Akademia Nauki - Olsztyn dla dzieci - kursy i zajęcia

zajęcia dla dzieci, Olsztyn, kursy, półkolonie, obozy, szybkie czytanie, techniki pamięci, Lego

Kontakt »

Jesteś tutaj

BookFest warsztaty szybkiego czytania Akademii Nauki

Data publikacji: 
śr., 23/04/2014

Akademia Nauki zaprasza na bezpłatne warsztaty szybkiego czytania w ramach BookFest, czyli imprezy organizowanej przez Książnicę w Olsztynie w ramach obchodów "650 lat w słuzbie książki". Program festynu wygląda fascynująco i dostępny jest na www.ksiaznica.pl.

Warsztaty szybkiego czytania Akademii Nauki, partnera wydarzenia, odbędą się w czwartek 24. kwietnia o godz. 12.00 w budynku Centrum Książki przy ul. Jana Pawła II, na pietrze drugim. Wstęp bezpłatny. Spedziewa się, że uczestnicy warsztatów poznają zasady szybkiego czytania ze zrozumieniem i w następstwie krótkiego treningu przyspiesza własne tempo czytania. Zmierza się także ze stereotypami w stylu "szybkie czytanie przeszkodzi mi w smakowaniu sie książką", "szybkie czytanie jest dla młodych" czy "po co szybko czytać, skoro mozna wolno".

Akademia Nauki w Olsztynie jest wykonawca kursów szybkiego czytania dla dzieci i dorosłych. Abslowenci kursów Akademii przsypieszają swoje tempo czytania 3-5 krotnie, a najlepsi nawet 15-20 krotnie. Zwiększając równocześnie stopień zrozumienia czytanego tekstu. Oznacza to, że to co przed kursem czytali w godzine, dzisiaj czytają tylko 12 minut (przykład dla 5 krotnego przyspieszenia tempa czytania), a uwolniony w ten sposób czas przeznaczają na przeczytanie 5 razy więcej tekstu lub odpoczynek.

Przyjdź na warsztaty Akademii na BookFest i przekonaj się sam!

Aktualności

25/06/2018

Wakacje 2018. Obozy i półkolonie Akademii Nauki w Olsztynie

09/06/2018

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, czytało szybko ze zrozumieniem i potrafiło koncentrować się na szkolnych zadaniach to zapisz dziecko zajęcia w Akademii Nauki

04/04/2018

Sekretariat Akademii Nauki nieczynny w Święta Wielkanocy

17/02/2018

Czytaj szybciej, pamiętaj więcej, pracuj mniej - kurs dla dorosłych w Olsztynie. Nowy kurs od 11.05.2017 r.

03/02/2018

Akademia Nauki zaprasza na kursy robotyki i programowania dla chłopców i dziewcząt na bazie klocków Lego WeDo  2.0. Programy dostosowane są do wieku uczestników.

 

22/01/2018

W ferie 2018 r. zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

 

warsztaty dla rodziców, Akademia Nauki w Olsztynie, Akademia Rodzica
12/12/2017

Akademia Nauki zaprasza na cykl 4 warsztatów dla rodziców w ramach „Akademii Rodzica”. Celem „Akademii Rodzica” jest wsparcie rodziców w procesie wychowania dzieci oraz promocja czytelnictwa.

25/09/2017

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty i pokazy Akademii  w czasie Dni Nauki oraz Nocy Naukowców UWM 2017.

Akademia Nauki jest oficjalnym partnerem UWM przy organizacji tych wydarzeń.

Zapisz się na newsletter

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów marketingowych przez Akademię Nauki w Olsztynie.

Partnerzy

  • akademia nauki
  • dla dzieci olsztyn
  • tempoo_logo_1200.jpg

  • akademia nauki zajęcia i kursy dla dzieci i dorosłych

  • kartaduzejrodziny_www.png
  • w-m_karta_duzej_rodziny.png