Akademia Nauki - Olsztyn dla dzieci - kursy i zajęcia

zajęcia dla dzieci, Olsztyn, kursy, półkolonie, obozy, szybkie czytanie, techniki pamięci, Lego

Kontakt »

Jesteś tutaj

Dobre kursy i zajęcia dla dzieci w Olsztynie

Akademia Nauki w Olsztynie od 2003 r. współtworzyła największą w Polsce sieć edukacyjną. Prowadzi w Olsztynie zajęcia poprawiające jakość uczenia się dzieci. Po kursie w Akademii dzieci:

 • w 15 minut uczą się 20 słówek w języku obcym lub zapamiętują nazwy wszystkich dopływów Wisły
 • czytają minimum 2-5 razy szybciej i z większym zrozumieniem
 • chętnie czytają książki
 • należą do najlepszych uczniów w klasie
 • na zajęciach przeprowadzają ciekawe eksperymenty naukowe np. wybuch wulkanu, wytwarzają sztuczną krew, lewitują przedmioty, obserwują świat oczami owadów, wywołują burzę z piorunami w kubku …

W opinii wielu rodziców, Akademia to jedyne takie miejsce w Olsztynie dbające o rozwój inteligencji dzieci. Absolwenci Akademii biją rekordy czytania i zapamiętywania np. potrafią w 3 sekundy wskazać sumę oczek 120 kości do gry!

 • poznają fajne koleżanki i kolegów
 • otwierają się i zaczynają wierzyć w siebie
 • zyskują pozytywną energię do życia i zainteresowania
 • super radzą sobie z matematyką w szkole
 • budują i programują działające roboty z klocków Lego
 • a przedszkolaki uczą się czytać i przygotowują do nauki w szkole.

 

Zajęcia dla dzieci i dorosłych w Olsztynie

Akademia Nauki w Olsztynie jest niepubliczną placówką oświatową i działa pod nadzorem Kuratorium Oświaty w Olsztynie. Akademia powstała w 2003 roku i prowadzi zajęcia we własnych, dobrze wyposażonych salach szkoleniowych w centrum Olsztyna przy ul. Ratuszowej 3/1.  Większość kursantów wybrała kursy Akademii z polecenia swoich przyjaciół i znajomych doceniających Akademię za efekty nauki, ciekawe zajęcia, fajnych trenerów i wysoką jakość obsługi.

 

Akademia Nauki zatrudnia w Olsztynie 18 certyfikowanych trenerów efektywnej nauki. Pedagogów i nauczycieli z wyższym wykształceniem i doświadczeniem w prowadzeniu kursów z dziećmi i młodzieżą. W czasie zajęć poprzez zabawy i gry fabularyzowane pomagają dzieciom wspiąć się na wyższy poziom edukacyjny i zdobyć przydatne w szkole kompetencje.

Gazeta Olsztyńska uznała Akademię Nauki jako jedną ze 123 instytucji i firm, które mają największy wpływ na życie mieszkańców Olsztyna. Akademia cyklicznie współpracuje z Uniwersytetem Warmińsko - Mazurskim, Uniwersytetem Dziecięcym, W-M Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli, ponad 200 szkołami i przedszkolami, Fundacją Cała Polska Czyta Dzieciom, największymi lokalnymi mediami i innymi

olsztyn dla dzieci

Foto arch. AN - Zespół Akademii Nauki (stan nie pełny). Zdjęcie wspólne z Mistrzem Świata i Rekordzistą Guinnessa Jedrzejem Cytawą, który na zaproszenie Akademii gościł w Olsztynie w IX 2009 r. J. Cytawa stoi z przodu w ciemnej koszuli obok Ireneusza Górskiego szefa Akademii (na sportowo).


 

Mieszkańcy Olsztyna i Elbląga najczęściej wybierają w Akademii Nauki zajęcia efektywnej nauki, kurs szybkiego czytania, technik pamięciowych, nauki czytania i rozwoju intelektu o następujących nazwach: Mądre Dziecko, Mały Odkrywca, Gimnazjalista z Klasą, Super Pamięć i Szybkie czytanie z technikami zapamiętywania.

Dużym zainteresowaniem cieszą się także warsztaty robotyki Lego, pokazy z przyrody i geografii "Fizyka dla Smyka" i eksperymenty naukowe dla dzieci oraz zajęcia matematyki dla uczniów szkoły podstawowej. W ferie zimowe i w wakacje dzieci przychodzą na półkolonie w Olsztynie i wyjeżdżają na obozy Akademii. Uczestniczą w kursach przygotowujących do szkoły (przedszkolaki).

Zajęcia dla dzieci i młodzieży „po lekcjach” rozpoczynają się po godz. 16-tej (od poniedziałku do piątku) oraz w soboty od godz. 09:00. Kursy dla dorosłych i młodzieży są od godz. 18-stej i w soboty.

 

Aktualności

22/01/2018

W ferie 2018 r. zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

 

20/12/2017

Sekretariat Akademii Nauki nieczynny na Święto Bożego Narodzenia

warsztaty dla rodziców, Akademia Nauki w Olsztynie, Akademia Rodzica
12/12/2017

Akademia Nauki zaprasza na cykl 4 warsztatów dla rodziców w ramach „Akademii Rodzica”. Celem „Akademii Rodzica” jest wsparcie rodziców w procesie wychowania dzieci oraz promocja czytelnictwa.

25/09/2017

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty i pokazy Akademii  w czasie Dni Nauki oraz Nocy Naukowców UWM 2017.

Akademia Nauki jest oficjalnym partnerem UWM przy organizacji tych wydarzeń.

01/09/2017

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało lepszą pamięć, czytało szybko ze zrozumieniem i potrafiło koncentrować się na szkolnych zadaniach to zapisz dziecko zajęcia w Akademii Nauki

28/06/2017

Wakacje 2017! Obozy i półkolonie Akademii Nauki w Olsztynie

09/05/2017

Czytaj szybciej, pamiętaj więcej, pracuj mniej - kurs dla dorosłych w Olsztynie. Nowy kurs od 11.05.2017 r.

23/01/2017

w Olsztynie w ferie zapraszamy dziewczynki i chłopców na ciekawe półkolonie w Akademii Nauki.

Zapisz się na newsletter

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów marketingowych przez Akademię Nauki w Olsztynie.

Partnerzy

 • akademia nauki
 • dla dzieci olsztyn
 • tempoo_logo_1200.jpg

 • akademia nauki zajęcia i kursy dla dzieci i dorosłych

 • kartaduzejrodziny_www.png
 • w-m_karta_duzej_rodziny.png