Akademia Nauki - Olsztyn dla dzieci - kursy i zajęcia

zajęcia dla dzieci, Olsztyn, kursy, półkolonie, obozy, szybkie czytanie, techniki pamięci, Lego

Kontakt »

Jesteś tutaj

Akademia na Targach w Alfie

Data publikacji: 
sob., 04/09/2010

Akademia Nauki wzięła udział w Targach Edukacyjnych zorganizowanych w Centrum Handlowe Alfa w Olsztynie w pierwszy weekend września. W programie imprezy były popisy tańca, sportów walki i eksperymenty chemiczne.

 

Ważnym elementem Targów były stosika wystawców, czyli firm edukacyjnych z Olsztyna. Stoisko Akademii zlokalizowane było na wprost wejścia do Alfy, przy salonie Orange. Odwiedziło je kilkanaście tysięcy odwiedzających.

 

Targi zbiegły się z premierą kolejnego wydania biuletynu informacyjnego Akademii pt. Nowa edukacja. Na Targi (04. września) br. ukazał się już 14 numer tego periodyku. Łączny nakład biuletynów przekroczył już ćwierć miliona egzemplarzy. Pismo niezmienne spotyka się z dużym zainteresowaniem rodziców i nauczycieli. Więcej o biuletynie znajdziesz na Stronie Głównej, wlewym menu, w zakładce: Biuletyny Akademii.

 

- Targi były super okazja do spotkania się z rodzicami zainteresowanymi rozwojem swoich dzieci – twierdzi Ireneusz Górski MBA dyrektor Akademii Nauki w Olsztynie. – Wiele osób zapisało się na bezpłatne lekcje pokazowe kursów efektywnej nauki, technik pamięciowych i szybkiego czytania w Akademii. Inni byli ciekawi jak nauczyć przedszkolaka czytać.

Aktualności

25/06/2018

Wakacje 2018. Obozy i półkolonie Akademii Nauki w Olsztynie

09/06/2018

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, czytało szybko ze zrozumieniem i potrafiło koncentrować się na szkolnych zadaniach to zapisz dziecko zajęcia w Akademii Nauki

04/04/2018

Sekretariat Akademii Nauki nieczynny w Święta Wielkanocy

17/02/2018

Czytaj szybciej, pamiętaj więcej, pracuj mniej - kurs dla dorosłych w Olsztynie. Nowy kurs od 11.05.2017 r.

03/02/2018

Akademia Nauki zaprasza na kursy robotyki i programowania dla chłopców i dziewcząt na bazie klocków Lego WeDo  2.0. Programy dostosowane są do wieku uczestników.

 

22/01/2018

W ferie 2018 r. zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

 

warsztaty dla rodziców, Akademia Nauki w Olsztynie, Akademia Rodzica
12/12/2017

Akademia Nauki zaprasza na cykl 4 warsztatów dla rodziców w ramach „Akademii Rodzica”. Celem „Akademii Rodzica” jest wsparcie rodziców w procesie wychowania dzieci oraz promocja czytelnictwa.

25/09/2017

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty i pokazy Akademii  w czasie Dni Nauki oraz Nocy Naukowców UWM 2017.

Akademia Nauki jest oficjalnym partnerem UWM przy organizacji tych wydarzeń.

Zapisz się na newsletter

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów marketingowych przez Akademię Nauki w Olsztynie.

Partnerzy

  • akademia nauki
  • dla dzieci olsztyn
  • tempoo_logo_1200.jpg

  • akademia nauki zajęcia i kursy dla dzieci i dorosłych

  • kartaduzejrodziny_www.png
  • w-m_karta_duzej_rodziny.png