Akademia Nauki - Olsztyn dla dzieci - kursy i zajęcia

zajęcia dla dzieci, Olsztyn, kursy, półkolonie, obozy, szybkie czytanie, techniki pamięci, Lego

Kontakt »

Jesteś tutaj

Akademia Nauki partnerem ODNiS UWM

Data publikacji: 
śr., 10/09/2014

- Składam serdeczne podziękowania za włączenie się w organizację 12. Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki - napisał w liście z 14 X 2014 r. adresowanym do Akademii Nauki prof. dr hab. Jerzy Jaroszewski Prorektor Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie. - Dzięki Państwu zaangażowaniu i wzajemnej owocnej współpracy, każdego roku wzbogacamy wachlarz propozycji programowych, docieramy do coraz szerszego grona odbiorców, skutecznie popularyzujemy naukę wśród dzieci, młodzieży i dorosłych w całym regionie."

 

Pełna treść podziekowań JM Rektora dostępna jest w siedzibie Akademii.


Akademia Nauki partnerem 12. Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki UWM

Przed nami 12 edycja Festiwalu i 390 różnego rodzaju wydarzeń.  Celem przedsięwzięcia jest pokazanie nauki w sposób łatwy, dostępny i przyjemny zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli. Organizatorem jest Uniwersytet Warmińsko - Mazurski.

 

Akademia Nauki jest partnerem Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki  i przygotowała następujące wydarzenia:

  • Pokazy naukowe „Fizyka dla Smyka – magiczny świat magnesów” 24.09    10:00 i 11:00
  • Warsztaty technik zapamiętywania „Super Pamięć” 24.09    17:30
  • Jak nauczyć małe dziecko czytać 25.09    16.30
  • Jak pomóc dziecku zdobywać lepsze oceny w szkole 25.09    17.30

 

Oficjalne otwarcie 12. Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki, które odbędzie się w Bibliotece Uniwersyteckiej w dniu 24 września o godzinie 10:00. Inauguracji towarzyszyć będzie mnóstwo atrakcji podczas, których dowiedzieć się będzie można m.in. jak zmienić kuchnię w laboratorium chemiczne, sprawdzić, czy myślenie logiczne można ćwiczyć, poznać magiczny świat magnesów, zobaczyć jak działa maszyna cieplna, odwiedzić największą wystawę robotów w Polsce oraz salon planszowych gier logicznych i układanek, obejrzeć przedstawienie w wykonaniu Olsztyńskiego Teatru Lalek, przekonać się, czym jeszcze zadziwi nas matematyka, zarazić się nauką od najmłodszych lat, czy też nabrać energii do nauki w wielu konkursach z nagrodami.

 

W tegorocznym programie znajduje się najnowsza wystawa Centrum Nauki Kopernik, pokazy Szalonego Naukowca, cykl spotkań i warsztatów, z których dowiemy się jak walczyć z plagą XXI wieku, czyli stresem i wiele innych. Zabierzemy Państwa do zachwycających światów owadów, muszli, bakterii, roślin czy też niezwykłych zwierząt morskich. Zwieńczeniem trzydniowego Festiwalu będzie koncert zespołu Raz, Dwa, Trzy.

 

ZAPISY NA IMPREZY JUŻ 16 WRZEŚNIA W SAMO POŁUDNIE!
Zapisy na imprezy od wtorku od godz. 12:00. Jeżeli chcą Państwo wziąć udział w warsztatach, pokazach, prelekcjach, wykładach z ograniczoną liczbą miejsc, zapraszamy na naszą stronę www.dninauki.uwm.edu.pl dnia 16 września 2014 r. o godzinie 12:00.

Zapisów dokonywać mogą tylko osoby wcześniej zarejestrowane na stronie. Proponujemy dokonać rejestracji już teraz, klikając na żółte pole z napisem "Zapisy na imprezy!".

 

Aktualności

25/06/2018

Wakacje 2018. Obozy i półkolonie Akademii Nauki w Olsztynie

09/06/2018

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, czytało szybko ze zrozumieniem i potrafiło koncentrować się na szkolnych zadaniach to zapisz dziecko zajęcia w Akademii Nauki

17/05/2018

Klauzula informacyjna zgodna z RODO

30/04/2018

Sekretariat Akademii Nauki nieczynny w czasie Majówki

03/02/2018

Akademia Nauki zaprasza na kursy robotyki i programowania dla chłopców i dziewcząt na bazie klocków Lego WeDo  2.0. Programy dostosowane są do wieku uczestników.

 

22/01/2018

W ferie 2018 r. zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

 

warsztaty dla rodziców, Akademia Nauki w Olsztynie, Akademia Rodzica
12/12/2017

Akademia Nauki zaprasza na cykl 4 warsztatów dla rodziców w ramach „Akademii Rodzica”. Celem „Akademii Rodzica” jest wsparcie rodziców w procesie wychowania dzieci oraz promocja czytelnictwa.

25/09/2017

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty i pokazy Akademii  w czasie Dni Nauki oraz Nocy Naukowców UWM 2017.

Akademia Nauki jest oficjalnym partnerem UWM przy organizacji tych wydarzeń.

Zapisz się na newsletter

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów marketingowych przez Akademię Nauki w Olsztynie.

Partnerzy

  • akademia nauki
  • dla dzieci olsztyn
  • tempoo_logo_1200.jpg

  • akademia nauki zajęcia i kursy dla dzieci i dorosłych

  • kartaduzejrodziny_www.png
  • w-m_karta_duzej_rodziny.png