Akademia Nauki - Olsztyn dla dzieci - kursy i zajęcia

zajęcia dla dzieci, Olsztyn, kursy, półkolonie, obozy, szybkie czytanie, techniki pamięci, Lego

Kontakt »

Jesteś tutaj

Dni Otwarte Akademii

Data publikacji: 
sob., 15/09/2007

W Dniach Otwartych w 08.-09. oraz 15. września wzięło udział blisko 150 osób. Największym zainteresowaniem cieszyły się prezentacje  kursu efektywnej nauki, szybkiego czytania i technik pamięciowych dla dzieci, konwersacyjne kursy językowe dla dzieci oraz konwersacyjne kursy języka niemieckiego metodą Szybka Nauka Mówienia oraz angielskiego metodą Callana.

Wszystkim uczestnikom prezentacji kursów dla dzieci rozdaliśmy bezpłatne bilety wstępu do olsztyńskich salonów zabaw. Dzięki temu blisko 120 dzieciaków miło spędzi czas w salonie zabaw „Bajka”, „Figlolandia”, „Małpi Gaj” i „Urwis”. Dużym wzięciem cieszyły się też żółte balony Akademii. Pracownicy Akademii z trudem nadążali z ich dmuchaniem.

Rozdaliśmy także wejściówki do solarium. Otrzymały je osoby, które w czasie Dni Otwartych zapisały się na kurs. Najbardziej cieszyły się z nich panie. Choć uśmiech satysfakcji pojawił się też na twarzy co najmniej jednego pana.

Wśród uczestników Dni Otwartych (którzy wypełnili ankietę prezentacji)  rozlosowaliśmy darmowe kursy i nagrody. Nazwiska zwycięzców skróciliśmy do pierwszej sylaby, aby chronić ich dane osobowe. Każdy z wylosowanych otrzymał telefon lub SMSa z wiadomością o nagrodzie:

 • kursy języka angielskiego metodą Callana - miesięczne 16h – otrzymali Teresa Naj..., Wojciech Mal... i Kamil Szab...
 • kursy języka niemieckiego metodą Szybka Nauka Mówienia - miesięczne 16h – trafiły do Kamili Kal..., Eugeniusz Paw... i Marieta Fig...
 • kurs szybkiego czytania z elementami technik pamięciowych - 8 tygodniowy – ucieszył Michała Kacz....
 • książkę „Pamięć” autorstwa M. Szurawskiego przekażemy Leszkowi Brze...
 • „Naucz małe dziecko myśleć i czuć” autorstwa Katarzyny Rojkowskiej wylosował Jakub Tangera
 • książki A. Szklarskiego z serii „Złoto Gór Czarnych” dostały: Weronika Żbi..., Danuta Ob... i Wiktoria Si....

Gratulujemy zwycięzcom losowania i zapraszamy ich do sekretariatu Akademii Nauki przy ul. Żołnierskiej11C (obok Villa Pallas) w celu odebrania nagród. Kursy należy wykorzystać do 30. X 2006 r.  Zwracamy pieniądze osobom, które wniosły opłatę za kurs w czasie Dni Otwartych a w wyniku losowania dostały kurs z darmo. Zwrot wpłaconych pieniędzy na kurs nastąpi przy odbiorze nagrody.

Kolejne prezentacje i lekcje pokazowe kursów Akademii

Zapraszamy na kolejne prezentacje kursów Akademii. Są one bezpłatne. Ich uczestnicy zyskują możliwość poznania metodologii, programów, trenerów czy siedziby Akademii przed kursem. Jednym zdaniem, "nie kupują kota w worku".

Prezentacje odbywają się kilka razy w tygodniu. Ze względu na duże zainteresowanie, ciągle wstawiamy nowe terminy prezentacji. Dlatego prosimy o e-mail na adres akademia@efektywna-nauka.pl lub telefon na nr 89 521 87 45 w celu zarezerwowania miejsca na bezpłatnej prezentacji wybranego kursu Akademii Nauki w Olsztynie.

Aktualności

25/06/2018

Wakacje 2018. Obozy i półkolonie Akademii Nauki w Olsztynie

09/06/2018

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, czytało szybko ze zrozumieniem i potrafiło koncentrować się na szkolnych zadaniach to zapisz dziecko zajęcia w Akademii Nauki

04/04/2018

Sekretariat Akademii Nauki nieczynny w Święta Wielkanocy

17/02/2018

Czytaj szybciej, pamiętaj więcej, pracuj mniej - kurs dla dorosłych w Olsztynie. Nowy kurs od 11.05.2017 r.

03/02/2018

Akademia Nauki zaprasza na kursy robotyki i programowania dla chłopców i dziewcząt na bazie klocków Lego WeDo  2.0. Programy dostosowane są do wieku uczestników.

 

22/01/2018

W ferie 2018 r. zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

 

warsztaty dla rodziców, Akademia Nauki w Olsztynie, Akademia Rodzica
12/12/2017

Akademia Nauki zaprasza na cykl 4 warsztatów dla rodziców w ramach „Akademii Rodzica”. Celem „Akademii Rodzica” jest wsparcie rodziców w procesie wychowania dzieci oraz promocja czytelnictwa.

25/09/2017

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty i pokazy Akademii  w czasie Dni Nauki oraz Nocy Naukowców UWM 2017.

Akademia Nauki jest oficjalnym partnerem UWM przy organizacji tych wydarzeń.

Zapisz się na newsletter

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów marketingowych przez Akademię Nauki w Olsztynie.

Partnerzy

 • akademia nauki
 • dla dzieci olsztyn
 • tempoo_logo_1200.jpg

 • akademia nauki zajęcia i kursy dla dzieci i dorosłych

 • kartaduzejrodziny_www.png
 • w-m_karta_duzej_rodziny.png