Akademia Nauki - Olsztyn dla dzieci - kursy i zajęcia

zajęcia dla dzieci, Olsztyn, kursy, półkolonie, obozy, szybkie czytanie, techniki pamięci, Lego

Kontakt »

Jesteś tutaj

Cała Polska Czyta Dzieciom

Data publikacji: 
wt., 25/05/2010

Zapraszamy do udziału w IX Ogólnopolskim „Tygodniu Czytania Dzieciom”. W tym roku to wielkie święto czytania trwać będzie od 30 maja - 6 czerwca. W całym kraju zmobilizuje ono 2400 Koordynatorów i Liderów kampanii, 1650 "Czytających Szkół" i ponad 1600 "Czytających Przedszkoli". Akademia Nauki w Olsztynie jako regionalny promotor kampanii przygotowała dla chcących włączyć się do kampanii szkół podstawowych, przedszkoli i bibliotek pakiety z materiałami promocyjnymi kampanii.

 

Celem kampanii jest przypomnienie rodzicom o wielkim znaczeniu codziennego czytania dzieciom dla ich rozwoju i sukcesu. Przykłady działań podejmowanych przez organizatorów imprez OTCD promujących czytanie dzieciom można znaleźć nahttp://www.calapolskaczytadzieciom.pl

 

W zeszłym roku Centralna Inauguracja Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania (OTCD) odbyła się 1 czerwca na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu. Patronat honorowy nad imprezą roztoczyli: Wojewoda Podkarpacki, Marszałek Województwa Podkarpackiego oraz Prezydent Miasta Przemyśla. Uroczystość poprowadzili: Ewa Lis i Maciej Orłoś. W wielkim czytaniu dzieciom udział wzięli m.in.: Ewa Konstancja Bułhak (aktorka Teatru Narodowego), Agata Wątróbska, aktorzy Teatru Fredreum oraz pisarze, przedstawiciele władz miasta, służb mundurowych i Kościoła. Tradycyjnie uczestniczący w Inauguracji artyści oraz goście wspólnie przeczytali i wyrecytowali LOKOMOTYWĘ Juliana Tuwima, która co roku jest oficjalnym hasłem rozpoczęcia Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom i czytana jest wspólnie na tysiącach imprez od Helu po Tatry. Na zakończenie Inauguracji o godz. 18.00 zaśpiewała Ewelina Flinta z Zespołem.

 

Akademia Nauki w Olsztynie jest oddziałem największej w Polsce sieci edukacyjnej i oferuje konwersacyjne kursy językowe i kursy efektywnej nauki, szybkiego czytania z elementami technik pamięciowych. Akademia Nauki jest 2002 roku promotorem regionalnym kampanii „Cała Polska Czyta Dzieciom”, za co została wielokrotnie wyróżniona przez Fundację Zdrowia Emocjonalnego.

 

Osoby zainteresowane pakietami promocyjnym OTCD proszone są o kontakt z Akademią Nauki w Olsztynie na e-mail: olsztyn@efektywna-nauka.pl lub tel. (89) 521-87-45.

Aktualności

22/01/2018

W ferie 2018 r. zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

 

20/12/2017

Sekretariat Akademii Nauki nieczynny na Święto Bożego Narodzenia

warsztaty dla rodziców, Akademia Nauki w Olsztynie, Akademia Rodzica
12/12/2017

Akademia Nauki zaprasza na cykl 4 warsztatów dla rodziców w ramach „Akademii Rodzica”. Celem „Akademii Rodzica” jest wsparcie rodziców w procesie wychowania dzieci oraz promocja czytelnictwa.

25/09/2017

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty i pokazy Akademii  w czasie Dni Nauki oraz Nocy Naukowców UWM 2017.

Akademia Nauki jest oficjalnym partnerem UWM przy organizacji tych wydarzeń.

01/09/2017

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, czytało szybko ze zrozumieniem i potrafiło koncentrować się na szkolnych zadaniach to zapisz dziecko zajęcia w Akademii Nauki

28/06/2017

Wakacje 2017! Obozy i półkolonie Akademii Nauki w Olsztynie

09/05/2017

Czytaj szybciej, pamiętaj więcej, pracuj mniej - kurs dla dorosłych w Olsztynie. Nowy kurs od 11.05.2017 r.

23/01/2017

w Olsztynie w ferie zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

Zapisz się na newsletter

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów marketingowych przez Akademię Nauki w Olsztynie.

Partnerzy

  • akademia nauki
  • dla dzieci olsztyn
  • tempoo_logo_1200.jpg

  • akademia nauki zajęcia i kursy dla dzieci i dorosłych

  • kartaduzejrodziny_www.png
  • w-m_karta_duzej_rodziny.png