Akademia Nauki - Olsztyn dla dzieci - kursy i zajęcia

zajęcia dla dzieci, Olsztyn, kursy, półkolonie, obozy, szybkie czytanie, techniki pamięci, Lego

Kontakt »

Jesteś tutaj

Bezpłatne zajęcia Akademii na Dniach i Nocy Naukowców UWM

Data publikacji: 
czw., 01/09/2016

Jak nauczyć dziecko czytać? Czy zapamiętać 30 słówek w jęz. obcym w 30 minut? Jak pomóc dziecku w nauce? Odpowiedzi na te i inne pytania dowiesz się na pokazach warsztatach w czasie 14. Olsztyńskich Dniach Nauki i Sztuki. Warsztaty te poprowadzi m.in. Akademia Nauki w Olsztynie, partner imprezy oraz Centrum Nauki Kopernik.

Na dzieci i młodzież czekają także inne atrakcje tj. prezentacje naukowców UWM, planszowe gry logiczne i układanki, wystawa Centrum Nauki Kopernik, konkursy, wystawy, spotkania z ciekawymi ludźmi.

To już 14 edycja Festiwalu, który wpisał się już na stałe w jesienny kalendarz Olsztyna i z roku na rok spotyka się z coraz większym zainteresowaniem mieszkańców miasta i regionu. Koordynatorem przedsięwzięcia jest Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie. Partnerem Akademia Nauki w Olsztynie.

Oficjalne otwarcie Festiwalu, 21 września (środa), godzina 10:00 w Bibliotece Uniwersyteckiej, ul. Oczapowskiego 12B, Olsztyn-Kortowo! Gościem specjalnym będzie Krzysztof Hołowczyc

 

 

Akademia Nauki przeprowadziła warsztaty i pokazy w czasie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki UWM oraz Nocy Naukowców UWM. Wzięło w nich udział kilkaset osób. Dużym zainteresowaniem w czasie ODNiS cieszyły się warsztaty nauki czytania dla przedszkolaków oraz szybkiego czytania i technik zapamiętywania dla dzieci w wieku 7-13 lat oraz dorosłych.

Jeszcze więcej osób pojawiło się na zajęciach robotyki Lego i pokazach naukowych "Fizyka dla Smyka" przeprowadzonych przez Akademię w holu biblioteki uniwersyteckiej w czasie Nocy Naukowców. Zajęcia trwały tam do godz. 22-giej. Było warto. Usmiech zadowolonych dzieci i rodziców wszystko wynagradzał :-)

 

Aktualności

22/01/2018

W ferie 2018 r. zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

 

20/12/2017

Sekretariat Akademii Nauki nieczynny na Święto Bożego Narodzenia

warsztaty dla rodziców, Akademia Nauki w Olsztynie, Akademia Rodzica
12/12/2017

Akademia Nauki zaprasza na cykl 4 warsztatów dla rodziców w ramach „Akademii Rodzica”. Celem „Akademii Rodzica” jest wsparcie rodziców w procesie wychowania dzieci oraz promocja czytelnictwa.

25/09/2017

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty i pokazy Akademii  w czasie Dni Nauki oraz Nocy Naukowców UWM 2017.

Akademia Nauki jest oficjalnym partnerem UWM przy organizacji tych wydarzeń.

01/09/2017

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, czytało szybko ze zrozumieniem i potrafiło koncentrować się na szkolnych zadaniach to zapisz dziecko zajęcia w Akademii Nauki

28/06/2017

Wakacje 2017! Obozy i półkolonie Akademii Nauki w Olsztynie

09/05/2017

Czytaj szybciej, pamiętaj więcej, pracuj mniej - kurs dla dorosłych w Olsztynie. Nowy kurs od 11.05.2017 r.

23/01/2017

w Olsztynie w ferie zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

Zapisz się na newsletter

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów marketingowych przez Akademię Nauki w Olsztynie.

Partnerzy

  • akademia nauki
  • dla dzieci olsztyn
  • tempoo_logo_1200.jpg

  • akademia nauki zajęcia i kursy dla dzieci i dorosłych

  • kartaduzejrodziny_www.png
  • w-m_karta_duzej_rodziny.png