Akademia Nauki - Olsztyn dla dzieci - kursy i zajęcia

zajęcia dla dzieci, Olsztyn, kursy, półkolonie, obozy, szybkie czytanie, techniki pamięci, Lego

Kontakt »

Jesteś tutaj

Działalność społeczna Akademii

Akademia Nauki w Olsztynie promuje ideę nowoczesnych technik uczenia się. Misję swoją realizuje poprzez kursy oraz działalność społeczną.

 

W ramach realizacji swojej misji społecznej Akademia wydaje darmowy Biuletyn Informacyjny "Nowa Edukacja" (pierwszych 14 numerów rozeszło się w nakładzie 300 tys. egz.) i organizuje liczne wydarzenia i przedsięwzięcia.

Do największych należały:

 

Akademia jest fundatorem licznych nagród. Uczestniczyła w wielu wydarzeniach organizowanych przez m.in. Stowarzyszenie Edukacyjne "Młodzież Przyszłością Regionu" i Kuratorium Oświaty, Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, Festiwal dla Kobiet PROGRESSteron, Fundację Przedsiębiorczości w Olsztynie, Stowarzyszenie "Edukacja Inaczej", akcję „Szkoła 2010”, "Olsztyn nie ściąga", szkoły i biblioteki z Olsztyna, Barczewa, Nidzicy, Czerwonki, Łyny, Napiwody, Stawigudy, Waplewa, Woźnic, Wrzesiny, Żabiego Rogu czy Żelaznej Góry. Akademia Nauki jest Lokalnym Liderem kampanii „Cała Polska Czyta Dzieciom”, za co została wielokrotnie wyróżniona przez Fundację Zdrowia Emocjonalnego.

 

Akademia Nauki w Olsztynie na zaproszenie dyrekcji szkół prowadzi także warszaty dla nauczycieli, w ramach których dzieli się wiedzą nt. efektywnej nauki, technik pamięciowych i szybkiego czytania.

Relacje prasowe z imprez organizowanych przez Akademię zamieściły największe lokalne media: OTV Olsztyn, Gazeta Olsztyńska, Gazeta Wyborcza, Nasz Olsztyniak, Radio Olsztyn, ESKA, WaMa, UWM FM.

Programy i wywiady z trenerami Akademii Nauki zamieściły także "Wiadomości" TVP1, "Kawa czy herbata" TVP2 oraz TVN. Ta ostatnia stacja zrealizowała i wyemitowała cykl reportaży ze szkoleń Akademii "Szybkie Czytanie" i "Autoprezentacja". Bohaterem programów była Joanna Brodzik, znana polska aktorka, która wcieliła się w rolę uczestniczka szkoleń i dzieliła się z telewidzami swoimi doświadczeniami.

 

W kwietniu 2009 r. Akademia Nauki została uznana za jedną ze 123 instytucji mających największy wpływ na życie Olsztyna.

 

Więcej o Akademii i jej kursach - kliknij tutaj!

Aktualności

25/06/2018

Wakacje 2018. Obozy i półkolonie Akademii Nauki w Olsztynie

18/06/2018

Godziny pracy Sekretariatu Akademii:

 

09/06/2018

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, czytało szybko ze zrozumieniem i potrafiło koncentrować się na szkolnych zadaniach to zapisz dziecko zajęcia w Akademii Nauki

17/05/2018

Klauzula informacyjna zgodna z RODO

03/02/2018

Akademia Nauki zaprasza na kursy robotyki i programowania dla chłopców i dziewcząt na bazie klocków Lego WeDo  2.0. Programy dostosowane są do wieku uczestników.

 

22/01/2018

W ferie 2018 r. zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

 

warsztaty dla rodziców, Akademia Nauki w Olsztynie, Akademia Rodzica
12/12/2017

Akademia Nauki zaprasza na cykl 4 warsztatów dla rodziców w ramach „Akademii Rodzica”. Celem „Akademii Rodzica” jest wsparcie rodziców w procesie wychowania dzieci oraz promocja czytelnictwa.

25/09/2017

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty i pokazy Akademii  w czasie Dni Nauki oraz Nocy Naukowców UWM 2017.

Akademia Nauki jest oficjalnym partnerem UWM przy organizacji tych wydarzeń.

Zapisz się na newsletter

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów marketingowych przez Akademię Nauki w Olsztynie.

Partnerzy

  • akademia nauki
  • dla dzieci olsztyn
  • tempoo_logo_1200.jpg

  • akademia nauki zajęcia i kursy dla dzieci i dorosłych

  • kartaduzejrodziny_www.png
  • w-m_karta_duzej_rodziny.png