szybkiego czytania Akademii Nauki w Olsztynie. Zajęcia się podobały i na prośbę uczestników zakończyły się pół godziny później niż zaplanowano.

Akademia Nauki w Olsztynie jest liderem kursów efektywnej nauki, technik pamięciowych i szybkiego czytania w Olsztynie. Zajęcia Akademii są czesto opisywane w regionalnych mediach (patrz zakładka "Z życia Akademii" -). Tylko w październiku br. zajęcia na kursach efektywnej nauki, technik pamięciowych i szybkiego czytania w Akademii Nauki w Olsztynie rozpoczęło blisko 200 osób - studentów, uczniów szkół średnich, szkół podstawowych, przedszkoli i pracujących.

Celem warsztaty  efektywnej nauki dla uczestników kursów języka angielskiego i niemieckiego było przekazanie wiedzy Akademii nt. sposobów uczenia się, osobistych wzorców uczenia się i technik pamięciowych pomocnych w zapamiętywaniu słówek (kliknij podkreślone hasła, aby dowiedzieć się więcej). Więcej praktycznych informacji można znaleźć w zakładce "Ciekawostki".

Warsztaty były bezpłatne dla wszystkich kursantów językowych Akademii.

Aktualności

25/06/2018

Wakacje 2018. Obozy i półkolonie Akademii Nauki w Olsztynie

09/06/2018

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, czytało szybko ze zrozumieniem i potrafiło koncentrować się na szkolnych zadaniach to zapisz dziecko zajęcia w Akademii Nauki

17/05/2018

Klauzula informacyjna zgodna z RODO

30/04/2018

Sekretariat Akademii Nauki nieczynny w czasie Majówki

03/02/2018

Akademia Nauki zaprasza na kursy robotyki i programowania dla chłopców i dziewcząt na bazie klocków Lego WeDo  2.0. Programy dostosowane są do wieku uczestników.

 

22/01/2018

W ferie 2018 r. zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

 

warsztaty dla rodziców, Akademia Nauki w Olsztynie, Akademia Rodzica
12/12/2017

Akademia Nauki zaprasza na cykl 4 warsztatów dla rodziców w ramach „Akademii Rodzica”. Celem „Akademii Rodzica” jest wsparcie rodziców w procesie wychowania dzieci oraz promocja czytelnictwa.

25/09/2017

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty i pokazy Akademii  w czasie Dni Nauki oraz Nocy Naukowców UWM 2017.

Akademia Nauki jest oficjalnym partnerem UWM przy organizacji tych wydarzeń.

Zapisz się na newsletter

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów marketingowych przez Akademię Nauki w Olsztynie.

Partnerzy

  • akademia nauki
  • dla dzieci olsztyn
  • tempoo_logo_1200.jpg

  • akademia nauki zajęcia i kursy dla dzieci i dorosłych

  • kartaduzejrodziny_www.png
  • w-m_karta_duzej_rodziny.png